Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

It's Kind of a Funny Story

درباره پسریه که دقیقا نمی دونه می خواد خودکشی کنه یا نه. نمی دونه تا چه حد غمگینه
به درد وقتایی می خوره که خیلی افسرده اید. چون شخصیت اولش هم خیلی افسردس. و کلا داستانش با اینکه کمدیه ولی یه تم غمناکی داره.
افسرده ها فیلم رو ببینن
6.5/10

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
Harry Potter And The Deathly Hallows Part II

harry-potter-and-the-deathly-hallows-part-2-movie-poster-01-405x600.jpg

9/10
پایان بسیار جالبی داشت
عجب آدمی بود این Snape Severus و ما نمیدونستیم!
جلوه های ویژه واقعا خوب کار شده بود!!!!

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Schindlers List
10/10
یکی از بهترین فیلمای زندگیمه... از هر نظر فوق العاده هستش.
تا حالا کجا بودی ساسان؟! :d
آره فوق العادس.
درباره پسریه که دقیقا نمی دونه می خواد خودکشی کنه یا نه. نمی دونه تا چه حد غمگینه
به درد وقتایی می خوره که خیلی افسرده اید. چون شخصیت اولش هم خیلی افسردس. و کلا داستانش با اینکه کمدیه ولی یه تم غمناکی داره.
افسرده ها فیلم رو ببینن
فکر کنم این فیلم مال خودم باشه :d برم تو کارش.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Fight Club
9.9/10
بی نظیر بود!نمی تونم بگم بهترین فیلم عمرم بود,ولی تو top 5 حتما بود!یکمی بعضی جاها بی خودی کشدار شد وگرنه 10 رو می دادم!بازی ها فوقالعاده بود!به خصوص برد پیت که تو این فیلم نشون داده بود که بازیگر خیلی خوبیه!فقط باید کاگردان درستی بالای سرش باشه.با دیدن این فیلم به دشت برای دیدن seven مشتاق شدم.
پ.ن:با دیدن این فیلم بیشتر و بیشتر به حال اسکاری ها افسوس می خورم.که اینقدر به فینچر اسکار ندادن که برای بردنش سبک کاریش عوض شد.نمی گم SN بد بود,اما سبک فینچر رو نداشت.سبکی که آخرین بار یه سایه ای ازش تو بنجامین باتن دیده شده بود....

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ورود آقایان ممنوع :

pc3be2e42f01ebfea150d11a1b3c5b1ead_ytgpdphep33dnupu2k3w.jpg

شاهکار سینمای ایران ، بازی ها ، کارگردانی ، سوژه ، از هر لحاظ در بالاترین سطح ممکن بود ...
ویشکا آسایش ترکونده بود رسما . همچین بازی ای رو تا حالا از زن ایرانی ندیده بودم ، هرگز ...
به همه پیشنهاد میکنم این فیلم رو برید و ببینید .
9.9/10

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
جرم : کیمیایی به اف رفته و نتیجه کار یه چیز بی سر و ته که فقط چار تا دیالوگ خوب چپونده شده توش و بازی حامد بهداد که خوبه
6/10

ورود آقایان ممنوع : بهترین کمدی این سالها . بازی فوق العاده رضا عطاران , مانی حقیقی , پگاه آهنگرانی و ویشکا آسایش و نویسندگی پیمان قاسم خانی که در حد خدا قبولش دارم .
9/10

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
Forth kind
به نظرم فیلم بسیار جالبی اومد البته خیلی وقت پیش دیدم اونایی که به بودن موجودات فرا زمینی و این چیزا علاقه دارن حتما ببینن

8/10

star2009

کاربر سایت
Jan 20, 2010
198
نام
علی
Rango
وسترن با طعم مارمولک:d
خیلی باحال بود با اون جغدای موزیسین (که راوی داستان بودن) هم خیلی حال کردم
7.6/10
این خانم بینز واقعا لوبیا بود؟:-/ قیافش به همه چی میخورد به غیر از لوبیا:d

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
Forth kind
به نظرم فیلم بسیار جالبی اومد البته خیلی وقت پیش دیدم اونایی که به بودن موجودات فرا زمینی و این چیزا علاقه دارن حتما ببینن

8/10
منم چند وقت پیش این فیلم رو دیدم به نظرم فیلم جالبی بود ولی نمیدونم چرا یکم
fake میزد
به هر حال نمره من 7 از 10 هستش :)

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
The Departed=10/10 بدون شرح.
Man on fire=9/10 خیلی جو زیبایی داره ، بیشتر از 4 بار این فیلم رو دیدم ، بازی دنزل عالی بود.
Let Me In =7/10 بازی این دختره (Chloe Moretz) با این سن کم فوق العاده بود.
Tangled=9/10 خیلی وقت بود یک انیمیشن به این خوبی ندیده بودم یک اثر کلاسیک از والت دیزنی با کمدی مفرح.
X-Men: First Class=7/10 یکی از بهترین فیلم های سری Marvel بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر