Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,597
نام
Alireza
هانتر - تا الان چیزی به اون صورت دراپ نشده
توصیه میکنم هر موقع متریال مورد نیازشو پیدا کردی (1500 تا Scrap و 5 تا Lumenite Crystal) بری و کلس Handler یا Challenger رو بگیری.

هر دو رو داخل Ward 13 میتونی بخری. دو تا NPC هستن یکیشون یه پیرمرده نشسته رو صندلی و یکی دیگه یه مرد سیاه پوسته، کنار هم دور آتیش نشستن.

آیتم مورد نیاز Challenger رو از مرد سیاه پوسته و آیتم Handler رو از پیرمرده میتونی بخری. بعدش برو پیش NPC که همون اول بازی کلستو ازش گرفتی (بالای راه پله نزدیک آب)، آیتمه رو بده بهش و کلس جدیدتو باز کن.

Challenger یه self revive بهت میده و Handler یه سگ که همراهت میجنگه و ریوایوت میکنه. این اولای بازی که مشکله انتخاب کردن یکی از این دو تا کلس خیلی کارتو آسون تر میکنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,959
نام
نـــــــویـــــــــد
هانتر - تا الان چیزی به اون صورت دراپ نشده

دراپ شدنی نیستن. باید از رو زمین برداری یا پازل حل کنی تا به آیتم برسی. فقط کشتن باس‌ها بهت متریال میده تا اسلحه و ماد کرفت کنی. توی هر منطقه چه مپ اصلی باشه چه دانجن، همیشه حداقل یه آیتم روی زمین افتاده برای برداشتن. برای بقیه باید پازل حل کنی یا مثلا دیوار مخفی پیدا کنی که پشتش آیتم باشه.

یه چیز دیگم که فکر کنم بد نباشه بگم. لول کرکترتون رو توی پلی‌ترو اول، فقط تا جایی که لازمه ببرید بالا. شما هر دنیایی که برید جلو، لول انمی‌ها زیاد میشه، با توجه به لول انمی‌ها خودتون رو لول آپ کنید. Power Lvl کرکتر هم با بالا رفتن لول آرکی‌تایپ و آپگرید کردن اسلحه‌ها، بالا میره. قبل از باس آخر وقتی کات‌سینش رو ببینید، دیگه لول انمی و باس قفل میشه و بالاتر نمیره. اونجا میتونید اگه لازم بود برید واسه فارم و قوی‌تر کردن خودتون.

• Like
Reactions: Refill and DedSec88

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
سلام
دو تا سوال دارم‌ یکی اینکه آرمورهای بازی رو آپگرید نمیشه کرد؟من جایی ندیدم بشه آپگرید کرد.و اینکه آرمورهای بازی مثل رمننت ۱ بنوس ست ندارن؟چون اونی که آرمور میفروشه من آرمورهاشو دیدم تو توضیحاتش ست بنوس ننوشته بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,959
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
دو تا سوال دارم‌ یکی اینکه آرمورهای بازی رو آپگرید نمیشه کرد؟من جایی ندیدم بشه آپگرید کرد.و اینکه آرمورهای بازی مثل رمننت ۱ بنوس ست ندارن؟چون اونی که آرمور میفروشه من آرمورهاشو دیدم تو توضیحاتش ست بنوس ننوشته بود.

نه هر دو گزینه توی رمننت ۲ حذف شدن. آرمورا آپگرید نمیشن و ست بونس هم ندارن.
برای جبرانش هم اومدن ۲تا رینگ اسلات و میوتیتور و رلیک فرگمنت اضافه کردن. خود آرکی‌تایپام که پَسیو پرک دارن.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
عجب گیمیه تا اینجا خلیی بهم حال داد
چیزی که برام جذاب بود طراحی دنیا ها باس ها و انمی ها
بازی خیلی جاها مخفی اینا داره پدرم دراومد تا کلاس انجنیر پیدا کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر