Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تو واقعیت هم دروازه بانها که همه سوباسا نیستن
دفاع باید موقعیته شوت رو از بازیکنه حریف بگیره
وگرنه 18 متر دروازه هست و یه آدم

البته دروازه بانهایی مثله بوفون کاسیاس و جولیو سزار تو همین بازی هم خیلی خوب دروازه بانی میکنن ( تو نسخه PC دیدم )
ولی یه دروازه بان مثله آبیاتی تو واقیت هم گلهایه بدی میخوره
دوستان بدونه تعصب میگم این نسخه خیلی خوب شده

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
خودتونو زیاد خسته نکنید تو بازی چیزی به عنوان گزارشگر نداریم حالا PC اینطوری بود نمیدونم 360 اینطوری هست یا نه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خودتونو زیاد خسته نکنید تو بازی چیزی به عنوان گزارشگر نداریم حالا PC اینطوری بود نمیدونم 360 اینطوری هست یا نه

درسته
تو pc اصولا یا چیزی نمیگه یا اینکه هر وقت دلش بخواد یه چیزی میگه:d

من احتمال میدم این نسخه pc هم پچ شده هست و چند تا فایله صوتی رو از 2011 توش چپوندن
چون اون چیزایی هم که میگه کاملا بی ربطه

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
تو واقعیت هم دروازه بانها که همه سوباسا نیستن
دفاع باید موقعیته شوت رو از بازیکنه حریف بگیره
وگرنه 18 متر دروازه هست و یه آدم

البته دروازه بانهایی مثله بوفون کاسیاس و جولیو سزار تو همین بازی هم خیلی خوب دروازه بانی میکنن ( تو نسخه PC دیدم )
ولی یه دروازه بان مثله آبیاتی تو واقیت هم گلهایه بدی میخوره
دوستان بدونه تعصب میگم این نسخه خیلی خوب شده

والا تا جایی که سواد ناقص ما قد میده دروازه 7 متره !! شاید منظور شما محیط دروازه هست !!:-/

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
نه دوستان گزارش امسال نسبت فنیش بالا هستش ( گزارشگر همون گزارشگر آروم قبلی هستش ) توی نسخه کامپیوتری گزارش اصلی که چند روزه وارد شده به صورت خیلی قشنگ تیمهای لیسانس شده رو اسمشونو میبره حتی وقتی ترکیب رو تو تصویر نشون میده میگه مثلا ترکیب منچستر
هنگام گل زدن هم میگه مثلا باسه منچستر حتی بعضی تیمها رو اسم استادیومشونم میگه و تفسیر خوبی هم انجام میده و بیشتر بازیکنها هم اسماشون رو میگه مثلا بایرن شاید 3 - 4 نفر رو اسم نبره
نمیگم خیلی خوب شده ولی نیمه پر لیوان نشون میده که امسال پیشرفت خوبی تو همه موارد داشته حتی گزارش - dlc جدیدی هم که چند روز دیگه ارائه میشه تمامی نقل و انتقالات رو انجام میده و قدرت بعضی از بازیکنها رو بیشتر میکنه و چندتا لباسو کفش با خودش میاره
من میتونم بگم این pes به ما امید این رو میده که در سالهای آینده با لیسانسهای ببیشتر و درست کردن باگهای بازی آرزوهای فن هاشو براورده کنه ...
یا علی

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
خب ظاهرا بازی با 10 زبان اومد .
گزارشگر و منوی انگلیسی .
ریجن پال

سایت ایکس باکس 360 ایزو یه نفر بازی رو چند ساعت پیش گذاشت .

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
خب ظاهرا بازی با 10 زبان اومد .
گزارشگر و منوی انگلیسی .
ریجن پال

سایت ایکس باکس 360 ایزو یه نفر بازی رو چند ساعت پیش گذاشت .

لینک؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 PM ارسال شده بود ----------

این اصلیه؟
http://www.xbox360iso.com/rs-mu-fs-t470778.html?t=470778&highlight=Pro+Evolution+Soccer+2012

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
لینک؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 PM ارسال شده بود ----------

این اصلیه؟
http://www.xbox360iso.com/rs-mu-fs-t470778.html?t=470778&highlight=Pro+Evolution+Soccer+2012

بله ، منم دقیقا همون رو گفتم .
توی کامنتهای زیرش تایید کرده که بازی گزارشگر و زبان انگلیسیه (نسخه کامله)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بله ، منم دقیقا همون رو گفتم .
توی کامنتهای زیرش تایید کرده که بازی گزارشگر و زبان انگلیسیه (نسخه کامله)
توی این نسخه اصلی مشکلات گرافیکی هم درست شد؟مثلا رزولیشن خطوط زمین ؟ یا نه ؟انقدر این رو بازی کردم که انگلیسی داره یادم میره;)

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
توی این نسخه اصلی مشکلات گرافیکی هم درست شد؟مثلا رزولیشن خطوط زمین ؟ یا نه ؟انقدر این رو بازی کردم که انگلیسی داره یادم میره;)

کسی نیس درباره این نسخه توضیح بده؟؟

والا من تازه امروز خریدمش هنوزم فرصت نکردم بازی کنم .
در اولین فرصت ;)

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
خب رفتم چند دست بازی کردم .
اولا بگم که نسخه ای که من گرفتم بیش از 2 زبان عربی و انگلیسی داشت ( گرچه فقط انگلیسیش مهم بود )
گرافیک بازی بهتر شده ولی با گرافیک چمنش حال نکردم .
سیستم دفاع خوب نیست ، سخت شده .
یه موقع هایی توپ الکی می خوره به این و اون و چند متر به اینور و اونور پرتاب میشه .
نمیدونم چرا وقتی داری با بازیکن سرعت میری یهو خودش متوقف میشه و دوباره شروع میکنه . این خیلی روی اعصاب بود .
انیمیشن شوت زدنش خوب نبود ، یکم کنده انگار .
سیستم پاسکاری عـــــــــــــــــــالــــــــــــــــــی شده . سیستم پاس رو اتوماتیک نذارید و اونوقت می بینید که چقدر این سیستم عالی شده . هر جایی که بخواید توپ میره .
تیم بارسلونا به طرز اغراق آمیزی قویه و حریف اصلیش که منچستر یونایتده خیلی خیلی ضعیفتره و این نکته اصلا منطقی نیست .
نقل و انتقالات ناقصه .
فعلا همینا ...

hamidreza360

کاربر سایت
Jan 25, 2011
39
خب رفتم چند دست بازی کردم .
اولا بگم که نسخه ای که من گرفتم بیش از 2 زبان عربی و انگلیسی داشت ( گرچه فقط انگلیسیش مهم بود )
گرافیک بازی بهتر شده ولی با گرافیک چمنش حال نکردم .
سیستم دفاع خوب نیست ، سخت شده .
یه موقع هایی توپ الکی می خوره به این و اون و چند متر به اینور و اونور پرتاب میشه .
نمیدونم چرا وقتی داری با بازیکن سرعت میری یهو خودش متوقف میشه و دوباره شروع میکنه . این خیلی روی اعصاب بود .
انیمیشن شوت زدنش خوب نبود ، یکم کنده انگار .
سیستم پاسکاری عـــــــــــــــــــالــــــــــــــــــی شده . سیستم پاس رو اتوماتیک نذارید و اونوقت می بینید که چقدر این سیستم عالی شده . هر جایی که بخواید توپ میره .
تیم بارسلونا به طرز اغراق آمیزی قویه و حریف اصلیش که منچستر یونایتده خیلی خیلی ضعیفتره و این نکته اصلا منطقی نیست .
نقل و انتقالات ناقصه .
فعلا همینا ...
این که همش بدی بود :-o.چیزیش پیشرفت کرده یا نه؟:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر