Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
=)) خب برای چی نگاه می کنید ؟

یکی از بچه ها چند شب پیش داشت میدید خیلی تعریف می کرد ! :D فکر کنم به خاطر چیز دیگه بوده :-?

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
دقیقا چه موضوعی رو دنبال می کنه فیلم ؟ :D

موضوع این شت مووی این هست :

اهم اهم .
دختری زیبا رو در اول فیلم مجبور میشه برای دفاع از خواهرش ناپدری خودش رو بکوشه . بعد این نا پدری اینو برمیداره میره تو تیمارستان . اونجا همه میرخصن باید برخصی اونجا برای این کماندی فیلم اهنگ میزارن بعد میره تو عالم خلصه میشه رامبو همه رو میکوشه . این بود ارمانهای این شت مووی

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
=)) خب برای چی نگاه می کنید ؟

یکی از بچه ها چند شب پیش داشت میدید خیلی تعریف می کرد ! :D فکر کنم به خاطر چیز دیگه بوده :-?
اون دوستت آشنا نبود ؟! :d
خوب برات گفت که واسه چه چیزی از فیلم خوشش اومده دیگه ! نه از خود فیلم ! :d

• Like
Reactions: leonk13

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
اون دوستت آشنا نبود ؟! :d
خوب برات گفت که واسه چه چیزی از فیلم خوشش اومده دیگه ! نه از خود فیلم ! :d
چرا چرا :D اتفاقا الانم پیش پای شما تو تاپیک بود :D
از این ندید بدیدا بود میگفت دخترای بلوند اینا توشن

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
X-Men: First class
8.5/10
فیلم کلاً استایل و همه چیش خوب بود. جلوه های بصری و هنری همه خوب بودن. کمی بازی شخصیت ها تو ذوق میزد، البته کمی... در کل خیلی بیشتر از Origins میپسندم هر چند زیاد ربطی ندارن! :D کلاً از matthew vaughn بسیار خوشم میاد و فکر کنم آینده ی خوبی داشته باشه. چون هر 2 فیلمی که ازش دیدم (kick a$$, x-men first class ) فیلم های بسیار خوبی بودن... در کل پیشنهاد میشه ببینید و لذّت ببرید...

Hangover: Part II
7.0/10
خیلی فیلم باحالی بود. مخصوصاً بعضی تیکه های فیلم بسیار جالب و کنایه دار بودن. بعضی جاها هم دیگه زیادی اغراق شده بود، اما کلاً خوب بود. مخصوصاً برای کسایی که قسمت اول رو دیدن خیلی خوبه... بازی ها هم خیلی خوب. bradley cooper, zach galifianakis تَه خنده بودن :D

Green lantern
3,5/10
واقعاً یکی از بدترین فیلم های کُمیک بوکی که دیده بودم! بازیش از فیلمش خیلی سرتر هست به نظرم :D

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
X-Men: First class
8.5/10
فیلم کلاً استایل و همه چیش خوب بود. جلوه های بصری و هنری همه خوب بودن. کمی بازی شخصیت ها تو ذوق میزد، البته کمی... در کل خیلی بیشتر از Origins میپسندم هر چند زیاد ربطی ندارن! :D کلاً از matthew vaughn بسیار خوشم میاد و فکر کنم آینده ی خوبی داشته باشه. چون هر 2 فیلمی که ازش دیدم (kick a$$, x-men first class ) فیلم های بسیار خوبی بودن... در کل پیشنهاد میشه ببینید و لذّت ببرید...

Hangover: Part II
7.0/10
خیلی فیلم باحالی بود. مخصوصاً بعضی تیکه های فیلم بسیار جالب و کنایه دار بودن. بعضی جاها هم دیگه زیادی اغراق شده بود، اما کلاً خوب بود. مخصوصاً برای کسایی که قسمت اول رو دیدن خیلی خوبه... بازی ها هم خیلی خوب. bradley cooper, zach galifianakis تَه خنده بودن :D

Green lantern
3,5/10
واقعاً یکی از بدترین فیلم های کُمیک بوکی که دیده بودم! بازیش از فیلمش خیلی سرتر هست به نظرم :D
ببخشید این فیلم ها رو با چه کیفیتی دیدید؟!:D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
چرا چرا :D اتفاقا الانم پیش پای شما تو تاپیک بود :D
از این ندید بدیدا بود میگفت دخترای بلوند اینا توشن
ندید بدید که فکر نکنم باشه اما دیگه توی این استایل کم دیده بود ! :d
---
منم به همین فیلم نمره 5/10 رو میدم ! خدایی 45 دقیقه اول رو نفهمیدم چی شد تا رقص دومش ! :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
watch-hereafter-online.jpg

Hereafter

کلینت ایستوود منو دیوونه خودش کرده . یکی از یکی بهتر. بین این همه فیلمی که این بار از رفقا گرفتم و کلی هم زمان ازم برد که چکشون کنم این تنها فیلمی بود که باب میل من بود و با تموم وجودم ازش لذت بردم اونم بعد مدتی طولانی که هر فیلمی میخواستم ببینم بعد از یه نگاه سرسری و کلی سیستم و خاموش می کردم و از دیدن اون فیلم پشیمون می شدم. کاملا میشه از کارهاش فهمید که چقدر حساسه و دقیقا همیشه سراغ سوژه ای میره که دلش می خواد و حس می کنه که وقتی که پای کار میزاره ارزشش رو داره. یه آزادی عمل کامل و استقلال عاری از هر گونه قید و بندی که امروزه کارگردان باهاش روبرو هستن. هر کارش آدم حس می کنه که پخته تر از قبلی هست و یه ریزه کاری هایی داره که اگه دقیق بهش توجه نشه نمی شه ارزش اون کار رو فهمید. فرای از بحث های فنی نقد یه فیلم این فیلم دقیقا اون چیزی هست که من میخواستم و دنبالش بودم.
بعد از گذشت این همه سال دیگه فیلم ها برام تکراری شده( نمی خوام بگم من خیلی حالیمه و همچنین ادعایی هم ندارم بلکه دارم می گم که فیلم زیاد دیدم) و همیشه می تونم حرکت بعدی کارگردان و ادامه داستان رو حدس بزنم ولی هنوز از دیدن کارهای ایستوود لذت می برم و خیلی مواقع بعضی از کارهای اون منو متعجب می کنه.
حتما این رو ببینید

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
ورود آقایان ممنوع

خیال کردم پیمان قاسم خانی دیگه نمیکشه. این ساختمان پزشکان که آشغال محضه و اون سن پترزبورگ هم که خیلی مذخرف بود.
اما این فیلم خیلی عالی بود، رامبد جوان هم که علی رغم خاله زنک بودن خیلی آوانت-گرید کارگردانی میکنه.
کلا خوشم اومد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Kung fu Panda 2
7.5/10

فوق العاده لذت بخش... خیلی بهم چسبید این فیلم بشدت با فیلم حال کردم... البته یه سری ایراد داشتش ( مثل شتاب زده بودن پایان و یا... ) ولی در کل با وجود ایراداتش بازم حال کردم باهاش...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
Last House On The Left
7/10

یه فیلم با داستان تکراری . تجاوز به دختر و بعد هم اتفاقاتی که در پی داره اما به نظر من جالب ساخته بودن فیلمو . مخصوصا پایانش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر