Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
596
یه 8 ساعتی رفتم و باس Faelin رو زدم با مدیک یا همون رول ساپورت :D هیلر بودن و بازی کردن رول ساپورت تو خونمه هر بازی که بتونم این نقش رو بازی کنم الماس منه و اینجا هم حس Dazzle دوتا رو بهم میده که عالیه :D
چقدر طراحی محیط ها خوبه و چقدر بعضی جاها منو یاد گرز میندازه و گاهی اوقات میگم ایکاش گرز 5 رو با این المان ها میساختند. یه لوکیشنی هم بود یادم نیست اسمش ولی حس و حال resident evil میاد.
خیلی خوبه که بازی های شوتر این شکلی بیشتر بشند. قابلیت تکرار بالا و تموم نشدنی که برای بازیکن های سینگل و مولتی جذاب هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,020
نام
نـــــــویـــــــــد
یه 8 ساعتی رفتم و باس Faelin رو زدم با مدیک یا همون رول ساپورت :D هیلر بودن و بازی کردن رول ساپورت تو خونمه هر بازی که بتونم این نقش رو بازی کنم الماس منه و اینجا هم حس Dazzle دوتا رو بهم میده که عالیه :D
چقدر طراحی محیط ها خوبه و چقدر بعضی جاها منو یاد گرز میندازه و گاهی اوقات میگم ایکاش گرز 5 رو با این المان ها میساختند. یه لوکیشنی هم بود یادم نیست اسمش ولی حس و حال resident evil میاد.
خیلی خوبه که بازی های شوتر این شکلی بیشتر بشند. قابلیت تکرار بالا و تموم نشدنی که برای بازیکن های سینگل و مولتی جذاب هست.

هنو به انتخاب آرکی‌تایپ دوم نرسیدی؟ تازه اونجا بازی شروع میشه :D
محیطای بازی فوق‌العادن. یه لوکیشنی داره که شدیدا حس و حال بلادبورن میده. توی dlc بهترشم کردن ازین نظر. حالا تازه یه دور داستانی رو تموم کنی و بیفتی تو بیلد ساختن و جمع کردن آیتم و حل کردن تمام پازلا و آپگرید کردن سلاحا، میببنی عجب ارزش تکراری داره.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
596
هنو به انتخاب آرکی‌تایپ دوم نرسیدی؟ تازه اونجا بازی شروع میشه :D
محیطای بازی فوق‌العادن. یه لوکیشنی داره که شدیدا حس و حال بلادبورن میده. توی dlc بهترشم کردن ازین نظر. حالا تازه یه دور داستانی رو تموم کنی و بیفتی تو بیلد ساختن و جمع کردن آیتم و حل کردن تمام پازلا و آپگرید کردن سلاحا، میببنی عجب ارزش تکراری داره.
نه هنوز :D الان اون محیط بلادبورن که گفتی باعث شد که دیگه انگیزه ام بیشتر بشه. من همه چی این بازی رو دوست دارم. تنوع و چالش های دشمن های مختلف رو تو بازیهای شوتر اخرین بار تو Doom Eternal داشتم که فوق العاده خوب بود. حالا اینجا هم همینطور هست برام. سلاح های سرد و ترکیبش با سلاح های گرم و اسکیل های مختلف کومبوهای خیلی خوبی داره که کیف میکنم باهاش. دیگه هر بازی TPS که بیاد به کمتر از این راضی نمیشم :D

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
بازیو اگه سولو بریم چیزیو از دس میدیم؟
لذتش به کواپ بودنشه یا سولو ام اوکیه؟

تست کردم رو ایکس باکس هرکار میکنم با نت همراه و ایرانسل جوین نمیشه به کسی با دی ان اس الکترو و شکن..

خلاصه میخام بدونم سولو برم یا نه

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,607
نام
Alireza

تست کردم رو ایکس باکس هرکار میکنم با نت همراه و ایرانسل جوین نمیشه به کسی با دی ان اس الکترو و شکن..

سولو هم اوکیه ولی لذت کوآپ خیلی بیشتره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,020
نام
نـــــــویـــــــــد

من بازی خودمو کاملا سولو رفتم تو این ۳۰۰ ساعتی که بازی کردم. یه وقتایی هم جوین ملت شدم. کواپش قطعا تاثیر داره تو فان‌تر شدن بازی ولی خب بدیای خودشم داره خصوصا به این خاطر که فرندلی فایر داره و یا اگه کسی جوینت شه میتونه کوئست آیتماتو به فنا بده یا اگه جایی انتخابی داشته باشی، جای تو انتخاب کنه و ریوارد مورد نظرت رو نگیری و ... اما سولو بازی کردن هیچ ضربه‌ای به بازیت نمیزنه. تمام آیتما سولو در دسترسن. هر آیتمی که برای به دست آوردنش نیاز به پلیر دیگه‌ای باشه، کاربردش فقط توی کواپ هستش و هیچ فایده‌ای واسه سولو پلیر نداره.

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
29
نام
رضا

والا سولوش اصلا حال نمیده

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,291
نام
سروش
من کلاس هانتر برداشتم همون اولاشم روی این باسه root nexus گیرم کردم خیلی سخته درجه سختی vetran هست لول 3 هستم ایتم و اینا هنو هیچی ندارم
چکار کنم؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,607
نام
Alireza
من کلاس هانتر برداشتم همون اولاشم روی این باسه root nexus گیرم کردم خیلی سخته درجه سختی vetran هست لول 3 هستم ایتم و اینا هنو هیچی ندارم
چکار کنم؟
این باس فرعیه، اگه نمیتونی بزنی رد شو بعدا بیا.

این باسه یجورایی اصلا باس نیست، بیشتر یه horde mode کوتاهه با جون. دمیجش بزن تا وقتی که دشمن ظاهر کنه، بعدش همه دشمنارو بکش و دوباره تکرار.
اگه اشتباه نکنم هر ۲۵٪ یا ۳۳٪ جونی که کم میکنی دشمن ظاهر میکنه.

• Like
Reactions: Refill and NaViiDii

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,291
نام
سروش
این باس فرعیه، اگه نمیتونی بزنی رد شو بعدا بیا.

این باسه یجورایی اصلا باس نیست، بیشتر یه horde mode کوتاهه با جون. دمیجش بزن تا وقتی که دشمن ظاهر کنه، بعدش همه دشمنارو بکش و دوباره تکرار.
اگه اشتباه نکنم هر ۲۵٪ یا ۳۳٪ جونی که کم میکنی دشمن ظاهر میکنه.
اره همینه کلا اولاش خیلی سخته طبیعیه؟ باید فارم کنم ؟ یه راهنمایی کن سولو میرم

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,607
نام
Alireza
اره همینه کلا اولاش خیلی سخته طبیعیه؟ باید فارم کنم ؟ یه راهنمایی کن سولو میرم
اره طبیعیه. کلا سختی بازی اولای کار زیاده، بعد رفته رفته کم میشه تا دوباره آخر بازی دوباره زیاد میشه.

نه فعلا اصلا نیازی به فارم نیست. برای قویتر شدن تو محیطا که میری حواست به آیتمای بنفش (حلقه و گردنبند) و آبی (trait که همون اسکیل پوینتای بازین) و پازل ها باشه.

چه کلسی اول بازی انتخاب کردی؟

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,291
نام
سروش
اره طبیعیه. کلا سختی بازی اولای کار زیاده، بعد رفته رفته کم میشه تا دوباره آخر بازی دوباره زیاد میشه.

نه فعلا اصلا نیازی به فارم نیست. برای قویتر شدن تو محیطا که میری حواست به آیتمای بنفش (حلقه و گردنبند) و آبی (trait که همون اسکیل پوینتای بازین) و پازل ها باشه.

چه کلسی اول بازی انتخاب کردی؟
هانتر - تا الان چیزی به اون صورت دراپ نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر