Red Dead Redemption | PS3

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام
دوستان یه سئوال داشتم:
دیسک تکی Undead Nightmare برای اجرا به دیسک اصلی احتیاج داره یا نه؟؟؟
خیر یه بازیه کامله آنلاینشم داره.عملا اون دیسک نسبت به گوتی ادیشن فقط حالت داستانی معمولی بازی رو کم داره.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
:d
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سوال قبلیمو که خیلی مشتی جواب نداداین حداقل اینو یک کمک کنین
دوستان من تازه دیروز اکانت ps3 وصل کردم وقتی خواستم مولتی red dead بازی کنم وقتی رو مولتی میزدم تا برم توش پیام زیر میداد
online service is disable on your play station network account due to parental control restrction
البته اینم بگم من محیط مولتی red dead دیده بودم وقتی با سینگل خواستم برم مولتی با گزینه لن تونستم برم ولی باز مستقیم نتونستم
برا این که بتونم از main menu بصورت مستقیم برم تو مولتی باید چی کار کنم

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
اقا من red dear ریختم تو لودینگ بازی گیر میکنه اصلانم رد نمیشه
براى منم اينجورى بود ولى وقتى از رو ديسك اورجينال اجرا كردم مشكلى نداشت،، منظورم اينه يه ديسك بازى اورجينال بزارى تو دستگاه،مهم نيست چه بازى اى باشه:)

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام.آقا من وقتی میخوام بازی کنم اول بازی 3تا گزینه داره گفته x برای single player من هر چی ضربدر میزنم تو بازی نمیره
ولی اون دوتا فکر کنم یکیش آنلاین بازی کردن بود.اونارو انتخاب میکنه.چیکار کنم؟؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
سلام.آقا من وقتی میخوام بازی کنم اول بازی 3تا گزینه داره گفته x برای single player من هر چی ضربدر میزنم تو بازی نمیره
ولی اون دوتا فکر کنم یکیش آنلاین بازی کردن بود.اونارو انتخاب میکنه.چیکار کنم؟؟

O بزنید.

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دوستان اولین طلای بازی کجا
اگر منظور شما اولین نقشه طلا تو بازی بالای شهر armadillo منطقه ای به اسم the hanging rock برید و چند تا سنگ صخره ای بزرک میبینید بین اون صخره سنگ ها یک صندوق که با چند تا سنگ کوچیک استتار شده

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
اگر منظور شما اولین نقشه طلا تو بازی بالای شهر armadillo منطقه ای به اسم the hanging rock برید و چند تا سنگ صخره ای بزرک میبینید بین اون صخره سنگ ها یک صندوق که با چند تا سنگ کوچیک استتار شده
دستون درد نکنه
دوستان جای بقیه طلا ها رو هم اگر میدونید بگید

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام
آقا من 3.55 هست فریمورم بازی رو اجرا میکنم یه صفحه سیاه میا د دوباره برمیگرده به صفحه اصلی کنسول چند تا پچ هم امتحان کردم نشد چکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر