Radeon HD 4850

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
بطور کلی قیمت 4850 و کارایی که در بازی ها داره می تونه بهترین انتخاب برای همه باشه.
تمام مادربرد های اینتل هم crossfire رو پشتیبانی می کنند.
در نتجه شکی نیست که یکی از بهترین کارت هابا توجه به قیمت و کارایی خواهد بود.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
با سلام
میخواستم بدونم برای استفاده از 4850 حتما باید lcd داشته باشی؟
نه کی گفته حتما که نباید lcd باشه.
کی4850 داره ؟ دمای مال من توی ویندوز 81 درجه است ؟ چرا اینقدر بالاست ؟ ضرر نداشته باشه؟
4850 در حالت پر کار (100 درصد) دماش بین 85 تا 90 درجه هستش و در حالت بیکار هم بین 50 تا 60 درجه.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
کی4850 داره ؟ دمای مال من توی ویندوز 81 درجه است ؟ چرا اینقدر بالاست ؟ ضرر نداشته باشه؟
برای 3870 هم بالا بود مدتی خودم رو به درو دیوار می کوبوندم تا اینکه RivaTuner رو کشف کردم! و ازش استفاده کردم
بهت توصیه می کنم ازش استفاده کنی

P.S. : و البته دمای بالا برای هر چیزی مضره !

Batista

کاربر سایت
Mar 5, 2007
131
نام
مهدی
4850 الان 255 260 تومن به بالا هستش.
تازه دو هفته س اومده دسته دو شو پیدا نمیکنی.
میشه بگین با چه برندی تو بازار الآن موجوده ؟

و اینکه اگه دو هفته هست که اومده پس مطمئنا تا یکی دو ماه دیگه قیمتش افت میکنه درسته ؟

ممنون:love:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من club و hisش رو میدونم که تو بازار هستش البته میگن برین 4850 رو با برند connect3d وارد کرده من دقیق نمیدونم.
خوب قیمت جهانیش حدودا 199 دلار هستش که حدودا 190 تومن در میاد و با توجه به قیمت اینجا (260) پایین اومدنش یکم زمان میبره و به نظر من فعلا بعیده.

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
میشه بگین با چه برندی تو بازار الآن موجوده ؟

و اینکه اگه دو هفته هست که اومده پس مطمئنا تا یکی دو ماه دیگه قیمتش افت میکنه درسته ؟

ممنون:love:
فعلا معتبر ها رو که من تو بازار دیدم میشه به Connect3d و HIS و Club و Asus اشاره کرد و یک دونه هم که گلسان وارد کرده.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من امروز این کارت رو نصب کردم اما...
تو بنج مارکها دیده بودم که کراسیس رو روی very high و any aa تو 30 فریم اجرا کرده بودن. ولی من روی وری های تنها 10 فریم داشتم:-" خب میخواستم بدونم مشکل از کارت گرافیکه؟ یا سیستم من:؟این سیستم من:
مادربردgigabyte 945pls-3
سی پی یو 3.6 intel core(دوهسته ای core)
رم دو تا یگ گیگ کینگستون ddr2
یا اینکه مادربردم نمیتونه از تمام توان این کارت استفاده کنه؟!
و اینکه مال من برندش کلوب هست و همین چند روز پیش خریدم.راهی واسه تنظیم فنش وجود نداره و همیشه دماش بالای 75 درجه هستش. البته نمیدونم چرا بعد از اجرای بازیهای سنگینی مثل کراسیس هم دماش از 81 درجه بالاتر نمیره. میشه راهنمایی کنید که چطوری این دماشو تا 50 درجه بیارم پایین؟!
آهان فقط یه سوال دیگه:blushing:
وقتی تو تنظیمات دستی تمام گزینه هاش رو روی آخرین درجه میذاری وقت میری تو بازی خطهای سبزی دور بازی پیدا میشن و یا کلا رنگا قاطی میشن.
اگه کارت مشکل داره خوشها سریع کمک کنید تا تعویضش کنم(از رایان سبا خریدم)
ممنون.:love:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
تو بنج مارکها دیده بودم که کراسیس رو روی very high و any aa تو 30 فریم اجرا کرده بودن. ولی من روی وری های تنها 10 فریم داشتم:-" خب میخواستم بدونم مشکل از کارت گرافیکه؟ یا سیستم من:؟این سیستم من:
مادربردgigabyte 945pls-3
و اینکه مال من برندش کلوب هست و همین چند روز پیش خریدم.راهی واسه تنظیم فنش وجود نداره و همیشه دماش بالای 75 درجه هستش. البته نمیدونم چرا بعد از اجرای بازیهای سنگینی مثل کراسیس هم دماش از 81 درجه بالاتر نمیره. میشه راهنمایی کنید که چطوری این دماشو تا 50 درجه بیارم پایین؟!
وقتی تو تنظیمات دستی تمام گزینه هاش رو روی آخرین درجه میذاری وقت میری تو بازی خطهای سبزی دور بازی پیدا میشن و یا کلا رنگا قاطی میشن.
این دما خیلی هم بالا نیست و یه دمای نسبتا استاندارده . البته 75 درجه واسه حالت عادی یه کم بالاست اما دمای 81 درجه توی کار یه چیز کاملا عادیه. نگران نباش.
اینکه گفتی سرعت فریمت پایین تره :
اول از همه اینکه اون نتایج تستی که تو سایتها میبینی معمولا با یه سیستم به قول معروف High End تست میشه. سیستم شما یه سیستم متوسط هست و مدل و فرکانس CPU روی نتیجه کار تأثیر گذاره. در ضمن این کارت بهترین کارایی رو روی مادربوردهایی میده که از PCI-Express 2 پشتیبانی میکنن چون کارت PCI-Express 2 هست و چون ماردبورد شما PCI-Express 1 هست کمی کاهش کارایی داری. البته این تفاوت خیلی چشمگیر نیست اما یه فرقایی هم داره !
اون قضیه تنظیمات دستی و خطهای سبز هم واسه اینه که شما احتمالا برنامه مربوط به Overclock کارت رو نصب کردین و کارت رو تا حداکثر ممکنه Overclock کردین که نتیجش شده همونی که خودتون میبینین.
Overclock باید توسط یه فردی که با این قضیه آشنایی داره و تحت شرایط کنترل شده انجام بشه.
شما با این دمای کارتت Overclock رو بی خیال شو. مخصوصا اینکه ظاهرا اطلاعات چندانی هم نداری راجع به این قضیه.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مادربردgigabyte 945pls-3
دمای بیش از حد کارتت بخاطر پایین بودن سرعت فنش هست شما باید هات فیکسی که ati داده بیرون (واسه 4800) رو نصب کنی این لینکشه :

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
مادربردgigabyte 945pls-3
Crysis به Cpu بیشتر نیاز داره. Cpu شما پنتیوم هست و پنتیوم هم خیلی وقته عمرش رو کرده پیشنهاد میکنم یک Cpu جدید بخری...
PCi-E 1.0 هم فرق زیادی با PCI-E 2.0 نداره. کارتت رو هم اورکلاک نکن چون گارانتیش از بین میره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر