Prince of Persia: The Forgotten Sands|PSP Version

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان Cut-Scene ـهای نسخه X360 هم همینطوریه؟! چون من Cut-Sceneـها رو دیدم کف کردم! هیچ وقت رو نسخه ی PSP یه بازی ـه مولتی اینطوری کار نکردند.
گرافیک بازی هم در نوع خودش واقعا جالب و هنری ـه! افکت های بازی خیلی رنگ و لعاب خوبی به بازی دادند. گیمپلی بازی هم که ترکیبی از POP WW و POP Classicـه و حرکات کاراکتر ها خیلی نرم و روونه!
در کل امیدوارم بازی های بیشتری مثل POP Forgotten Sands برای PSP عرضه بشه :D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان Cut-Scene ـهای نسخه X360 هم همینطوریه؟! چون من Cut-Sceneـها رو دیدم کف کردم! هیچ وقت رو نسخه ی PSP یه بازی ـه مولتی اینطوری کار نکردند.
گرافیک بازی هم در نوع خودش واقعا جالب و هنری ـه! افکت های بازی خیلی رنگ و لعاب خوبی به بازی دادند. گیمپلی بازی هم که ترکیبی از POP WW و POP Classicـه و حرکات کاراکتر ها خیلی نرم و روونه!
در کل امیدوارم بازی های بیشتری مثل POP Forgotten Sands برای PSP عرضه بشه :D

cut scence های نسخه 360 فرق داره .

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان ما که کپی خور نداریم چی کار کنیم :((

umd بازی کی میاد ؟
رفیق من پیشنهاد میکنم مثل من کارت psn بگیر و از استور بازی رو بخر خیلی بهتره همین الان بازی تو استور موجوده تازه دیگه مشکل خط افتادن رو umd و دیر لود شدن بازی هم نداری کلن نسخه ی دیجیتال بازی خیلی بهتره!:smile:

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
دوستان من تو اون قسمت از بازي كه چهار تا رنگ هست گير كردم(همون جايي كه رنگ سبز و بنفش و آبي و نارنجي داره كه يه ستون هم وسط هست و داره ميچرخه و با اون دكمه ايي كه روي زمين هست ميشه جهت چرخشش رو عوض كرد)

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
دوستان من تو اون قسمت از بازي كه چهار تا رنگ هست گير كردم(همون جايي كه رنگ سبز و بنفش و آبي و نارنجي داره كه يه ستون هم وسط هست و داره ميچرخه و با اون دكمه ايي كه روي زمين هست ميشه جهت چرخشش رو عوض كرد)
باید نور رو به تریتیب به رنگا تنظیم کنی و بزنی روشون. توجه داشته باش که به ترتیب که اولیش قرمز هست بقیش هم رنگای دیگه.بعدش در باز میشه.

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
ميشه بيشتر توضيح بدي
ببین اون وسط یه جایگاه هست که با اون چرخونک تکون میخوره. میری می ایستی رو اون بعد چر خونک رو طوری تنظیم میکنی که درست نورش بزنه تو لوله ی قرمز بعد R رو نگه میداری تا نور با شدت بیشتر رو فشار بیاره بعد همین کارو رو به ترتیب رو چراغهای دیگه (لوله های دیگه) انجام میدی. بعد در باز میشه. :smile:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
مثل اينكه يوبي هرچي واسه بازي قبلي كه واسه psp عرضه كرد , As Cr نسخه psp كم گزاشت و گند زد به سابقه بازي , تو اين بازي تركونده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر