PSP Custom Firmware 4.01 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
از وقتی که 4.01 را ريختم خفن دستگاهم هنگ ميکنه يکی بگه چيکار
کنم :mad::((
تا حالا مشكل اينجوري نشنيده بودم . شايد مشكل از بازي كه مي كني باشه. شايدم ويروسي شده يه بار با يه آنتي ويروس قوي مموري تو چك كن اگه درست نشد مموريتو فرمت كن . چيز ديگه اي به ذهنم نمي رسه اگه درست نشد بگو بقيه بچه ها كمكت كنند
موفق باشي

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
سلام دوستان.
ببخشید من یه psp دارم که ورژن 3.95 مال خوده سونی یعنی official روشه:-".من میخوام به 4.01 تبدیلش کنماگه میشه دقیقا بگید چیکار کنم ؟؟؟:confused:

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام اگر امکانش هست بگین چطوری ورژن هارو تبدیل کنیم چون یکی از بچه ها گفت که اگر اشتباه بریزی دیگه psp شما به درد نمیخوره آیا درست میگه؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام اگر امکانش هست بگین چطوری ورژن هارو تبدیل کنیم چون یکی از بچه ها گفت که اگر اشتباه بریزی دیگه psp شما به درد نمیخوره آیا درست میگه؟
روش های تبدیل فریمور ها توی پست اول تاپیکاشون هست که خیلی هم ساده هست.
اون دوست شما هم یکم اغراق کرد,خوشبختانه الان با پاندورا و روش های مشابه psp تقریبا هیچوقت از نظر نرم افزاری خراب نمیشه.;)

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
روش های تبدیل فریمور ها توی پست اول تاپیکاشون هست که خیلی هم ساده هست.
اون دوست شما هم یکم اغراق کرد,خوشبختانه الان با پاندورا و روش های مشابه psp تقریبا هیچوقت از نظر نرم افزاری خراب نمیشه.;)

این روشهایی که احسان جان شما واسه جلوگیری از مشکلات گفتی آیا تاپیک مخصوصی برای طرز استفاده از آن هست؟
پس این دوست ما که میگفت کرش میکنه و باید یک psp دیگه خرید اگر اشتباه آپ کنی

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
این روشهایی که احسان جان شما واسه جلوگیری از مشکلات گفتی آیا تاپیک مخصوصی برای طرز استفاده از آن هست؟
پس این دوست ما که میگفت کرش میکنه و باید یک psp دیگه خرید اگر اشتباه آپ کنی
بله تمامی این روش ها تو تاپیک زیر گنجونده شده: :arrowd:
آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

BisKi

کاربر سایت
Oct 26, 2007
19
نام
نوید
آقا ما اینو ریختیم فعلا که به مشکلی بر نخوردم.
دمتون گرم.
فقط یه سوال:من رفتم تو منوی recovery،اونجا ;ernel رو نوشته بود xx.4(جای 4 و طط عوض بشه)x رو زدم شد 1.5این یعنی من کرنل 1.5 رو دارم؟یا باید بازم dl کنم؟
این دوستانیم که میگن لینک خرابه،خراب نیست،فقط از صفحه اول رفته،اسم برنامه روsearch کنین میاره

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
سلام دوستان.
ببخشید من یه psp دارم که ورژن 3.95 مال خوده سونی یعنی official روشه:-".من میخوام به 4.01 تبدیلش کنماگه میشه دقیقا بگید چیکار کنم ؟؟؟:confused:

دوستان میشه لطفا جواب بدید.یه خورده همچین عجله دارم.ممنون.

pooyadj

کاربر سایت
Nov 20, 2006
24
با سلام
من psp با فرمویر 3.52M33-4 دارم میام update کنم وقتی فایل eboot رو میریزم و از game >memory stick اجرا میکنم مینویسه unpacking...done بعد مینویسه please wait... اما همینجوری میمونه چیکار باید بکنم لطفا یکی کمکم کنه

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
سلام ghostdog عزیز تنها راهش استفاده از باتری پاندورا هست همین صفه رو بخون

pooyadj دوست عزیز من دقیقن نمیدونم چون 352 برای خیلی وقت پیشه اما فایلهایی مثل 401.PBP و 150 رو که تو روت ریختیرو چک کن شایدم فایلت خرابه

pooyadj

کاربر سایت
Nov 20, 2006
24
با سلام
من psp با فرمویر 3.52M33-4 دارم میام update کنم وقتی فایل eboot رو میریزم و از game >memory stick اجرا میکنم مینویسه unpacking...done بعد مینویسه please wait... اما همینجوری میمونه چیکار باید بکنم لطفا یکی کمکم کنه!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر