PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
برای انتخاب کنسول چند مرحله وجود داره:

اگه مولتی میلیاردری خب هم یه PC HE بخر هم WII U " X1 و PS4 :d
اگه مولتی میلیاردر نیستی و وضعتون خوبه" میتونی یه PS4 و یه X1 بخری و در صورت توان یه WII U هم بزنی تنگش برای بازیهای ناب انحصاریش:)
اگه فن یه کنسول و شرکت خاص هستی و صحبتهای دیگران برات مثل آب در هاون کوبیدنه خب طبق معمول همون کنسولی که باهاش حال میکنی رو بگیر
اما اگه نسل پیش PS3 نگرفتی و نمیخوای دوباره این تجربه تلخو تجربه کنی و تو کف بازیهای انحصاری بمونی و اینجوری بشی
tumblr_inline_moklkzufoN1qz4rgp.gif

یه PS4 بخر و خودتو یه عمر راحت کن:d

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اتفاقا کنسولی که سخت افزار بهتری تو قلبش داشته باشه بهتر هست...
شما الان رو بیخیال شو،5 سال بعد گرافیک ها رو مقایسه کن.گرافیک پی اس فور مطمئنا اون موقع قورت میده XBOX رو.

یادش بخیر زمانی که PS3 اومده بود هم ملت از این حرفا میزدن... اما این وسط نه سخت افزار مثلاً قویِ سونی پیروز شد و نه سخت افزار مثلاً ضعیف مایکرو سافت. Wii پیروز میدان بود...

ولی ما یه کنسول بازیمیخواستیم نه یه وسیله که پنجاه درصدش صرف موارد دیگه شده!

کسی که واقعاً دنبال بازی باشه، بدون شک کنسولهای نینتندو رو انتخاب میکنه.

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
اتفاقا کنسولی که سخت افزار بهتری تو قلبش داشته باشه بهتر هست...
شما الان رو بیخیال شو،5 سال بعد گرافیک ها رو مقایسه کن.گرافیک پی اس فور مطمئنا اون موقع قورت میده XBOX رو.
از طرفی کینکت 2 عالیه.ولی ما یه کنسول بازیمیخواستیم نه یه وسیله که پنجاه درصدش صرف موارد دیگه شده!ولی چه مایکروسافت و چه سونی...
انتخاب با خودته فقط ببین با کدوم بیشتر حال میکنی با دسته خوب ایکس باکس یا با دسته پی اس فور با کینکت محشر ایکس باکس یا دوربین پی اس؟؟؟از یه طرف قدرت پی اس فور یا سخت افزار متوسط رو به بالای Xbox????انحصاری های کدوم؟؟؟رزولشن PS4 یا Xbox???ظاهر کدوم((که به نظرم اصلا مهم نیس))؟؟؟؟با کدوم؟
فقط به حرف دلتون گوش کنید که اگه نکنید بعدا میسوزه

حرف شما متین ولی من می گم که ps4 هیچ چیزی نداره به جز سخت افزار شما عکس های داشبور وان رو ببین معلومه روش کارکردن با ps4 مقایسه کن , کسل کنندس ( البته این فقط نظر منه)

این رو هم که نوشتم " قرار دادن سخت افزار قوی تر هنر نیست b-) "

منظورم این بود که ps4 تنها برتریش سخت افزاره می تونم بگم که 50 درصد کمتر از وان روش وقت گذاشته شده (برای طراحی) بعد از چند وقت حالت از فضای داشبورد ps4 بهم می خوره !

داداش یه نگاهی به زیر اواتار بکون من خودم وان دارم:-/

- - -ویرایش - - -

یادش بخیر زمانی که PS3 اومده بود هم ملت از این حرفا میزدن... اما این وسط نه سخت افزار مثلاً قویِ سونی پیروز شد و نه سخت افزار مثلاً ضعیف مایکرو سافت. Wii پیروز میدان بود...

خریدن نینتندو برای ما ایرانی ها معمولا ریسک حساب می شه:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
منظورم این بود که ps4 تنها برتریش سخت افزاره می تونم بگم که 50 درصد کمتر از وان روش وقت گذاشته شده (برای طراحی) بعد از چند وقت حالت از فضای داشبورد ps4 بهم می خوره !
d
این 50 درصدو از کجا اوردی؟!
پس یعنی الان مایی که داریم از ps4 استفاده میکنیم بعد از چند وقت حالمون باید بهم بخوره یا میخوره؟!!!

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
منظورم این بود که ps4 تنها برتریش سخت افزاره می تونم بگم که 50 درصد کمتر از وان روش وقت گذاشته شده (برای طراحی) بعد از چند وقت حالت از فضای داشبورد ps4 بهم می خوره

شما می خوای با داشبورد بازی کنی؟؟!!! :|
یا می خوای از بازی ها لذت ببری؟
کلن در روز شما چه قد با داشبورد کار داری مگه؟؟
کلن این جور ایرادات رو فقط از زبون شما ها می شه شنید :|

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
شما می خوای با داشبورد بازی کنی؟؟!!! :|
یا می خوای از بازی ها لذت ببری؟
کلن در روز شما چه قد با داشبورد کار داری مگه؟؟
کلن این جور ایرادات رو فقط از زبون شما ها می شه شنید :|

نمی دونم چرا همه چیز رو ایراد گرفتن به حساب میارید من اصلا گیر ندادم ! :|

دوست عزیز داشبورد مثل محیط کار می مونه اگر شما داشبورد خوبی نداشته باشید انگیزه ی کمتری برای کار کردن دارید داشبورد این محیط رو فراهم می کنه تا شما با لذت وارد بازی بشید ( خصوصا حالا که یه دوتا بازی بیشتر نمی شه خرید بعد از مدتی که حوصلتون از بازی سر رفت بیشتر تو محیط داشبورد ولید:| )

- - -ویرایش - - -

این 50 درصدو از کجا اوردی؟!
پس یعنی الان مایی که داریم از ps4 استفاده میکنیم بعد از چند وقت حالمون باید بهم بخوره یا میخوره؟!!!

خوبه همون 50 درصد رو نوشتم , می خواستم بنویسم 100 درصد گفتم حالا سونی یه زحمتی تو ردیف کردن ایکون ها کشیده/:)

وگرنه هیچ جذابیتی نداره ! چیزی که من دیدم کپی داشبورد psp go بود /:) فقط ورود به بازی , خارج شدن هیچ چیز دیگه ای توجه شما رو جلب نمی کنه !:yawn:

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها خوب بدبخت راست میگه دیگه ماکرو تو هرچیزی هم که شما بگید ضعیف باشه تو ساختن این چیزا استاده b-)

بابا پوست خریدارای xbox رو کندین |-) اینقدر xbox رو کوچیک کنین که نسل خریداراشون منغرض بشه :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

حرفت رو قبول دارم
شاید احتمال زیاد فروش wii u به رقیبش نرسه اما قطعا در انحصاری کم نمیاره و از لحظ بازی یا بهتر عمل میکنه یا در سطح اونها

توی ایران بیشتر از ps4 vs one صحبته !
حالا جالب اینجاست که از نظر مردمی که در نظرسنجی ign برای بهترین e3 2014 رای داده بودند , بهترین چه در games چه در کنفرانس و چه در حالت کلی یا overall در همه موارد نینتندو اول شده بود اونم با اختلاف!

من که اگر بتونم حتما wii u میگیرم
Super mario 3d world
Legend of zelda wind waker hd
Mario kart 8
Pikimin 3
Wounderful 101
Legocity undercover
Super smash bros
Zombie u
Nintendoland
Hyrule warriors
Legend of zelda
Starfox for wii u
Mario maker
Yoshi wooly worlds
Kirby rainbow curse
Captain toad treasure tracks
Xenoblade chronicles
Mario party 10
Fire emblem x shien megami
Donkey kong trophical freez
Sonic boom
...

اینا دلایل مهم خرید wii u هست به نظرم

اما خوب متسفانه مثلا به کمتر از ps4 بازیهاش هست در ایران و نایابتره
برای تعویض هم همینطور

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
《PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟》

- ببینید موضوع خیلی ساده هست...؛ اگه کسی بخواد توی دنیای بازی غرق بشه و با بازیهاش زندگی کنه و زیبایی خود بازی رو به قابلیتهای آنلاینش ترجیح بده، برای این شخص PS4 بهتره چون بازیهای جذابتر و سخت افزار قویتری داره.
ولی اگه کسی شرایطش طوری باشه که وقت زیادی برای بازی کردن نداشته باشه و بخواد بشینه یکی دو ساعت حال کنه و یه گیم آنلاینی بزنه و چهارتا کلیپ ببینه و بعدش پاشه بره دنبال کارای دیگش، واسه این شخص XBOX1 مناسبتره.
PC هم که بدرد بازی کردن نمیخوره چون اساساً برای بازی کردن ساخته نشده و بازیهای خوبی هم نداره (بجز یکی دوتا). (البته با عرض پوذش از PCگیمرای عزیز :bighug: )

آخرین ویرایش:

Bbz9

کاربر سایت
Jun 13, 2014
30
من که تحت تاثیر این سخنرانی حماسی شما قرار گرفتم :(( چقدر منطقی و عقلانی دلایل رو ذکر کردید!
افرین به شما مرد 30 ساله که اینقدر موشکافانه نظر میدید :-o
این پست شما رو میشه ساعتها روش نظر داد و بحث کرد.
ولی جناب یه خورده دقت کنی میبینی که برتری ps4 رو از نظر سخت افزاری فقط فروشنده ها نمیگن اعداد و ارقام اینو میگن!
باشه اصلا مهم نیست خیلی به این حرف ها اهمیت ندید
راجب فروش هم یه بنده خدایی میگفت بس که فروش وان کمه تو ایران تو هر مغازه ای بری سعی میکنن وان رو بفروشن بس که باد کرده تو مغازه های اینجا.
والا من دروغ ندارم بگم تو توپخونه و هم پایتخت این جوری بود
360 هم اگه منظورت تو فروش ps3 رو شکست داد باید بگم اینجارم اشتباه گفتی یه بار برو امار فروش رو ببین 1 میلیون عقب افتاده 360 به نسبت 3
گرامی تو اطرافیان شما بیشتر دنبال کدوم بودند من نمی دونم این امار ها رو کی و چطوری میدن
امریکا لارجه و ژاپن خسیس!!! اینو جوابی ندارم بدم بس که فلسفی گفتی /:)
پس هنوز امریکا رو نمیشناسید
من خودم از سامسونگ متنفرم ولی اپل کجا سامسونگو حذف کرده!!!!
یه نظر سنجی بذارید بین ایفون و کالاکسی s5
البته شاید پستت رو تو حالت خاب الودگی نوشتی ولی جات بودم یه ویرایش میکردم خوب نیست این تخیلات رو بنویسی ...
لطفا توهین نکنید

- - -ویرایش - - -

. Wii پیروز میدان بود...
گرامی هیچ وقت wii پیروز نبود و نخواهد بود چون فعلا کینکت ماکرو بد جور اوتش کرده;)

- - -ویرایش - - -

سلام به تمام گیمر ها
اگر قرار بود ژاپن بتونه امریکا رو شکست بده که امریکا ابر قدرت نبود

کل دنیا جمع بشن نمی تونن یه ویندوز ماکرسافت رو بسازند
این ژاپن هنوز نمی تونه cpu تولید کنه cpu یه ps4 رو شرکت amd امریکا میسازه
ایکس باکس قابلیت هایی داره که ps4 نداره یکی همین یک پارچگی تمام دستگاه ها مثل tv/dvd/...
امیدوارم دوستانی که حامی سونی هستن و میگن سخت افزار بهتر داره مثلا بگن نسبت به x1 چه قابلیتی
رو اضافه کرده که به سمت ps4 رفتند

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
گرامی هیچ وقت wii پیروز نبود و نخواهد بود چون فعلا کینکت ماکرو بد جور اوتش کرده

اگر ملاک فروش باشه که wii هم از ps3 بیشتر فروخت و هم از 360

List of million-selling game consoles - Wikipedia, the free encyclopedia

ببخشید بهترم هست ادامه داده نشه این بحث اینجا چون جاش نیست اینجا به نظرم
ببخشید که پست منم مربوط نیست زیاد

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
سلام به تمام گیمر ها
اگر قرار بود ژاپن بتونه امریکا رو شکست بده که امریکا ابر قدرت نبود
کل دنیا جمع بشن نمی تونن یه ویندوز ماکرسافت رو بسازند
این ژاپن هنوز نمی تونه cpu تولید کنه cpu یه ps4 رو شرکت amd امریکا میسازه
ایکس باکس قابلیت هایی داره که ps4 نداره یکی همین یک پارچگی تمام دستگاه ها مثل tv/dvd/...
امیدوارم دوستانی که حامی سونی هستن و میگن سخت افزار بهتر داره مثلا بگن نسبت به x1 چه قابلیتی
رو اضافه کرده که به سمت ps4 رفتند
حق با شماست، این کنسولها و pc و ... همگی تکنولوژیشون از آمریکا اومده؛ ولی دوست عزیز این دلیل نمیشه که فکر کنیم XBOX بهتر از PS باشه، سونی و مایکروسافت خودشون تکنولوژی سخت افزار رو ندارن که، اونا فقط تولید کنسول رو مدیریت میکنن (و البته پشتیبانی و یه سری چیزای دیگه)، میتونن واسه کنسولشون قطعات قوی سفارش بدن، یا میتونن قطعات ضعیف سفارش بدن؛ واسه AMD هم فرقی نداره، هرچی اونا بخوان همونو واسشون طراحی میکنه و بهشون میفروشه. مایکروسافت خواست ادای نینتندو رو در بیاره و با یه سخت افزار نچندان قوی و خرج کم به موفقیت برسه ولی بدجور دودره شد! ولی سونی چنین ایده ی مسخره ای رو دنبال نکرد و تمام سعیش رو روی قدرت کنسول و کیفیت بازیها گذاشت.
در ضمن چه ربطی به ویندوز داره؟ مایکروسافت سالهاست داره روی ویندوز کار میکنه و طبیعتاً در این زمینه کسی به گرد پاش نمیرسه. ولی توی کنسول سونی بهتر کار کرده، تجربش هم از مایکروسافت بیشتره (زمانی که PS1 بازار رو قبضه کرده بود، اکس باکسی وجود نداشت).
ضمناً درسته که آمریکا توی تکنولوژی از ژاپن جلوتره ولی لامصب این ژاپنیها محصولاتشون ظرافت خاصی داره، مثلاً وقتی Tekken رو با Mortal kombat مقایسه کنی میبینی که کیفیت game play در تکن خیلی بالاتر از مورتال کمبات هست (و خیلی بازیهای دیگه). من زمانی که ps3 داشتم و هنوز کپی خور نشده بود، چهارتا دونه بازی خریدم که همگی دستپخت ژاپنیها بودن؛ یکی مال کپکام بود، یکی کنامی و یکی نامکو و اون یکی هم مال شرکت سگا بود (بازی یاکوزا بود فکر کنم). همه دوستام بهم ایراد میگرفتن میگفتن چرا kill zone یا god of war نگرفتی، من میگفتم بازیهای ژاپنی کیفیتشون بالاتره بیشتر حال میکنم.
بهرحال دوست عزیز...، استدلالت غلط بود. شرکت سونی در زمینه ی تولید کنسول بهتر از مایکروسافت عمل کرده.

آخرین ویرایش:

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
حق با شماست، این کنسولها و pc و ... همگی تکنولوژیشون از آمریکا اومده؛ ولی دوست عزیز این دلیل نمیشه که فکر کنیم XBOX بهتر از PS باشه، سونی و مایکروسافت خودشون تکنولوژی سخت افزار رو ندارن که، اونا فقط تولید کنسول رو مدیریت میکنن (و البته پشتیبانی و یه سری چیزای دیگه)، میتونن واسه کنسولشون قطعات قوی سفارش بدن، یا میتونن قطعات ضعیف سفارش بدن؛ واسه AMD هم فرقی نداره، هرچی اونا بخوان همونو واسشون طراحی میکنه و بهشون میفروشه. مایکروسافت خواست ادای نینتندو رو در بیاره و با یه سخت افزار نچندان قوی و خرج کم به موفقیت برسه ولی بدجور دودره شد! ولی سونی چنین ایده ی مسخره ای رو دنبال نکرد و تمام سعیش رو روی قدرت کنسول و کیفیت بازیها گذاشت.
در ضمن چه ربطی به ویندوز داره؟ مایکروسافت سالهاست داره روی ویندوز کار میکنه و طبیعتاً در این زمینه کسی به گرد پاش نمیرسه. ولی توی کنسول سونی بهتر کار کرده، تجربش هم از مایکروسافت بیشتره (زمانی که PS1 بازار رو قبضه کرده بود، اکس باکسی وجود نداشت).
ضمناً درسته که آمریکا توی تکنولوژی از ژاپن جلوتره ولی لامصب این ژاپنیها محصولاتشون ظرافت خاصی داره، مثلاً وقتی Tekken رو با Mortal kombat مقایسه کنی میبینی که کیفیت game play در تکن خیلی بالاتر از مورتال کمبات هست (و خیلی بازیهای دیگه). من زمانی که ps3 داشتم و هنوز کپی خور نشده بود، چهارتا دونه بازی خریدم که همگی دستپخت ژاپنیها بودن؛ یکی مال کپکام بود، یکی کنامی و یکی نامکو و اون یکی هم مال شرکت سگا بود (بازی یاکوزا بود فکر کنم). همه دوستام بهم ایراد میگرفتن میگفتن چرا kill zone یا god of war نگرفتی، من میگفتم بازیهای ژاپنی کیفیتشون بالاتره بیشتر حال میکنم.
بهرحال دوست عزیز...، استدلالت غلط بود. شرکت سونی در زمینه ی تولید کنسول بهتر از مایکروسافت عمل کرده.

شما هم دقیقا بر عکس اون دوستمون داری از ژاپن طرفداری می کنی :-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر