Playstation Plus | PS3

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من دیرور یک سالش رو برای اکانت uk ام خریدم و 39.99 پوند شد که تقریبا 61$ دلار میشه!

خبری هم از 3 ماه رایگان نیست و تاریخ انقضاء عضویت ام هم دقیقا 364 روز بعده و 15 ماه نیست.

نمی دونم چطور توی سایت رسمی یا بنر های تبلیغاتی شون همچین چیزی نوشته بودن.

LBP هم دانلود کردم حجمش 2GB بیشتر نیست. تنها بدیش اینه که همه بازی ها و چیرهایی که رایگان میگیرید تاریخ انقضاء دارن که همون تاریخ انقضاء عضویت تون هست.

انگار که همه چیزای رایگانی که گرفتید امانتیه:)) و تنها چیز بدرد بخور اش تخفیف ها و گرفتن دمو ها جلوتر ار بقیه و یک آیکونه پلاس کناره آی دی تون توی لیست فرند هاتون LOL

من بعد از این که اینو فهمیدم از کرده خودم پشیمون شدم...امیدوارم که این محدویتش رو بردارن یا حداقل کاری کنند که با تمدید عضویت تاریخ های انقضاء کانتنت ها هم تمدید شه.
خوب وقتی شما سال دیگه سرویس رو تمدید کنید تمام محتویاتی که دانلود کردید یا دریافت کردید انقضاش تمدید می شه
پس تا وقتی سرویس رو داشته باشید تمام محتویات دانلودی رو هم می تونید داشته باشید
حتی اگه بعضی از محتویات رو پاک کنید مثل تم یا بازی تا وقتی سرویس رو تمدید کنید می تونید همون محتویات رو دوباره دانلود کنید ( از نظر تعداد دفعات دانلود محدودیت نداره

زورکی نیست که ... اول تحقیق می کردید بعد تصمیم می گرفتید
ولی مثلا برای من که تاحالا LBP یا Wipeout HD رو نگرفتم و همین طور بازی های Minis ... برای من معامله خیلی خوبی هست

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
به نظر من هم معامله خیلی خوبی هستش ... من همیشه تو شک بودم که wipeout HD رو بخرم یا نه ... حالا 50 دلار میدم برای اکانت ریجن 1 و 15 ماه اکانت پلاس میگیرم ... همین اول کاری 20 دلارش با این بازی در میاد ... بعدش علاوه بر بازی های مینیز ، نکته باحالش اینه که بازی ها رو با تخفیف می فروشه و تمام Add-on هاش رو هم مجانی میده ... مثلا یه بازی که خودش 10 دلاره و 3 تا add-on 5 دلاری هم داره رو به جای 25 دلار می خوری 7 دلار ... به نظر من که معامله خوبیه ... بعدش تصور کنید مثلا بتا یا دموی قابل بازی ی کیلزون 3 یا گرن توریسمو یا بازی های انحصاری دیگه رو زودتر از بقیه دریافت کنید ... خودش کلیه

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
به نظر من هم معامله خیلی خوبی هستش ... من همیشه تو شک بودم که wipeout HD رو بخرم یا نه ... حالا 50 دلار میدم برای اکانت ریجن 1 و 15 ماه اکانت پلاس میگیرم ... همین اول کاری 20 دلارش با این بازی در میاد ... بعدش علاوه بر بازی های مینیز ، نکته باحالش اینه که بازی ها رو با تخفیف می فروشه و تمام Add-on هاش رو هم مجانی میده ... مثلا یه بازی که خودش 10 دلاره و 3 تا add-on 5 دلاری هم داره رو به جای 25 دلار می خوری 7 دلار ... به نظر من که معامله خوبیه ... بعدش تصور کنید مثلا بتا یا دموی قابل بازی ی کیلزون 3 یا گرن توریسمو یا بازی های انحصاری دیگه رو زودتر از بقیه دریافت کنید ... خودش کلیه

جدی همه ADD-ON ها مجانی میشه
واسه هر بازی که دلمون بخواد؟
ولی اینو خودش نگفته که

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
جدی همه ADD-ON ها مجانی میشه
واسه هر بازی که دلمون بخواد؟
ولی اینو خودش نگفته که
نه!:d ولی فعلا توی STORE US برای 2 تا بازی که تخفیف خورده یه سری ADD -ON پولی همون بازیرو به صورت مجانی گذاشته اگه اون بازی رو بخری اگه خواستی اینارو هم دانلود میکنی

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین

سلام در تصحیح صحبت های محمد علی بگم که همه ADD_ON ها مجانی نیستند که اینجوری ورشکسته میشند:))من امروز توی اکانت امارات دیدم که مثلا2 پک KILLZONE 2 برای کاربران PLUS به صورت FREE هست ولی کلا خیلی خوبه عالی هست

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
سلام در تصحیح صحبت های محمد علی بگم که همه ADD_ON ها مجانی نیستند که اینجوری ورشکسته میشند:))من امروز توی اکانت امارات دیدم که مثلا2 پک KILLZONE 2 برای کاربران PLUS به صورت FREE هست ولی کلا خیلی خوبه عالی هست

نه عزیزم درست گفتم ... مشکل از گیرنده ات هستش ... همون طور که تو مثالم گفتم و صادق هم گفتش بازی هایی رو که با تخفیف داره می فروشه ، مثلا بازی psn رو که 10 دلار بوده و الان داره با تخفیف میده 7 دلار ... add-on هاش رو هم مجانی میده ... همون طور که مثال زدم بازی 10 دلاری با 3 تا add-on 5 دلاری رو می خری 7+0+0+0 دلار ... add-on های بازی های تخفیف خورده رو مجانی میده ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوبه که تخفیف مخوره
مخصوصا این بازی متال گیر انلاین من میخوام ادد اون هاش را بخرم اون با تخفیف
چون خیلی گرون بودن
در کل منم دارم وسوسه میشم برم یک امتحانی بکنم ببینم چه جوریه البته یک یکسالشه بخرم:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستانی که میگن تاریخ انقضا داره شامل همش نمیشه LBP برای خودتون هست(گفته که برای شما هستش) WIPEOUT HD تاریخی براش نزده فقط یه سری MINI و PS ONE ها تاریخ دارن
دوستان میگم این lbp چه فرقی میکنه با بلوریش اخه من که بلوریش دارم نمیدانم دانلود کنم یا نه
فقط دانلود کردم ولی فکر کنم همون باشه

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستانی که میگن تاریخ انقضا داره شامل همش نمیشه LBP برای خودتون هست(گفته که برای شما هستش) WIPEOUT HD تاریخی براش نزده فقط یه سری MINI و PS ONE ها تاریخ دارن
دوستان میگم این lbp چه فرقی میکنه با بلوریش اخه من که بلوریش دارم نمیدانم دانلود کنم یا نه:-/

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
این جور که تعریف می کنید عالیه

توی store نگاه کردم مناسب بود اکانت من UK هست 39 پوند بود

یک سوال دوستان من الا با کارت اعتباریم (american express) خرید پوند کنم چه طوری میشه ؟ من تاحالا امتحان نکردم فقط دلار خرید کردم ؟

چون تو حسابم USD هست

اما بازم دو دلم می ترسم خوشم نیاد :D ولی این قدر امکانات مجانی داره آدم وسوسه میشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چیزایی رو که میخریم میتونیم تو بقیه ی یوزر های اون ps3 هم بازی کرد یا نه ؟ (احتمالا میشه .لی بذای اطمینان :d )
راستی چیزایی گه برای 2 ماه اول گفتند فقط برای اروپا هست یا برای آمریکا هم هموناست ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر