Red Dead Redemption | PS3

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آخ آخ دیدم تاپیک بازی بالا اومده یاد بازی افتادم
چقدر قشنگ و فوق العاده بود
همه چی عالی گرافیک بسیار زیبا خیلی گسترده داستان خیلی خوب گیم پلی فوق عالی
منتظر قسمت بعدیشم

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
Rockstar Games Social Club
اقا اینو نگاه کنید فقط این ماه چند تا گیمر ردد انلاین بازی کردن بس جرا کمتر بیدا میشن من که میرم خالیه انقدر این ور اون ور میکنم تا 2 نفر بیان نمیدوم چرا
بچه ها که انلاین میزنند من بی اس ان ایدی amirghibi ام ادد کنن

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
من با xbox بازی کردم شلوغ بود ولی بی معنی همه همدیگرو میزدن بدون هیچ هدفی تازه لگ خفنی هم داشت

ولی الان ps3 رو گرفتم همه رو اد میکنم ببینم حال میده یا نه؟

حیف این بازیه که انلاینش بخوابه

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
من با xbox بازی کردم شلوغ بود ولی بی معنی همه همدیگرو میزدن
حیف این بازیه که انلاینش بخوابه
نه خوب اگه شما بخوای میتونی تو free roam نگردی بری مسابقات اسب سواری یا بردن کیسه های طلا یا زامبی کشی و خیلی بازی دیگش تو مولتی
دوستان چرا کسی نمیاد مولتی بزنیم یک گروهی چیزی جمع کنیم برا مولتیش با هم بازی کنیم واقعا حیفه همچین مولتی
آره واقعا مولتیش حیف نمیدونم خیلی هم شلوغه انگار نه انگار بازی 3 سال پیش عرضه شده انگار همین 1 ماه پیش عرضه شده:-/ ولی کلا چند تا از بچه های بازیسنتر بیشتر بازی نمیکنن منم نمیتونم از ps3 دورم وگر نه همیشه منم تو مولتی رد دد هستم
تازه سخت تر شده نسبت به اوایل عرضش و بیشتر مولتیش حال میده اون موقع تازه عرضه شده بود هر کی بازی میگرفت میپرید توش هیچی هم از رد دد بازی کردن حالیش نبود اما الان همه توش حرفه این تکون میخوری میترکوننت :d

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
دوستان تو red dead zombie اولین نقشش برای گنج کجاست هر چی میگردم گیر نمیارم حتی تو اینترنت هم هیچ سایتی اینو نذاشته؟
آره اولین نقشش خیلی سخته ولی نقشه بعدیاش راحت تره نمیدونم چطوری برات تعریف کنم فقط بالای pick basin هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر