Resident Evil 6 | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مشخص شده بود که یک دمو دیگه 18 sp میاد من خواستم دانلود کنم ولی متاسفانه باید *** شر کنی

اره دیدم پابلیک ریلیزه.نوشته یه فرقایی با قبلی داره.بعد co-op انلاین هم داره.
برای من که داره میره.شاید وسطاش قطع بشه:((

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دموی جدید بازی رو دانلود کردم و واقعا ناراحت شدم.بازی کاملا فول اکشنه و اصلا حتی یک درصد المان ترس نداره! میشه در این دمو آنلاین بازی کرد به صورت Co-op با دوستانتان مراحل رو برید.من تنها چیزی که ندیدم ترس بود و باید بگم فاتحه اویل خوانده شده.به عنوان یک فن متاسفم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دموی جدید بازی رو دانلود کردم و واقعا ناراحت شدم.بازی کاملا فول اکشنه و اصلا حتی یک درصد المان ترس نداره! میشه در این دمو آنلاین بازی کرد به صورت Co-op با دوستانتان مراحل رو برید.من تنها چیزی که ندیدم ترس بود و باید بگم فاتحه اویل خوانده شده.به عنوان یک فن متاسفم

اره ترسناک نیست ولی بازیه خوبیه امکانات زیادی داره.با شخصیتهای مختلف میتونی بری و این co-op انلاینش هم واقعا خوبه حال میده.ارزش 3تومن یا 6تومن رو داره:d.
یکی از امکانات جدید melee اینه که اگر دشمنت سلاح داشته باشه ازش میگیره و علیه خودش استفاده میکنه.خوف بید:d.حرکات کشتی کج هم به بازی اضافه شده مثل saints row3.با لیان داشتم میرفتم زامبیه جلوم بود rt رو زدم از پشت پرید روش و کلش رو کوبید به زمین پوکید.کنار دیوار هم باشه میزنه تو دیوار.
داشتم با یه خارجی دو نفری بازی میکردم که رسیدم به اون درایی که باید دونفره باز کنیم هر چی وایسادم نمیامد منم هی b رو میزدم اوایل با ملایمت میگفت اخریا دیگه لیان شروع کرده بود جیغ زدن :d.از اون صحنه ی ماشین که اخر قسمت لیان بود خیلی خوشم اومد جالب درست کرده بودن یاد Walking Dead افتادم.
دوروبر کمپین کریس هم که نرفتم ولی جیک رو یه امتحانی کردم متاسفانه اونم مثل کریس روی گیرز رو کم کرده.
به نظرم اگر فقط لیان بود بهتر بود و انیمشن دویدن لیان هم مثل شماره4 میکردن خیلی بهتر از این بود.حالا چیز اضافه داشته باشه بهتره فوقش بازیشون نمیکنیم.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان نسخه اصلش کی می اید فکر کنم 3 -4 روز پیش از ریلز رسمی منتشر شه و بیاید فروشگاه ها مثل بردلون 2 دیدید هنوز ریلیز رسمی نشده اومده جالبه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان نسخه اصلش کی می اید فکر کنم 3 -4 روز پیش از ریلز رسمی منتشر شه و بیاید فروشگاه ها مثل بردلون 2 دیدید هنوز ریلیز رسمی نشده اومده جالبه

اره این اتفاق برای اکثر بازیا میافته.کم پیش میاد که همزمان ریلیز بشه.
11مهر ریلیز رسمیه بازیه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
لينك دانلود بده

راستي مراحلش با دموي اول فرق مي كنه ؟ گرافيكش بهتر شده؟

لینک دانلود:ایکس باکس لایو:d.اگر به لایو دسترسی داری از همون لایو بگیر که خیلی راحت تری منم از لایو گرفتم.لینک اینجوری هنوز ندیدم ولی کم کم میان.
من دموی اولی رو بازی نکردم ولی توی توضیحاتش نوشته بود که تغییراتی نسبت به دموی اولی داره و یکیش همین co-op انلاین هست.
ببین کمپین لیان توی این دمو با کشتن رئیس جمهور و اشنایی لیان هلنا شروع میشه و فرار از محوطه و اون صحنه ی ماشین سواری ختم میشه.توی قبلی هم همین بود؟
کمپین جیک هم اولش جیک نشسته و به خودش یه امپول تزریق میکنه بعد میزنه یارو و له میکنه که شری میرسه و از راه زباله ها با هم از اونجا فرار میکنن.
کریس هم که بازی نکردم.
گرافیکش هم من همین امروز صبح بازیش کردم هوا یکم روشن برای همین ممکنه بعضی از جزئیات چون بازی تاریک دیده نشده باشن شب هم یه دوره دیگه کمپین لیان رو میرم ببینم چجوریه:d.ولی به نظرم گرافیکش خوب بود مشکلی نداشت.
کمپین اون دوتا چون بازی خیلی اکشن شده مثل گیرز اف وار و گیم پلی هم روان نیست برای همین حال نمیدن(حداقل گیم پلی رو هم مثل اون طراحی میکردن که بشه بازیشون کرد).خوشم نیاومد از اون دوتا شاید با دوستی کسی بری حالش بیشتر باشه.

ولی دموش نسبت به 800مگ حجمش مدت زمان خوبی داره.میصرفه دانلودش کنی.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین

5 اش چه گلی به سر فناش زد که 6 اش بخاد بزنه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,772
نام
Bahram
منم دانلودش کردم.بخش کریس و مخصوصا جیک فاجع بود.تو بخش جیک واقعا حالم بد شد.زامبی ها با اصلحه از تمام جهات میریزن سرت که خیلی بده.بخش کریس هم کلا کاور گیری و تیر اندازی بود یاد آرمی اف تو افتادم.و تنها بخشی که کامل بازی کردم بخش لیان بود که بازم نسبت به دو بخش دیگه قابل تحمل تر بود.البته بار اکشنش خیلی زیاد بود و کلا ترسی هم نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر