Resident Evil 6 | Xbox 360

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,815
نام
وحید
نمایشش واقعا مسخره بود با مشت و لگد افتاده بودن وسط زامبیا
زامبیا هم که از نظر سرعت بولت رو گذاشته بود تو جیبشون

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
اگه میخوان بازی رو وحشتناک بسازن و با زامبی ها در گیر بشیمو مو های تنمون سیخ شه خوب اینهمه تکنولوژی فاز نمیده/باید یه چاقو بدن دست یارو با زامبی ها بجنگیم و از ترس سکته کنیم نه اینکه با کلاشنیکوفو بازوکاوو خمپاره بیفتیم به جون زامبی های بدبخت

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظر من همین اکشنش رو هم اصلا خوب نساختن ! کلا هیچی نداره این بازی توی این تریلرها . فقط کمی گرافیک :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
به نظر من همین اکشنش رو هم اصلا خوب نساختن ! کلا هیچی نداره این بازی توی این تریلرها . فقط کمی گرافیک :d

اره مثلا همون باس فایت توی e3 پر باگ بود مبارزش:d.بازیش فقط انفجارهاش با صحنه های سینمایش حال میده.مثل اخر تریلرش کریس جیغ میزنه میگه get the hell out of there خیلی حال داد:d. اگه به خاطر لیان نبود عمرا بازیشو میخریدم.

barcapolis

کاربر سایت
Jun 8, 2012
19
نام
امیر
نمايش بازي ملال اور بود .
روندي كه re داره طي مي كنه سقوط به بك دره عميقه .
تكرار يك اكشن خسته كننده.
دقیقا باهات موافقم چون خود سازنده هاش اعلام کردن دارن از call od duty تقلید میکنن re به نظرم مرد و اخرین عنوان رویایش re_ revoliations 3ds بود

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
کسی چه میدونه؟ اینایی که میگن بازی اشغاله همونایی هستن که اولین نفر میرن بازی رو میخرن بازی میکنن....

بارها ثابت شده ایرانیها حرفشون با عملشون یکی نیست....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,062
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی چه میدونه؟ اینایی که میگن بازی اشغاله همونایی هستن که اولین نفر میرن بازی رو میخرن بازی میکنن....

بارها ثابت شده ایرانیها حرفشون با عملشون یکی نیست....

خُب چه ربطی داره ؟ یعنی از الان همه از بازی تعریف کنن در صورتی که هیچی برای تعریف کردن نداره ؟ :d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
خُب چه ربطی داره ؟ یعنی از الان همه از بازی تعریف کنن در صورتی که هیچی برای تعریف کردن نداره ؟ :d

من خودم خیلی بازیها رو با دیدن تریلر خوشم نیومده ولی مخصوصا رفتم خریدمش و بازی کردم تا بفهمم عیب از زود قضاوت کردن من بوده یا واقعا بازی اشغال هست؟

کسی که میخواد بازی رو تخریب کنه پس حق نداره حتی بازی رو بخره و پول بابتش بده..

یا اگه از بازی بدش اومده مجبور نیست نظر بده که بعدش بخواد بازی رو تهیه کنه و خودش ضایع بشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر