ps3 fat اکبند؟؟؟هان؟

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
سلام .

همانطور که بعضی از دوستان اطلاع دارند مدتی است که پلی استیشن 3 فت به صورت اکبند وارد بازار شده و به قیمت کمتری نسبت به پلی 3 اسلیم در حال خرید و فروش است
اما سوالاتی پیش میاد که مطرح میکنیم
1:این دستگاه ها از کدام کشور وارد ایران میشوند؟
2: قیمت این دستگاه ها در شهر های مختلف کشور؟
3:ایا این دستگاه ها سالم هستند؟
4:ایا این دستگاه ها رفرش سونی هستند که پس از تعمیر وارد بازار شدند؟
5:چقدر کار میکنند این دستگاه ها؟
6:هارد تمام این دستگاه ها 40 گیگ است؟
7:مشکلات احتمالی این دستگاه ها؟

و......

دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواهشمند است جهت اطلاع رسانی هموطنان عزیز همکاری نمایند...
مرسی

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
والا من شنیدم بعضی از این دستگاها حتی توسط خود سونی هم تعمیر نمیشه و نباید زیاد بهشون اعتماد کرد (حالا راست و دروغش پای کسی که بهم گفت :d)

از طرف دیگه اینو باید در نظر بگیرین هارد این دستگاه 40 GiG بیشتر نیست و بازی مثل killzone 3 نمی شه رو هارد این دستگاه نصب کرد مگه اینکه قید هک کردن رو بزنین و اورجینال بخیرن.

قیمت بین 270 تا 300 هست فک کنم.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
الان بدون شک میشه گفت تمام PS3 های fat بصورت refurbished (تعمیر و بازسازی شده) هستند و با قیمتی پایین تر عرضه میشن ، اگه میخواین خیالتون راحت باشه برید Slim بخرید .

• Like
Reactions: DeanAmbrose

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آره منم دیدم یکم عجیبه ولی از من میشنوی نرو سمتش چون به ریسکش نمیارزه
مثل اینه که یهو xbox360 premium آک وارد بازار شه!:D

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
ظاهرشون خیلی تمیزه با اک هیچ فرقی نمیکنه!
حتی فریمور رو دستگاهم ماله 2-3 سال پیشه!
چندروز پیشا یکی دیدم طرف از تایلند اورده بود تا روشنش میکردی دور فن میرفت تا اخرین حدش!!!

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
من هم یکی از اینارو خریداری کردم اما انگار این یکی خوب از اب در اومده....
بعد از 20 دقیقه دور فنش زیاد میشه و بعد از 2 ساعت دور فن کم میشه ....
مثل اینکه شانسیه خوب و بد بودن این مدل....

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
بنده هم چیزایی که شنیدم,اینطوریه که میگن اینایی که صدای فنش زیاد میشه,همون 90 نانومتری های قدیمه که ylod شده و با تعویض قاب و هارد 40 گیگ وارد بازار میشن,یعنی این 40 گیگ های داخل بازار,همشون 40 گیگ نیستن,و بعضیاشون همون 20و60.80 گیگ های قدیمی هستن,که با تعویض قاب و هارد,همه اینا به صورت 40 گیگ وارد شدن,وگرنه منم یکی برا اشنامون گرفتم بعد از 2 ساعتم صدای فنش رو نمیشه شنید,اینقدر نرم و بی سرو صدا کار میکنه که حد نداره,اما یکی دیگه داشتم بعد از 20 دقیقه صدایی میداد که جارو برقیمون پیشش کم میاورد,:d

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
بنده هم چیزایی که شنیدم,اینطوریه که میگن اینایی که صدای فنش زیاد میشه,همون 90 نانومتری های قدیمه که ylod شده و با تعویض قاب و هارد 40 گیگ وارد بازار میشن,یعنی این 40 گیگ های داخل بازار,همشون 40 گیگ نیستن,و بعضیاشون همون 20و60.80 گیگ های قدیمی هستن,که با تعویض قاب و هارد,همه اینا به صورت 40 گیگ وارد شدن,وگرنه منم یکی برا اشنامون گرفتم بعد از 2 ساعتم صدای فنش رو نمیشه شنید,اینقدر نرم و بی سرو صدا کار میکنه که حد نداره,اما یکی دیگه داشتم بعد از 20 دقیقه صدایی میداد که جارو برقیمون پیشش کم میاورد,:d

اگه صداش هم در نیاد اخه مشکل داره.... فکر نکنید این امتیاز هست که صدای جارو برقی نمیده...

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
منم یکی گرفتم اما فعلا که خدا رو شکر خیلی خوب کار کرده
صدای فنش هم در نمیاد و خیلی نرم کار میکنه مگر اینکه خیلی زیاد ازش کار بکشم که در اون صورت صدای فنش شنیده میشه اما نه دور آخرش مگر اینکه 24 ساعته روشن باشه که بره روی دور آخر
هارد 500 هم گذاشتم روش و راحت داره کار میکنه
امیدوارم که مشکلی هم براش پیش نیاد
البته یکی دیگه قبلا گرفته بودم که تا روشنش میکردی صدای فنش میرفت تا آخر و چراغ قرمزش چشمک زن میشد و خود به خود بعد از 1 دقیقه خاموش میشد که بعد بردم و عوضش کردم
به نظر من هم آکبند نیستن اما اگه شانس داشته باشه ادم و یه خوبش گیرش بیاد تا وقتی که PS4 بخواد بیاد کار میکنه :p

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
منم یکی گرفتم اما فعلا که خدا رو شکر خیلی خوب کار کرده
صدای فنش هم در نمیاد و خیلی نرم کار میکنه مگر اینکه خیلی زیاد ازش کار بکشم که در اون صورت صدای فنش شنیده میشه اما نه دور آخرش مگر اینکه 24 ساعته روشن باشه که بره روی دور آخر
هارد 500 هم گذاشتم روش و راحت داره کار میکنه
امیدوارم که مشکلی هم براش پیش نیاد
البته یکی دیگه قبلا گرفته بودم که تا روشنش میکردی صدای فنش میرفت تا آخر و چراغ قرمزش چشمک زن میشد و خود به خود بعد از 1 دقیقه خاموش میشد که بعد بردم و عوضش کردم
به نظر من هم آکبند نیستن اما اگه شانس داشته باشه ادم و یه خوبش گیرش بیاد تا وقتی که PS4 بخواد بیاد کار میکنه :p

دقیقا همینطوره....

میشه بپرسم الان چند وقت هست که این مدل رو خریداری کردین؟ و چه قیمتی؟؟؟

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
توصیه میکنم،اصلا FAT نخرید،ما که هفته پیش یه دونه خریدیم برای کادو تولد بچه خواهرمون الان دیگه BD ROMش کارش نمیکنه..........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر