PS3 تون رو چطور خریدید ؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
چطوری؟ کار خاصی میخواد؟
لینکش رو لطف میکنی.

اونی که میاد از آمازون خرید میکنه آشنا داره همونجا واسش میارن.

اگه من و تو بخوایم از اونجا بخریم بالفرض یه اسلیم 160 گیگ با هزینه پست میشه حدود 600 تومن:d:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اونی که میاد از آمازون خرید میکنه آشنا داره همونجا واسش میارن.

اگه من و تو بخوایم از اونجا بخریم بالفرض یه اسلیم 160 گیگ با هزینه پست میشه حدود 600 تومن:d:d
چطوری پست میکنن آخه . ؟ اینا که اسم ایران میاد شلوارشونو چیز میکنن :d

من بیشتر شرایط این خرید رو میخوام بدونم . حالا هرچی.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
چطوری پست میکنن آخه . ؟ اینا که اسم ایران میاد شلوارشونو چیز میکنن :d

من بیشتر شرایط این خرید رو میخوام بدونم . حالا هرچی.

داداش پدرم اونجا بود لینک دادم خرید بعد از اونجا مسافری آورد اینجا بدون پول پست یا هزینه ی بار .. !

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام منم خیلی بدبختی کشیدم تا تونستم ps3 بگیرم اول با 400 تومن رفتم جلو دیدم پولم نمیرسه 1 هفته رفتم تو فکر خلاصه مجبور شدم xbox بگیرم xbox رو که گرفتم بازم باهاش حال میکردم اما به فکر ps3 بودم ....تا این که ps3 ارزون شد و رفتم xbox رو دادم و ps3 slim 120 گرفتم.مبارکم باشه...

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
چطوری پست میکنن آخه . ؟ اینا که اسم ایران میاد شلوارشونو چیز میکنن :dمن بیشتر شرایط این خرید رو میخوام بدونم . حالا هرچی.
اونا خودشون تو بانکای خارجی حساب دارن آنلاین پولو به حساب این سایتا مثل آمازون،ebuy و ... میریزن بعدش وسشون ارسال میشه...بعضیها هم یه نماینده دارن اونجا که کارش اینه که جنسایی که سفارش داده میشه میاره ایران دوباره برمیگرده...اگه اطلاعات بیشتر خواستی میتونی به سایت IranDeliver مراجعه کنی.

• Like
Reactions: 4th

sina s

کاربر سایت
Aug 1, 2011
133
نام
سینا
من هم که با پدرم رفتیم خریدیم اومدیم خونه دیدیم صدا جارو برقی میده فهمیدم ریفره .بعد ها صدا فنش کمتر شد ولی نمیخوابه روی دور 2 میرفت 6 ماه که دارمش خیلی خیلی راضیم

athomicboy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
71
من هم 2 سال 360 داشتم . بعد تو گرونی 360 فروختمش و یه ps3 خریدم و واقعا هم راضی ام .
اگه با قضیه هک و بازی اورجینال مشکلی نداری حتما ps3 بخر . شک نکن . هر کدوم از بازی های ارزش این رو دارن که به خاطرشون ps3 بخری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر