Playstation Plus | PS3

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
هنوز نگفتن LBP رو میخوان چجوری بدن؟
Dowbloadable خواهد بود به احتمال قریب به یقین!
برای بعضی ها سخته 10-15 گیگ دانلود بازی! حرکت عجیبیه کلا ... کی حال داره 15 گیگ بازی دانلود کنه؟
البته ما که مشکلی نداریم ... That's your problem.

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
هنوز نگفتن LBP رو میخوان چجوری بدن؟
Downloadable خواهد بود. واسه این همه ادم نمیان تو کل نقاط دنیا بازی رو بفرستن که!
برای بعضی ها سخته 10-15 گیگ دانلود بازی! حرکت عجیبیه کلا ... کی حال داره 15 گیگ بازی دانلود کنه؟
مطمئن باش هیچکس به فکر اینترنت های ایران و کشورهای جهان سوم نیست. اصلا هم حرکت عجیبی نیست.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بيشور اوندفعه گفتي داره كه...:-*
share نميشه كرد كيا جون....;):d
چند روزه نيومدم دلت برام تنگ شده مي دونم...;;)

احساساتتم تو اسپویلر بذار :d
نه فقط گفتن داریم رو چت کار میکنیم #:-s انگار دارن کوه میکنن
شیر هم نمیشه کرد
مزه داده مف خوری؟ :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سونی نخستین محتویات play station plus رو اعلام کرد(برای دو ماه اول)
Month 1: June 29th – August 3rd

• Intro offer: LBP (standard edition)
  • PSN PS3: Wipeout HD
  • minis: Field Runners, Age of Zombies
  • PSone: Destruction Derby
  • Full Game Trial: Shatter, Savage Moon
  • Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%
  • Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC
  • Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain
  • Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme
  • 2 x Fat Princess Premium Avatars
Month 2: August 4th – September 1st

• PSN PS3: Zen Pinball
  • minis: Blast-Off, Alien Zombie Death
  • PSone: Medievil
  • Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars
  • Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%
  • Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack
  • Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter
  • Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme
    2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly
  • همچنین اعلام کرد که برای اشتراک سالیانه مبغ39.99 پوند و برای اشتراک سه ماه 11.99 پوند را بپردازید

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
من وقتی میرم تو Store .میخوام PS plus رو بخرم وقتی میزنم روش یه ارور میده
بعد من تو سایت Playstation جستجو کردم اینجا میگه برای PS plus باید firmware کنسول 3.40 باشه ولی هنوز آخرین Fw موجود 3.30 هست؟
کسی میدونه چطوری باید PS Plus بگیریم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
من وقتی میرم تو Store .میخوام PS plus رو بخرم وقتی میزنم روش یه ارور میده
بعد من تو سایت Playstation جستجو کردم اینجا میگه برای PS plus باید firmware کنسول 3.40 باشه ولی هنوز آخرین Fw موجود 3.30 هست؟
کسی میدونه چطوری باید PS Plus بگیریم
نه FW 3.40 برای ریجن 2 اومده

ikeyvan

کاربر سایت
Nov 27, 2007
48
نام
کیوان
من دیرور یک سالش رو برای اکانت uk ام خریدم و 39.99 پوند شد که تقریبا 61$ دلار میشه!

خبری هم از 3 ماه رایگان نیست و تاریخ انقضاء عضویت ام هم دقیقا 364 روز بعده و 15 ماه نیست.

نمی دونم چطور توی سایت رسمی یا بنر های تبلیغاتی شون همچین چیزی نوشته بودن.

LBP هم دانلود کردم حجمش 2GB بیشتر نیست. تنها بدیش اینه که همه بازی ها و چیرهایی که رایگان میگیرید تاریخ انقضاء دارن که همون تاریخ انقضاء عضویت تون هست.

انگار که همه چیزای رایگانی که گرفتید امانتیه:)) و تنها چیز بدرد بخور اش تخفیف ها و گرفتن دمو ها جلوتر ار بقیه و یک آیکونه پلاس کناره آی دی تون توی لیست فرند هاتون LOL

من بعد از این که اینو فهمیدم از کرده خودم پشیمون شدم...امیدوارم که این محدویتش رو بردارن یا حداقل کاری کنند که با تمدید عضویت تاریخ های انقضاء کانتنت ها هم تمدید شه.

خارج از موضوع: به به میبینم که کیا و علی ایواری هم اینجا هستن که:d

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
من دیرور یک سالش رو برای اکانت uk ام خریدم و 39.99 پوند شد که تقریبا 61$ دلار میشه!

خبری هم از 3 ماه رایگان نیست و تاریخ انقضاء عضویت ام هم دقیقا 364 روز بعده و 15 ماه نیست.

LBP هم دانلود کردم حجمش 2GB بیشتر نیست. تنها بدیش اینه که همه بازی ها و چیرهایی که رایگان میگیرید تاریخ انقضاء دارن که همون تاریخ انقضاء عضویت تون هست.

انگار که همه چیزای رایگانی که گرفتید امانتیه:)) و تنها چیز بدرد بخور اش تخفیف ها و گرفتن دمو ها جلوتر ار بقیه و یک آیکونه پلاس کناره آی دی تون توی لیست فرند هاتون LOL

من بعد از این که اینو فهمیدم از کرده خودم پشیمون شدم...امیدوارم که این محدویتش رو بردارن یا حداقل کاری کنند که با تمدید عضویت تاریخ های انقضاء کانتنت ها هم تمدید شه.

پس یعنی چیزه بدرد بخوری نیست ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

برای هر ریجن فرق داره ریجن 2 LBP داره برای ریجن1 3 ماه مجانی و Full Game Trial: inFamous هست سونی گفته که در طول یک سال بیشتر از €200 بازی و .... دریافت میکنید

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
منم نا امید شدم واقعا. باز خوبه محتویــاتِ ماه بعد رو اعلام میکنه شاید بعدا گرفتم...
من از PS+ توقع داشتم حداقل یک پنجم اون امکانات که وعده داده بودن رو داشته باشه!
اصلا فقط یه Cross game voice chat اضافه میکردن :(
تنها خوبیش بقول کیوان همون +ـه طلایی کنار ID میتونه باشه :d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
الان جالبه فقط يه جو حاكم تو PSN كلاس خريد پلاس هست...بعضي ها فقط مي خوان بخرن كه بگن ما هم اره...بعد مي پرسم چقدر به دردت مي خوره خودشم نمي دونه;)
حداقل يكم شكل منو ها رو عوض مي كردند...اه[-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر