Radeon HD 4850

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,765
نام
فرشید
من امروز این کارت رو نصب کردم اما...
تو بنج مارکها دیده بودم که کراسیس رو روی very high و any aa تو 30 فریم اجرا کرده بودن. ولی من روی وری های تنها 10 فریم داشتم:-" خب میخواستم بدونم مشکل از کارت گرافیکه؟ یا سیستم من:؟این سیستم من:
مادربردgigabyte 945pls-3
سی پی یو 3.6 intel core(دوهسته ای core)
رم دو تا یگ گیگ کینگستون ddr2
یا اینکه مادربردم نمیتونه از تمام توان این کارت استفاده کنه؟!
و اینکه مال من برندش کلوب هست و همین چند روز پیش خریدم.راهی واسه تنظیم فنش وجود نداره و همیشه دماش بالای 75 درجه هستش. البته نمیدونم چرا بعد از اجرای بازیهای سنگینی مثل کراسیس هم دماش از 81 درجه بالاتر نمیره. میشه راهنمایی کنید که چطوری این دماشو تا 50 درجه بیارم پایین؟!
آهان فقط یه سوال دیگه:blushing:
وقتی تو تنظیمات دستی تمام گزینه هاش رو روی آخرین درجه میذاری وقت میری تو بازی خطهای سبزی دور بازی پیدا میشن و یا کلا رنگا قاطی میشن.
اگه کارت مشکل داره خوشها سریع کمک کنید تا تعویضش کنم(از رایان سبا خریدم)
ممنون.:love:
دوست عزیز،
1-لطفا بگید که توی چه ویندوز و رزولوشنی داری Crysis رو اجرا می کنی ،ولی نباید اینقدر فریم پایین بگیری، در ضمن درایورهای ارائه شده با این کارتها با این بازی مشکل دارن و فعلا بتا هستن.چند نفر دیگه از دوستان خودمون هم همین مشکل رو قبلا گزارش کردن،صبر کن تا درایور جدید براش بیاد.

2-تنظیمات فرکانس رو ندونسته در Catalyst Center تغییر ندین!،ممکنه بیش از توان کارت باشه و مشکل ایجاد کنه.

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خیلی ممنون:love: تو ویستا وهم تو xp اجرا کردم. تو xp که تو high و بدون aa فریمش 20 تاست:eek: تو ویستا هم به نظرم بهتر از xp فریم میده که تو وری های 10 الی 15 فریم داشتم. رزلویشن 1440 در 900
چرا اینقدر فریمم کمه؟! تو بنج مارک ها که فریم عالی بود.( بیشتر از 27 تا)
من که اورکلاک رو به قول دوستمون بیخیال شدم چون اصلا تو این زمینه اطلاعاتی ندارم. من گذاشتم روی تنظیمات خودش الان اون رنگهای سبز و قاطی شدن رنگها از بین رفت.
پس مشکل فریم از cpu هستش.
راستی درایور جدیدش کی میاد؟! این درایور های جدید که میان تاثیری تو فریم دهی تو بازیها دارن؟
بازم ممنون:love:

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
دمای بیش از حد کارتت بخاطر پایین بودن سرعت فنش هست شما باید هات فیکسی که ati داده بیرون (واسه 4800) رو نصب کنی این لینکشه :

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894
ببخشید یعنی این نرم افزار سرعت فن رو بیشتر میکنه‌؟
و آیا باسه 4850 هم با همین نرم افزار رفع میشه‌؟
مرسی :love:

eR67

کاربر سایت
Nov 25, 2007
139
مگه اونایی که از کارت تست گرفتن درایور الفا داشتن که فریم بالایی گرفتن؟:confused:
که ما الان باید منتظر درایور جدید باشیم...!؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ببخشید یعنی این نرم افزار سرعت فن رو بیشتر میکنه‌؟
و آیا باسه 4850 هم با همین نرم افزار رفع میشه‌؟
مرسی :love:
من خودم تست نکردم چون 4850 ندارم ولی میگن با این هات فیکسه دور فن به حالت عادی یا نرمالش برمیگرده در حالت idle و میرسه به همون 50 55 درجه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
این کارت چند وقته اومده؟؟
چند وقت دیگه ارزون میشه؟؟
گارانتیش چیه؟؟
حدودا 3 هفته س که اومده از نظر قیمت هم واقعا مناسبه فک نکنم به این زودیا بیاد پایین.

iceboy64

کاربر سایت
Jul 2, 2008
57
ممنون از راهنمایی.
یه سوال دارم. من الان در شرایطی هستم که فقط می تونم کارت گرافیک بگیرم (کارت قبلیم سوخته). همون xfx 8800 geforce رو می خوام بگیرم. اما خودمم می دونم که پاورم برای این کارت خیلی پایینه. حالا سوالم اینه که اگه من سیستم رو زیر بار گرافیکی نبرم، می تونم با وجود همین پاور کارت گرافیک XFX 8800 geforce رو بگیرم یا نه؟:confused: آخه شنیدم که اگه پاورت کم باشه ممکنه به کارت گرافیک آسیب برسه. البته نه اینکه کلا نخوام پاور بخرما، بلکه الان پولشو ندارم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر