Resident Evil 6 | Xbox 360

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
قسمت Ada. البته نمیشه گفت معما، چون نهایتا با 10 ثانیه فکر حل میشه. ولی خوب نسبت به بقیه ی سناریوها (Leon و Chris و Jake) از این "10 ثانیه ای ها" بیشتر داره.
یعنی بعداز تموم کردن این 3 سناریو ada هم باز میشه یا راه دیگه داره؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یه سوال در مورد داستان بازی
ایدا برای چی با سیمون کار میکرده ؟ روی چی کار میکردن ؟ مگه ایدا نمیدونسته سیمون اهداف شومی داره و آدم خوبی نیست ؟و چه جوری دی ان ای خودشو در اختیار سیمون قرار داده ؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
دوستان قسمت داستانی با لییون تو قسمت که باید هواپیما رو کنترل کنیم که سقوط نکنه گیر کردم کسی می تونه یه راهنمایی کنه من هر کار می کنم بازم سقوط می کنه تمام کلید هایی که می گه رو می زنم بازم سقوط می کنه!!

دوست عزیزم لطفا توی اسپویلر بگذارید

مرسی

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
خوب من رزیدنت تو همون جای قبرستونم که لامسب کشیشه در رو باز نمیکنه دارم رو Normal میرم نمیدونم به نظر شما رو Normal برم یا نه معمولی برم ؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان قسمت داستانی با لییون تو قسمت که باید هواپیما رو کنترل کنیم که سقوط نکنه گیر کردم کسی می تونه یه راهنمایی کنه من هر کار می کنم بازم سقوط می کنه تمام کلید هایی که می گه رو می زنم بازم سقوط می کنه!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
قسمت شد یه 30 دقیقه ای بازی رو بازی کنم.

فقط میتونم بگم یه اشغال به تمام معنا...هیچی نداشت که بخوام ذره ای از بازی تعریف کنم..رسما سری با این نسخه به گند کشیده شد رفت.

هدف فقط و فقط استفاده از نام Resident evil برای فروش بوده وگرنه اصلا رو بازی کار نکردن.

تو این 30 دقیقه 100 تا باگ دیدم...تکسچرها در حد ps2 و حتی کمتر..گرافیک بازی از RE4 هم پایینتر بود...فریم بازی وحشتناک بود با این گرافیک تخماتیک..و در اخر بعد از 30 دقیقه بازی کردن دیسک رو در اوردم پرت کردم اونور...حیف 30 دقیقه که برای این بازی حروم کردم.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
منظورت از هواپیما همون هلکوپتره دیگه:
اونجا یه نمه سخته ولی در نهایت باید سقوط کنی دیگه باید بری تو یه ساختمون بعد باقی ماجرا

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
قسمت شد یه 30 دقیقه ای بازی رو بازی کنم.

فقط میتونم بگم یه اشغال به تمام معنا...هیچی نداشت که بخوام ذره ای از بازی تعریف کنم..رسما سری با این نسخه به گند کشیده شد رفت.

هدف فقط و فقط استفاده از نام Resident evil برای فروش بوده وگرنه اصلا رو بازی کار نکردن.

تو این 30 دقیقه 100 تا باگ دیدم...تکسچرها در حد ps2 و حتی کمتر..گرافیک بازی از RE4 هم پایینتر بود...فریم بازی وحشتناک بود با این گرافیک تخماتیک..و در اخر بعد از 30 دقیقه بازی کردن دیسک رو در اوردم پرت کردم اونور...حیف 30 دقیقه که برای این بازی حروم کردم.
حالا اینطوری ها هم بد نبود که شما دارین میگین به نظرم من زیاد بد نبود درسته اکشن بازی رو بردن بالا ولی خوب باید حداقل تشکر رو کنیم به نظر من که بازی خیلی قشنگ هست تا اینجایی که من بازی کردم درسته یکم حوصله سر بره ولی خوب ...
معلومه هیچی دیگه Resident Evil 3 &4 نمیشه ولی خوب اینم بد نبود به نظر من ...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
منظورت از هواپیما همون هلکوپتره دیگه:
اونجا یه نمه سخته ولی در نهایت باید سقوط کنی دیگه باید بری تو یه ساختمون بعد باقی ماجرا

نه بابا هواپیمای مسافربری هستش هلیکوپتر که ماله اولشه!!!!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
نه بابا هواپیمای مسافربری هستش هلیکوپتر که ماله اولشه!!!!!

آها اوکی یادم اومد اینم تقریبا هیمونطوری باید ردش کنی منتها چون لیون گیج شده و نمیدونه کدوم دکمه کجاست باید دائم به دنبالش به چپ و راست و بالا و پایین بگردی و عمل کنی عزیز

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سناریوی کریس رو کاش نمیساختن ! باور کنید اگر بدون سناریوی کریس منتشر میشد متای بازی بالاتر از این بود ...
واقعاً حیف که شخصیت محبوبی مثل کریس رو باید اینطوری بهش بپردازن !!
ولی بقیه ی سناریوها خوب هستند ، سناریوی جیک و لیون خیلی بهتر ساخته شدن البته هنوز سناریوی ایدا رو بازی نکردم ولی امیدوارم مثل سناریوی لیون و جیک باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر