Pro evolution soccer 2012 | XBOX 360

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
دوستان یک سوال این نسخه فرانسوی که الان تو بازار هستش کامله دیگه؟ یعنی برای Pal بگیریم همه چیز بازی توش هست و مشکلی هم نیست دیگه؟ میشه از منوها فهمید که چی به چی هست دیگه نه؟:D

دوست عزیز نسخه pes12 ورژن پال , با گزارشگر فرانسوی , زبان منو انگلیسی , توپخونه موجوده ... من خودم دیروز خریدم و بازی هم کردم و مشکلی نداشت ... کامل هم هست البته به غیر
از زبان گزارشگر ...

• Like
Reactions: Fëanor

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
بنظرم ارزش امتحان کردن داره
و به احتمال زیاد تا یکی دو ماه دیگه ادیت هاش میاد و میتونیم از بازی بیشتر لذت ببریم
در کل من این شماررو امتحان میکنم هر چقدرم داغون باشه ولی هر چی هست فوتباله و لذت بخش ;)

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
دوست عزیز عرض احترام دارم خدمتتون , ظاهرا شما بزرگتر از ما هستی ... اسمت رو هم نمیدونم متاسفانه ...

میخواستم اینو بگم که من خودم pes بازی میکردم چون به قول دوستمون بیشتر سرگرم کننده بود تا فیفا ولی هرچه میگذره میبینم داره داغون تر میشه به جای پیشرفت !!
اما در مورد پست های اعتراضی من :
من خودم تو همین تاپیک هر روز سر میزدم ببینم اومده که بازی کنم یا نه , دائم سراغشو میگرفتم ( پستهام هست ) , بعد فیفا زودتر اومد و اونو بازی کردم ...
مثل همیشه نظرمو در مورد گیم گفتم تو تاپیک فیفا که با برخوردهای خیلی شدید موجه شدم , اما زمانی هم که pes بازی کردم بازم نظرمو اینجا گفتم ... که خوب
البته مثل تاپیک فیفا نریختن سرم ! منظور اینکه اگر میبینی من اینجا پست اعتراضی زدم در مورد pes , تو تاپیک فیفا خیلی بیشتر اعتراض کرده بودم ( مدارکش هم موجوده :d)

نظر شما کاملا برای من به شخصه محترمه ولی اگر اجازه بدی یه پیشنهاد دوستانه بهت بکنم :

سعی کن اون یکی رو هم بازی کنی , مطمئن باش بعد از یه مدتی بیشتر میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی ( مثل خود من که کم کم نظرم عوض شد )

شما گفتی : حد اقل 10 نفر بهشون بر خورد ، کم مونده بود .....
به نظرم چند تا دلیل داره :
1- تعداد طرفدارای فیفا خیلی بیشتره ( حداقل تو این سایت ) از تعداد صفحات تاپیک معلومه ... از تعداد افراد آنلاین تاپیک تو شبانه روز معلومه !!
2 - چون تعدادشون بیشتره و فعال تر هم هستن , مسلما خوب , جوابیه ها هم نسبت به این تاپیک بیشتره ...
3 - به نظرم با توجه به چیزی که دارن ازش حمایت میکنن سمبه شون هم پر زور تره ! ( ارزش دفاع کردن داره به نظرم فیفا )
4 - و ....

موفق باشی
سلام .خب بخاطر تاخیر در ارائه بازی PES نسبت به فیفا تاپیک فیفا سریعتر جلو رفت.پیشرفت خوب EA در ارائه موفق فیفا 11 هم یکی از دلایل داشتن تعداد زیاد طرفدار و فن این بازی هست.چه تو بازیسنتر و چه تو فروم های دیگه.شاید همیشه مقایسه کردن این دو بازی باعث شده که هیچ وقت نظر کاملی رو یه بازی نباشه و حتی طرفداران فیفا هم در کنار تعریف مزایای بازی،به بیان معایب هم میپردازن!شاید معایب اون بازی رو در PES یک برتری میبینن و افسوس میخورن که چرا فیفا ضعیف عمل کرده و بلعکس معایب PES تو فیفا یه برتری وتغییر مثبته!بقول شما یه بازی 3-4 تومنی ارزش نداره بخواییم با بحث هایی که هرگز تمومی نداره، خودمونو خسته کنیم.من سال گذشته از هر دوبازی لذت بردم. راستشو بخواین طبق سلیقه خودم بیشتر PES 2011 بازی کردم تا فیفا 11، ولی فیفا رو هم خیلی وقتها بازی میکردم برای تنوع و هم اینکه وقتی پسرخاله ها دور هم جمع بودیم میزدیم و کلی باهاش حال میکردیم،چون میدونستم اونا فیفا بازن.شاید دلایلی نچندان مربوط هم رو این انتخابها و نظرات تاثیر بذاره.مثل مدل و سایز تلویزیون یا مانیتوریکه باهاش بازی میکیند!!!در کل دموی PES رو دیدم و یه دست هم بازی کردم.جا برای بهتر شدن داشته،اما همینم امیدوارم کرد بتونم یه سال ازش لذت ببرم.منتظرم نسخه اصلی بیاد که دیگه چیزی نمونده به اومدنش.کما اینکه دارم فیفا هم بازی میکنم و فعلاً که فقط گل میخورم!!!!#:-s این سختی دفاع رو خیلی تو PES متوجه نشدم.گرافیک بازی هم خوب بود.سرعت تقریباً زیاد تو PES (که من دوست دارم)باعث میشه آدم کمتر احساس خستگی کنه!!!!!!در کل فن هیچکدوم نیستم.فقط هردورو بازی میکنم.جناب Hustler(اگه اشتباه نکنم آقا محمدرضا)بابت آموزش دفاع کردن خواستم ازتون تشکر کنم و اعتبار و این حرفا!!منتهی سایت گفت اول برو از یکی دیگه تشکر کن!!منم اینجوری سایت رو دور میزنم!!آقا دمت گرم.;)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من تا به حال از کنار فیفا هم رد نشدم ولی باید امتحانش کنم .
نمیدونم چرا این کارارو میکنن. اخه گزارش فرانسوی باسه چی؟ مسخره بازیه حد اقل پنج تا زبون باسه گزارش میزارن .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان یک سوال این نسخه فرانسوی که الان تو بازار هستش کامله دیگه؟ یعنی برای Pal بگیریم همه چیز بازی توش هست و مشکلی هم نیست دیگه؟ میشه از منوها فهمید که چی به چی هست دیگه نه؟:D

برهان جان تا الان که صبر کردی یه چند روز دیگه هم صبر کن
البته نسخه تکسته انگلیسی الان تو بازار هست
ولی شاید اگر تا شنبه نیاد یه نسخه انگلیسی کامل با گزارشگر ادیت کنیم بدیم بیرون:d

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من یکی از طرفدارای PES هستم شاید بعضی از شما هم منو بشناسید ( با توجه به تایپیک چند ماه پیش ) . واقعا PES 12 مزخرفه !!! یعنی کونامی گند زد !!! هر چقدر بیشتر بازی میکنم بیشتر بدم میاد ازش! بازیکنه از پشت هیجده دور میزنه شوت میزنه میره تو گل!!!!!:-o
PES 12 = پر از باگ !!!!!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من یکی از طرفدارای PES هستم شاید بعضی از شما هم منو بشناسید ( با توجه به تایپیک چند ماه پیش ) . واقعا PES 12 مزخرفه !!! یعنی کونامی گند زد !!! هر چقدر بیشتر بازی میکنم بیشتر بدم میاد ازش! بازیکنه از پشت هیجده دور میزنه شوت میزنه میره تو گل!!!!!:-o
PES 12 = پر از باگ !!!!!

شما کلا 6 ماه عضو سایت شدی ، چجوری باید بشناسیم و بدونیم طرفداره چه بازی ای هستی؟
در هر حال ، نظرت رو گفتی دیگه ، احتیاج به معرفی نداره
یه جوابه خیلی دوستانه که میشه به شما و دیگر دوستانه همفکرتون داد اینه که
کسی مجبورتون نکرده ، بازی نکنید;)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
من هر چی فکر میکنم دلیل خوشمزگی های بعضی ها توی تاپیک های مختلف رو نمیفهمم !
آقا جون میگی بازی ایراد داره ؟ بازی نکن ، بیا با دلایلت بگو بازی مشکل داره ، چرا میای توی تاپیک طرفداراش (به اسم طرفدرا ِ بازی بودن) میگی بازی گند و مزخرفه ؟!

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
بسه دیگه آقا تا ده سال دیگه هم از این فوتبال بد بگین ما سراغ فیفاتون نمیریم برین یه جا دیگه تبلیغ کنین)x

ایول واقعا نمیدونم مشکل بعضی ها چیه چرا به نظر هم دیگه احترام نمیذارند.واقعا امسال خیلی خیلی بهتر شده.من هر روز دو سه ساعت بازی میکنم واقعا ازش لذت میبرم:x.فیفا هم بازی میکنم اونم واقعا قشنگه.چرا الکی گیر بدم:-/

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
زیبایی فوتبال طبیعی تر به همینه که راحت بازی کرد وگل زد ولی اگه بتونی کنترل دروازه بان رو خودت انجام بدی راحت دریبل نمیش و گل نمی خورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر