ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

Aryaee

کاربر سایت
Nov 3, 2011
58
نام
سید آرمین طباطبائی
فت دست 2 چی؟
ریفر نباشه؟
اونام مشکلاتش زیاده؟
ریفر : دستگاهی که به هر دلیلی برگشته به کارخونه و بازسازی شده و بعد از تست به بازار فرستاده شده و همه چیش هم نوعه و هم تمیز
دست دو : دستگاهی که نمیدونی اون بابا خودش نو خریده بوده یا کارکرده و نمیدونی چجوری باهاش تا کرده و نمیدونی که ایراد داره یا نه + خاک و چرک و کثافت کاری این مدتی که تو خونه اون بابا بوده

حالا خودت تصمیم بگیر خرید کدوم معقولانه تره ؟

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
سلام نه اخه میدونی چیش بده اینکه با هزار عشق رفتی خریدی تا لذتشو ببری ولی با شنیدن این صدا هزار شک به دلت میاد مثلا من که اولش خریده بودم همه بهم میگفتن بده و واقعا هم صداش اذیت میکنه حالا هم که از تابستون گذشته به من میگن بده اخه دستگاه ریفر من از اولش که روشن میکنی دستگاه رو بعد 5 دقیقه فنش روشن میشه تا وقتی که دستگاه رو خاموش کنی ولی برای دوستان دیگر اینطور نیست حداقل فنشون خاموش وروشن میشه ولی برای من یک ضرب روشنه حالا به یه تعمیرکار گفتم گفت اوپتیکت سوخته حالا واقعا
مشکل داره؟

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
مژده مژده پی اس تری ریفرم درست شد یعنی قبلا 5 دقیقه بعد از اینکه روشنش میکردی فنش روشن میشد تا وقتی که خاموش میکردی فنش خاموش میشد ولی دیگر اینظور نیست هر 10 دقیقه یک بار خاموش وروشن میشود یعنی 10 دقیقه فنش روشنه و10 دقیقه فنش خاموش میشه

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
اقا من این پلاستیک های روی پی اس تریمو نکندم ایا این توی روشن شدن فن تاثیر دارد؟اخه من به جای بغل هاردم دست میزنم داغه

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
اقا من این پلاستیک های روی پی اس تریمو نکندم ایا این توی روشن شدن فن تاثیر دارد؟اخه من به جای بغل هاردم دست میزنم داغه
دوست من حتما پلاستیک ها رو بردار... البته اونی که جلو درایو خورده نیازی نیست

---------- نوشته در 11:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 AM ارسال شده بود ----------

این ریفر ها صدای فنشون زود در بیاد خوبه یا بد؟
در حالت طبیعی باید هنگام بازیهای سنگین مثل gow3 و ... بعد از 10 دقیقه صداش در بیاد....
اما ریفر هستش و 1000داستان دیگه...
و به نظر من اینکه زود در بیاد بهتره تا اینکه اصلا در نیاد...

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
اقا تا حالا دور فن دستگاه کسی کمتر نشده ؟برای من که دیگه یکسره روشنه .کسی راه حلی برای کمتر روشن شدن فن نداره؟

SUBASA

کاربر سایت
Sep 1, 2011
20
نام
ATA
منم یه دونه fat 80 gig شهریور امسال خریدم انصافا خیلی خوب کار میکنه تو حالت عادی خارج از گیم صدای فنش اصلا در نمیاد.تو حالت بازی کرد هم بعد 30 دقیقه صدای فنش یه خورده نسبت به حالت اول میره بالا که اونم خیلی ملایمه.اصلا هم صدای جارو برقی نمیده سعی کنین 80 gig

و 65 نانومتریشو بخرین که فکر نکنم دیگه پیدا بشه.و مدل کنسول رو با جدول ویکیپدیا مقایسه کنین که حتما 65nm باشه.

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
اصلا مگه این ها ریفر نیست حالا واسه چی صدای فنش راه میفته؟خوب اگر فنش دستکاری شده به چه دلیل ؟خوب اصلا 90 نانو متری ها ی غیر ریفر مگه صدای فن داشتن؟خوب حالا این ریفر ها اگر فنش دستکاری نشده باشه چی.یعنی این قدر گرما ایجاد میکنه؟یا اینکه این دستگاه ها برای اینکه بیشتر از غیر ریفر های فت عمر کنن فنشون روشن میشه یا اینکه توانایه زیاد روشن موندن در شبانه روز فنشون روشن میشه؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
ببخشید یه سوالی داشتم درباره ps3 fat رفرش.یه هفته است که یه 160 خریدم.منم از دنیا بی خبر نگو که رفرش تو پاچم کردن.فن دستگاه من توی بازی های سنگین همون اول حدود 5 دقیقه با ته سرعتش کار میکنه صداشم که خودت میدونی ولی بعد از اون صداش یکی دو مرحله مییاد پایین و قابل تحملتر میشه و بعد از اون اگه سه ساعتم باهاش بازی کنم فنش تو همون مایه ها میمونه و بالاتر نمیره.از چندتا تعمیر کار پرسیدم گفتن ردش کن بره ممکنه بعد از چند وقت یا فنش خراب شه یا اینکه نتونه دستگاهو خنک کنه .نگهش دارم دردسر نمیشه.باد پشت دستگاه هم همیشه خنک.ممنون

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
ببخشید یه سوالی داشتم درباره ps3 fat رفرش.یه هفته است که یه 160 خریدم.منم از دنیا بی خبر نگو که رفرش تو پاچم کردن.فن دستگاه من توی بازی های سنگین همون اول حدود 5 دقیقه با ته سرعتش کار میکنه صداشم که خودت میدونی ولی بعد از اون صداش یکی دو مرحله مییاد پایین و قابل تحملتر میشه و بعد از اون اگه سه ساعتم باهاش بازی کنم فنش تو همون مایه ها میمونه و بالاتر نمیره.از چندتا تعمیر کار پرسیدم گفتن ردش کن بره ممکنه بعد از چند وقت یا فنش خراب شه یا اینکه نتونه دستگاهو خنک کنه .نگهش دارم دردسر نمیشه.باد پشت دستگاه هم همیشه خنک.ممنون
گفتی باد فن خنک حتی بعد 3 ساعت بازی کردن؟
اینکه خیلی خطرناکه نشون میده که فنت به خوبی گرمای هیت سینکو خارج نمی کنه و شاید با مشکله چراغ زرد مواجه شی
اگه صدا فنت زیاد بود ولی باد پشتش گرم بود دستگات خوب داره کار میکنه ولی اگه بادش خنک بود فنت فقط الکی داره می چرخه و سیستمو خنک نمی کنه

---------- نوشته در 02:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:06 PM ارسال شده بود ----------

اصلا مگه این ها ریفر نیست حالا واسه چی صدای فنش راه میفته؟خوب اگر فنش دستکاری شده به چه دلیل ؟خوب اصلا 90 نانو متری ها ی غیر ریفر مگه صدای فن داشتن؟خوب حالا این ریفر ها اگر فنش دستکاری نشده باشه چی.یعنی این قدر گرما ایجاد میکنه؟یا اینکه این دستگاه ها برای اینکه بیشتر از غیر ریفر های فت عمر کنن فنشون روشن میشه یا اینکه توانایه زیاد روشن موندن در شبانه روز فنشون روشن میشه؟
ببین رفیق فقط بعضی از ریفر ها با مشکل زیادی صدای فن مواجه هستند
بعضیاشون رام بلوریشون مشکل داره بعضیاشون فنش درست سیستمو خنک نمی کنه بعضی بلوتوث بعضی وای فای مشکلات گوناگون ولی بیشترش بخاطره بلندیه صدای فن هست
شانسی دیگه رفیق من یه ریفر 40 فت گرفته بود اصلا صداش در نمیومد اون یکی رفیقم همین مدلو خریده بود صدا سشویار میداد :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر