Prince of Persia: The Forgotten Sands|PSP Version

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
مثل اينكه يوبي هرچي واسه بازي قبلي كه واسه psp عرضه كرد , As Cr نسخه psp كم گزاشت و گند زد به سابقه بازي , تو اين بازي تركونده ...

نه دوست عزيز ، همچين هم چيز جالبي از آب در نيومده (تو بازي تنها كاري كه بايد انجام بدي فقط پريدنه)باز تو نسخه هاي قبلي به غير از پريدن كاراي ديگه هم انجام ميداديم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من توی مرحله 4 گیر کردم .
اونجا که بعد از اینکه سه چهار نفر را میکشیم باید از روی چند تا چوپ بپریم ولی روی چوب سوم هر کاری میکنم نمیشه پرید .

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
دوستان من توی مرحله 4 گیر کردم .
اونجا که بعد از اینکه سه چهار نفر را میکشیم باید از روی چند تا چوپ بپریم ولی روی چوب سوم هر کاری میکنم نمیشه پرید .
من که نفهمیدم کودوم جا رو میگین یکم بیشتر در مورد جاش توضیح بدین میتونم راهنماییتون بکنم. :love:
مثل اينكه يوبي هرچي واسه بازي قبلي كه واسه psp عرضه كرد , As Cr نسخه psp كم گزاشت و گند زد به سابقه بازي , تو اين بازي تركونده ...
من به غیر از جذابیت و گیم پلی فوق العاده بازی چیز خاصی مثل گرافیک یا ... ندیدم. گرافیک بازی خیلی ضعیفه و کار خاصی روش انجام نشده. وقتی دوربین بازی از نزدیک دیوارها رو نشون میده آدم یاده ps one می افته :laughing:.

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من که نفهمیدم کودوم جا رو میگین یکم بیشتر در مورد جاش توضیح بدین میتونم راهنماییتون بکنم. :love:

.
این لینک را ببین :
HTML:
 http://www.gamespot.com/psp/action/princeofpersiatheforgottensandspsp/images/0/2/?tag=thumbs_below%3Bthumb%3B2

یه جا شبیه به همین جاست منتها بین چوب ها از این شعله هایی هست که با گرفتن R بالا میاد . روی چوب سوم هر کاری میکنم نمیشه پرید . تو مرحله چهارم .

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
این لینک را ببین :
HTML:
 http://www.gamespot.com/psp/action/princeofpersiatheforgottensandspsp/images/0/2/?tag=thumbs_below%3Bthumb%3B2
یه جا شبیه به همین جاست منتها بین چوب ها از این شعله هایی هست که با گرفتن R بالا میاد . روی چوب سوم هر کاری میکنم نمیشه پرید . تو مرحله چهارم .
شما یه بار دکمه ی L رو بزنید ممکنه باید شعله یخ بزنه تا بپری روش.
تو عکسی که گذاشته کاره خاصی جز پریدن نباید انجام بدی.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
آقا تو مرحله ي آخر بعد اون قسمتي كه يه تسمه به سمت چپ داره حركت ميكنه ( همونجاي كه شنها دارن بالا ميان و بايد سريع بري به سمت بالا) آخرش يه تسمه هست كه به سمت چپ داره حركت ميكنه و از روي اون ميله ها هم نميشه به در خروجي رسيد.دوستاني كه اين قسمت رو رد كردند يه توضيح كوچيك بدن

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
سلام
آقا تو مرحله ي آخر بعد اون قسمتي كه يه تسمه به سمت چپ داره حركت ميكنه ( همونجاي كه شنها دارن بالا ميان و بايد سريع بري به سمت بالا) آخرش يه تسمه هست كه به سمت چپ داره حركت ميكنه و از روي اون ميله ها هم نميشه به در خروجي رسيد.دوستاني كه اين قسمت رو رد كردند يه توضيح كوچيك بدن
درست متوجه نشدم کجا رو میگین :confused:

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
چونكه شما اصلا بازي نكردي (شن رو با آتيش اشتباه ميگيري :laughing: حالا ميخواي منو راهنمايي كني؟؟؟!!!)
عزیزم من همه ی نسخه های pop رو چه تو psp چه تو کنسول های دیگه تموم کردم.
اگه قصدتون مسخره کردنه این بارو هیچی نمیگم.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
عزیزم من همه ی نسخه های pop رو چه تو psp چه تو کنسول های دیگه تموم کردم.
اگه قصدتون مسخره کردنه این بارو هیچی نمیگم.

من قصدم مسخره كردن كسي نيست.آهان بزار يه سوال ازت بپرسم، توي اون مرحله كه بايد رنگها رو به ترتيب چرخوند ترتيب قرار گرفتن رنگها چجوريه ؟ چند تا رنگ وجود داره ؟

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
من قصدم مسخره كردن كسي نيست.آهان بزار يه سوال ازت بپرسم، توي اون مرحله كه بايد رنگها رو به ترتيب چرخوند ترتيب قرار گرفتن رنگها چجوريه ؟ چند تا رنگ وجود داره ؟
اون مرحله 4 تا رنگ بود که ترتیبش یادم نیس ولی اولیش قرمز بود بقیه رنگهام بنفش نارنجی و تو ترتیب هم آخریش سبز بود ولی تو ترتیب دوم و سوم رو یادم نیس یا نارجی بود یا بنفش.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
اون مرحله 4 تا رنگ بود که ترتیبش یادم نیس ولی اولیش قرمز بود بقیه رنگهام بنفش نارنجی و تو ترتیب هم آخریش سبز بود ولی تو ترتیب دوم و سوم رو یادم نیس یا نارجی بود یا بنفش.

مطمئني كه آخرين رنگ سبز بود ؟ مطمئني كه توي رنگها قرمز هم داشتيم ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام خدمت دوستان
من بازی را تازه تمام کردم-حالا بیاد هی تیکه بندازید که بعد از این همه مدت چرا الان تمام شده.
نظر شخصیم را می گم
1.Gameplay بازی از نظر من یکم ضعیف بود شاید بخاطر اینکه دقیقا مثل بازی های 2d عصاب و روان بازیکن را می ریزه بهم
.2 داستان بازی به نظرم قشنگ بود البته یکم با عحله انگار می خواستن تمامش کنند
3.از نظر گرافیک هم با اون دوستمون که گفت در حد ps1 است اصلا موافق نیستم یک جاهایی که خیلی زیبا کار شده بود و از همه مهمتر خوده شن ها بود که به نظر من قشنگ بود.
4.موسیقی بازی بشدت زیبا بود برای بازی psp خیلی عالی بود که این همه روی sound کار بشه.
نتیجه آخر -ارزش یکبار بازی کردن را دارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر