Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
batman-and-robin-poster.jpg

نمیدونم چرا حسّش اومد این رو نگاه کنم ! یه کیفیت خفنش رسید دستم و یدور دیگه دیدمش :
Batman & Robin
1/10
بدترین فیلم تاریخ سینمای هالیوود !

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
Due Date (2010)
کمدی جالبی بود.برای وقت پر کردن خوب بود .اینکه ادمایی رو میبینی که رویاهاشون رو دارن و اخرش بهش میرسن.ادمایی که از زندگی میخوان لذت ببرن.
7|10

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
River Queen
7.5/10
سال 2005
محصول نیوزلند(مردیم از بس هالیوودی دیدیم)
بازیگران:samantha morton, kiefer sutherland
داستان بازی در مورد ورود نیروهای انگلیسی و ایرلندی به نیوزلند و تسخیر زمین های بومیان(ماءوری ها)و قتل عام آن ها و در پی آن مقاومت آنهاست دیدنش خالی از لطف نیست.هر چند داستان فیلم پتانسیلی بسیار بالاتر از 7.5 داشت.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من راضی نشدم!فینچر شب اومد به خوابم گفت تو که اینقدر لذت بردی از فیلمم چرا نمره کم دادی!نمره ام رو بعد از بار دوم تصحیح می کنم:
The Fight Club
10/10
شاهکار بود....

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
My Tehran for Sale
tehran.jpg

7.5/10
IMDb Rating 7.0/10

به اون بدی ای که انتظار داشتم نبود ... فکر میکردم از اون مدل فیلماس که از بدبختی های شیک ملت میسازن که بره برلین و اینور اونور جایزه بگیره چارتا موزیک زیر زمینی یا محسن نامجو هم تنگش داره ... البته همینطوری هم بود !
ولی نمردیم و یه فیلم برای مخاطب Mature ایرانی هم دیدیم ! معادل خارجیش البته میشه PG-13 ...

دیالوگ که نه ولی اون قسمت خیلی جالب بود که دختره وقتی از اون بلندی سر شهر جیغ میزنه جوابی که شهر بهش میده صدای اذانه ... so ironic :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر