Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,240
نام
Мojtaba
rango.jpg

RANGO
این دیگه چی بود :-o مدتها بود یک انیمیشن عالی ندیده بودم . داستانش شاید یکمی کلیشه ای باشه ولی هیچی جای صحنه های نابی که در این انیمیشن هست رو نمی گیره . صدا گذاری برای شخصیت اصلی توسط جانی دپ هم به بهترین شکل ممکن از اب در امد . در کل این انیمیشن برای من کم از شاهکار های دیزنی و پیکسار نداره.
9.5/10

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
watch-hereafter-online.jpg

Hereafter

کلینت ایستوود منو دیوونه خودش کرده . یکی از یکی بهتر. بین این همه فیلمی که این بار از رفقا گرفتم و کلی هم زمان ازم برد که چکشون کنم این تنها فیلمی بود که باب میل من بود و با تموم وجودم ازش لذت بردم اونم بعد مدتی طولانی که هر فیلمی میخواستم ببینم بعد از یه نگاه سرسری و کلی سیستم و خاموش می کردم و از دیدن اون فیلم پشیمون می شدم. کاملا میشه از کارهاش فهمید که چقدر حساسه و دقیقا همیشه سراغ سوژه ای میره که دلش می خواد و حس می کنه که وقتی که پای کار میزاره ارزشش رو داره. یه آزادی عمل کامل و استقلال عاری از هر گونه قید و بندی که امروزه کارگردان باهاش روبرو هستن. هر کارش آدم حس می کنه که پخته تر از قبلی هست و یه ریزه کاری هایی داره که اگه دقیق بهش توجه نشه نمی شه ارزش اون کار رو فهمید. فرای از بحث های فنی نقد یه فیلم این فیلم دقیقا اون چیزی هست که من میخواستم و دنبالش بودم.
بعد از گذشت این همه سال دیگه فیلم ها برام تکراری شده( نمی خوام بگم من خیلی حالیمه و همچنین ادعایی هم ندارم بلکه دارم می گم که فیلم زیاد دیدم) و همیشه می تونم حرکت بعدی کارگردان و ادامه داستان رو حدس بزنم ولی هنوز از دیدن کارهای ایستوود لذت می برم و خیلی مواقع بعضی از کارهای اون منو متعجب می کنه.
حتما این رو ببینید
فوق العده بود!به خصوص نماهایی که از دنیای دیگر نشون می داد و سکانسی که مجله فیلم هم خیلی ازش تعریف کرده بود,سکانس های سونامی....البته این بهترین کار ایست وود نبود.اما بهترین کارهای ایست وود(پل های مدیسون کانتی و پرچم های پدران ما و دختر میلیون دلاری)اینقدر خوب بودن که این که یکمی از اونها بالاتر از خیلی از آشغال های امروزی بهتره!امسال تو اسکار تا الان به نظرم درخت زندگی و آخرت رقابت سختی دارن...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,988
نام
نـــــــویـــــــــد
The Rite
9/10

خیلی وقت بود یه فیلم جنگیری خفن ندیده بودم واقعا چسبید با توجه به اینکه داستان واقعی هم داشت

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سکانس های سونامی
برای ساخت این سکانس ها از صحنه هایی از یک سونامی واقعی هم استفاده شدش واسه همین بود که خیلی طبیعی دراومد.
عظیم ترین موشن کپچری که تاحالا دیدمه. اون همه آدم. در کل جلوه هاش منحصر به فرد بودن. پیشنهاد میکنم پشت صحنش رو ببینین. من پشت صحنش رو دیدم ولی خود فیلم رو هنوز ندیدم!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
X-Men First Class
9/10

x-men-first-class-poster_01-535x794.jpg

فوق العاده فوق العاده بازم فوق العاده! انقدری این فیلم برام لذت بخش بود و بهم جال داد که حد نداشت! فیلم کامل نبود... ایراد داشتش... از Beast ِ نابودش تا... ولی فوق العاده خوش ساخت و سینمایی بودش! فیلم اگه بخوایم بگیم اکس من اصیل، شاید 5 و 6 هم نگیره چون همه چیزش فرق داشت! ولی یه اقتباس آزاد فوق العاده بی نظیر بودش... کلا الان انقدری تو جو ـشم که نمیتونم درست توضیح بدم ولی هرچی بود، مطمئنا بهترین فیلمی بودش که امسال دیدم و بعیده فیلمی بتونه انقدر بهم بچسبه!

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
sucker punch : 5/10
واقعا داستانش خیلی چرت بود دختره ی توهمی :d

paranormal activity : 9/10

کسانی که عاشق ژانر ترسناک غیر حال بهم زنی هستند این فیلم شدید پیشنهاد میشه قشنگ تا 3 روز خوابت نمیبره :d پیام فیلمش هم اینه : این فیلم رو هرگز تنها نبینید :dجالبه بدونید که هزینه فیلم 10 هزار دلار بوده

paranormal activity 2 5/10

یعنی نه به یکش که عالی بود نه به 2 که کلا هدفشون پول در اوردن بوده نه ترسوندن ملت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
priest

طرف معلوم نبود کشیش یا ادم کش یا رمبو :| سبک و داستان فیلم کلیشه ای بود

5/10

The Tempest

فیلم رو به خاطر Helen Mirrenدیدم در کل سناریو فیلم زیاد قوی نبود موزیکال میساختن بهتر بود

4/10

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
Kungfu Panda 2
من متوجه پایان شتابزده نشدم:D به نظرم کلا همش فیلم داش پایان می یافت:D یعنی از اول تا آخرش در صدد کشتن این بابا بودن تا تهش مرد دیگه بیشتر از این که نمی شه کشش داد:D مگر این که منظور دوستمون چیز دیگه ای بوده باشه.
در هر صورت یکم خسته کننده بود و خیلی جاهاش چیز جدیدی نداشت خیلی هم خنده دار نبود!
7/10
بسشه:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
من 0 میدم واقعا!
کل داستان تو همون 5 دقیقه اول و 2 دقیقه آخر اتفاق میفته.بقیه اش الکیه!بدترین نکته اش هم اینه که میدونی الکیه و داری توهم نگاه میکنی:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر