PSP Custom Firmware 4.01 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

BIGD

کاربر سایت
Jul 31, 2006
58
نام
homayoon
كسي جواب منو نميده‌؟؟؟؟

????????????????????????????????????????????????????

نوشته شده توسط BIGD
اقا من psp fat دارم , version پي اس پي م هم 3.52 , m33-4 بود , اين 4.01 رو اومدم نصب كنم , موقع نصب اين جوري شد :

unpacking ...................done
please wait ....................

بعدش رو please wait گير كرد , همونجا گير كرده , چيكار كنم ؟

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
????????????????????????????????????????????????????

نوشته شده توسط BIGD
اقا من psp fat دارم , version پي اس پي م هم 3.52 , m33-4 بود , اين 4.01 رو اومدم نصب كنم , موقع نصب اين جوري شد :

unpacking ...................done
please wait ....................

بعدش رو please wait گير كرد , همونجا گير كرده , چيكار كنم ؟
شما ورژنت خیلی قدیمیه . الان اونایی که فیرمویرشون زیر 3.71 باشه مثل شما باید اول 3.71 نصب کنند بعد بالاتر.
الان PSP چجوریه تو XMB می ره یا نه
اگه آره که دوباره بزن به PC اون فایلهای 4.01 رو پاک کن فایلهای 3.71 بریز بعد بزن نصب بشه
اگه نه دیگه اساتید دیگه باید جوابتو بدن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا این فریمور مشکل نداره؟؟ من الان آپدیت دومش رو هم نصب کردم اما بعضی از بازی ها اجرا نمی شن. فکر کنم مشکل داره.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوستان من این یه ماهی که psp گرفتم تاحالا بغیر GOW که بیخودی یجای بازی فریز میشد توی هیچ بازی ای مشکلی نداشتم. psp هم واسم طرف 3.80 m33-5 ریخته.
حالا اولا این آپدیت ها خیلی واجبه و حتما باید انجام شه؟یعنی مثل ps3برای اجرای بازیهای جدید باید فیرم ویر جدید داشت؟
بعد این آپدیت ها ریسکی انجامش نداره؟چون خیلی ها رو میبینم میخوان آپ کنن یخ بلایی سر psp شون میاد؟ راستی این3.80 حب ورژن فیرم ویره بعد این M33-5 چیه؟:blushing::biggrin1:

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
دوستان من این یه ماهی که psp گرفتم تاحالا بغیر GOW که بیخودی یجای بازی فریز میشد توی هیچ بازی ای مشکلی نداشتم. psp هم واسم طرف 3.80 m33-5 ریخته.
حالا اولا این آپدیت ها خیلی واجبه و حتما باید انجام شه؟یعنی مثل ps3برای اجرای بازیهای جدید باید فیرم ویر جدید داشت؟
بعد این آپدیت ها ریسکی انجامش نداره؟چون خیلی ها رو میبینم میخوان آپ کنن یخ بلایی سر psp شون میاد؟ راستی این3.80 حب ورژن فیرم ویره بعد این M33-5 چیه؟:blushing::biggrin1:
خيلي واجبه كه تو ايران نه چون اكثرا يك سري امكانات مربوط به انترنتش بهش اضافه مي شه كه اينجا خيلي به درد نمي خوره. البته هر ور‍ژن جديد يك سري از باگ ها و ايرادات قبليا رو ديگه نداره. در مورد QOW احتمالا بازي خراب بوده چون من خودم رو 3.71 بازي كرم مشكلي نداشت. ريسكي هم نداره دو تا فايله اسمش رو اونجور كه تو توضيحاته نصبش اومده تغيير مي دي بعد كپي مي كني جاي مشخص شده و از تو قيمت گيم اجراش مي كني به همين سادگي به همين خوشمزگي.
الان آخرين فيرم وير 4.01 هستش
موفق باشيد

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan

واجب بودنش تا اون حد که برای ps3 مهمه مهم نیست اما خب برای بعضی از بازی ها نیاز میشه
نمیشه گفت بدون ریسکِ اما تا کی میخوای دیگران برات بریزن به قول معروف مرگ یک بار شیون یک بار ;)
در ضمن اگه مشکلی هم برای psp پیش بیاد به لطف پاندورا و روش های مشابه میشه حلش کرد
پس خیالت تخت همین الان دست به کار شو و به 4.01 آپدیت کن.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب آپدیت همین بود؟!
اینکه 30 ثانیه هم طول نکشید:biggrin1:
بابا انقدر مارو ترسوندن که فکر کردم قراره چه کار شاقی بکنم.70درصد باطری پر باشه و دستگات بریک نشه و....
:cheesygri

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز تنها کاری که ترس نداره آپدیت هست ، فقط اون آخرش باید X رو زد ، اگرم نزدی دست بالاش برک هست ، اگر برک بشه نه خونه و زندگیتون به باد رفته و نه PSP ت !
میتونی راحت درستش کنی دوباره .
پس کار با PSP اصلا ترسیدن نداره .
ضمنا کم بودن شارژ باطری باعث برک نمیشه و فقط از نصب جلوگیری می کنه .

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
یعنی اون آخرش خودش میگه X بزن ؟ دقیقاً کجاست؟
=============
در ضمن لینک Update 4.01 m33-2 خراب هست اینو جایگزین کنین
Code:
http://exophase.com/files/psp/401M33-2.rar

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر