PS3 تون رو چطور خریدید ؟

blakziro23

کاربر سایت
Jun 22, 2011
43
سلام من یه گوشی HTC-HD2 داشتم با یه پی اس تری 60 گیگ سری اول رم ریدر دارا و اجرا کننده های پی اس 1 و 2 طاق زدیم ولی 60 تومان بالاش سر داد کلی حال میده

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
من اصلا تو فکر خرید PS3 نبودم دشتم پول جمع میکردم یه Galaxy Ace بگیرم.بعد رفیته بودم مغازه برا بازی دیدم نوشته PS3 ارزانتر از همه جا.خلاصه رفتم قیمت کردم دیدم یارو گفت290 تومن.منم اونموقع اصلا بی اطلاع بودم از دنیای کنسول ها کلی حال کردم.بعد چند روز رفتم دیدم یارو گفت 400.گفتم شما که گفتی290 گفت اون fat 40gig بودو از این حرفا خلاصه منم یه 50تومن از پدرم قرض کردم گرفتمش.بعد تازه KillZone3 اصلشم قرض کردم که 2-3 روزه تمومش کنم. ولی اصلا پشیمون نیستم که چرا گوشی نخریدم. با همین N79 هم کافیه.:x:x:d

Reza Fitness

کاربر سایت
Jan 5, 2011
55
نام
Reza
من زیاد بابام برای این چیزا بهم پول نمیده برای همین هرچیزی تو رده وسایل الکترونیکی بخوام بیشتر خودم میخرم.(جالب اینجاست که 16 سالمه هیچی منبع درامدی هم ندارم:d)
چند وقت پیش بود خالم اومد خونمون به مادرم گفت از این وام های خونگی میدن نمیخوای؟ منم داشتم گوش میدادم سریع پریدم گفتم من میخوام گفت 700 تومنه ماهی 25 تومن منم گفتم باشه میخوام.
بعد یه مدت وام رو گرفتیم اما موقع امتحانا بود صبر کردیم تا تموم بشه بعد تازه به فکر افتادم که تلویزیون از این قدیمی هاست PS3 تو اونا حال نمیده برا همین بابام رو زور کردم که باید یه FULL HD بگیری بعد چندروز رفتیم یه Panasonic 1080 Full HD گرفتیم 2 تومن بابام 300 تومنش رو از من گرفت :(( برا من موند 400 تومن بعد یه 50 تومنم جور کردم شد 450.
روز معود فرا رسید :d همون روز که امتحانا تموم شد وقتی رسیدم خونه زنگ زدم بابام گفتم ساعت 6 بیا توپ خونه میخوام PS3 بخرم :d اونم کلی گفت کار دارم و از اینجور چیزا گفتم نمیشه باید بیای گفت باشه رفتیم چندتا مغازه قیمت کردیم تا یه جا درست و حسابی پیدا شد بعد با بند و بساتش درومد 580 تومن که بابام گفت پول رو رد کن بیاد منم 450 دادم گفت این که کمه گفتم بقیش رو خودت بده :d خلاصه بابام شروع کرد چونه زدن تا 50 تومن تخفیف گرفت (بابام تو تخفیف گرفتن رقیب نداره) بقیش رو خودش داد بعد اومدیم خونه (روز پدر بود :d) کلی تشکر کردم تا حالا که هنوز باهاش حال میکنم.
هنوزم قسط میدم :d

redman2

کاربر سایت
Jun 21, 2011
178
نام
Ahmad
به نام خدا
برای من خرید ps3 خیلی اتفاقی و از یکی از بچه های همین سایت خریدم داداشم پیش دانشگاهی میره و بعد از مدرسه میاد یه سر مغازه من هر چند روز یکبار هم میذاشتمش مغازه و میرفتم خرید تا یکی از روزها(آخر خرداد امسال) دیدم که ایدیش تو بازی سنتر آنه و داشتم تو بازی سنتر گشتو گذار میزدم که دیدم یکی از بندرعباس نوشته اگه ایکسباکس 360 شما مشکل پیدا کرد ببرید پیش فلانی و شماره تلفن طرف رو هم گذاشته بود من هم از روی کنجکاوی زنگ زدم و از طرف پرسیدم ایکسباکس دسته دوم برای فروش داره که اون هم جواب داد یه ps3 60 گیگ فت داره که 200 تومان میده من هم درنگ نکردم و روز بعدش گرافیک گیگابایت 220 دی دی آر 3 خودم رو 130000 تومان فروختم و 70000 تومان روش گذاشتم و به پسره زنگ زدم که شب برم ps3 رو ازش بگیرم ظهر بود که زنگ زدم دیدم پشیمون شده و گفت نه دامادمون خیلی وقته به من گفته و وقتی که موضوع رو فهمید خیلی ناراحت شد و گفته که با این قیمت ps3 تو میخواستم
وقتی که حرف های طرف رو شنیدم خیلی ناراحت شدم و فقط بهش گفتم شما به من قول دادید بعد از 10 دقیقه دیدم که زنگ زد و گفت چونکه به شما قول دادم دیگه نمیتونم زیر قولم بزنم و شب رفتم 200000 تومان دادم و پلی استیشن با یه دسته گرفتم و الان هم خیلی ازش راضی ام

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
تابستان سال 88 بود تازی امتحانات تموم شده بود ما هم شنگول>:d< چون معدل بالا بود و گفتیم بریم به پدر گرام بگیم برامون PS3 بخره رفتیم و گفتیم و ایشون فرمودند: برو گم شو درستو بخون :-o)x ما هم ناراحت =(( خلاصه سال تحصیلی جدید شروع شد و ماهم با نارحتی به پدر گفتیم درس نمیخوانیم :(( چون علت رو فهمیده بود گفت : اگه ترم اول نمرت خوب باشه برات میخرم :x:d خلاصه ما شروع کردیم به خر خوانی امداد های غیبی و از این حرفا و دی ماه اومد امتحانات رو دادیم و کار نامه رو گرفتیم و رفتیم پایتخت . قبل از ورود به داخل مجتمع رفتیم توی این فروشگاه کنار در اسم دقیقش نمی دونم کنج, گوشس:d چیه البته با بودجه 500 چوق رفتم تو قیمت بگیرم یارو گفت ps3 slim 250gb 500 تومن , مغزم قفل کرد رفتم داخل مجتمع بعد از 15 دقیقه گشتن یه فروشگاه پیدا کردم توی این فروشگاه یارو ps3 slim 250 gb گفت 410 تا با یه بازی البته باندل نیست خلاصه ps3 و بازی in famous و یه دسته ds3 خریدم #:-s تازه با این ها شد 480 خلاصه شاد شدیم =))

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
پست هارو که میخونم همه با پدرهاشون رفتن خریدن! این نشون میده کنسول دارها همه بچن :d ( شوخی )

---------- نوشته در 05:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 AM ارسال شده بود ----------

من زیاد بابام برای این چیزا بهم پول نمیده برای همین هرچیزی تو رده وسایل الکترونیکی بخوام بیشتر خودم میخرم.(جالب اینجاست که 16 سالمه هیچی منبع درامدی هم ندارم:d)
چند وقت پیش بود خالم اومد خونمون به مادرم گفت از این وام های خونگی میدن نمیخوای؟ منم داشتم گوش میدادم سریع پریدم گفتم من میخوام گفت 700 تومنه ماهی 25 تومن منم گفتم باشه میخوام.
بعد یه مدت وام رو گرفتیم اما موقع امتحانا بود صبر کردیم تا تموم بشه بعد تازه به فکر افتادم که تلویزیون از این قدیمی هاست PS3 تو اونا حال نمیده برا همین بابام رو زور کردم که باید یه FULL HD بگیری بعد چندروز رفتیم یه Panasonic 1080 Full HD گرفتیم 2 تومن بابام 300 تومنش رو از من گرفت :(( برا من موند 400 تومن بعد یه 50 تومنم جور کردم شد 450.
روز معود فرا رسید :d همون روز که امتحانا تموم شد وقتی رسیدم خونه زنگ زدم بابام گفتم ساعت 6 بیا توپ خونه میخوام PS3 بخرم :d اونم کلی گفت کار دارم و از اینجور چیزا گفتم نمیشه باید بیای گفت باشه رفتیم چندتا مغازه قیمت کردیم تا یه جا درست و حسابی پیدا شد بعد با بند و بساتش درومد 580 تومن که بابام گفت پول رو رد کن بیاد منم 450 دادم گفت این که کمه گفتم بقیش رو خودت بده :d خلاصه بابام شروع کرد چونه زدن تا 50 تومن تخفیف گرفت (بابام تو تخفیف گرفتن رقیب نداره) بقیش رو خودش داد بعد اومدیم خونه (روز پدر بود :d) کلی تشکر کردم تا حالا که هنوز باهاش حال میکنم.
هنوزم قسط میدم :d

باور کن اینجوری بیشتر حال میده که با سختی بخری ! من الان اگه بخوام میتونم همین فردا برم هر دوتا کنسول رو بخرم یعنی پول رو دارم اما کو دل و دماغ ؟ اما از یه طرف میبینم یکی داره پول جمع میکنه بره یه کنسول بگیره . واقعا تعجب میکنم که عجب دنیای شیرینی داره که واسه یه کنسول داره پول جمع میکنه و به امید خریدن کنسول کلی خوشه . ولی من که میتونم بخرم دل و ماغش رو ندارم

بچه که بودم یادمه واسه خرید میکرو پول هامو جمع میکردم ( اون زمان میکرو 6 هزار تومن بود ) بالاخره بعد از 2 ماه پول هام رسید به این مبلغ و رفتم یه میکرو خریدم و مثل خر کیف میکردم اون زمان PS1 هم اومده بود اما رسیدن به PS1 واسم یه رویا دست نیافتنی بود و هرشب خوابشو فقط میدیدم . الان که فکر میکنم اون زمان که پول نداشتم بخرم خیلی خیلی لذت بخش تر از الان بود که فقط واسه صندلی کامپیوترم 200 تومن میدم :d

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
حق با شماست خرید کنسول با سختی بهتره لااقل قدرشو میدونید!منم کلی پول تولد و عیدی و پو تو جیبی جمع کردم پدرمم کمکم کرد تا اینو خریدم البته خدایی والدین کوفتم کردن بعضی وقتا میخوام جلو چشمشون بشکونمش.

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
منم چند روز پیش یدونه ps3 160 slim گرفتیم با بدبختی(600 کیلومتر راه اونم رفت و برگشت),البته کارکرده بود ولی با آک هیچ فرقی نداشت و 400 گرفتم از یکی از بچه های همین بازی سنتر (اقا سعید گل که خدا حفظش کنه) و الان دارم حالشو میبرم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر