Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اقا به اداپتور وصل کنید تا دیگه باتری نخرید!
چون برقش هم DC هست و مثل باتری ضرری نداره البته باید حواستون باشه که 3 ولت واقعی باشه و گرنه دسته بعد از مدتی میسوزه.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
از این کابل میشه برای وصل کردن دسته به pc استفاده کرد؟
یعنی کلا راهی هست که بشه دسته وایرلس رو با کابل به pc زد؟
ممنون

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام
از این کابل میشه برای وصل کردن دسته به pc استفاده کرد؟
یعنی کلا راهی هست که بشه دسته وایرلس رو با کابل به pc زد؟
ممنون
اين كابلي كه داره فقط مخصوص شارژ هست . و نميشه .
تنها راهش هم اين هست وايرلس رسيو بگيري .

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
من تا جايي که فهميدم پلي شارژ کيت ضمن بازي باتري رو هم شارژ مي کنه اما کويک شارژ بايد به برق وصل شه و جدا شارژ مي کنه پس علت گروني کويک شارژ کيت چيه؟

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
سلام ببخشید usb این دستگاه رو وقتی به همراه دسته به کامپیوتر میزنم دسته رو نمیشناسه باید چکار کنم که بشناسه اگر هر کسی از دوستان بلده لطفا پ خ کنه

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
پلی اند کیت شارژ از کجا بفهم اصله و اینکه الان چنده تو ایران.

و دوم اینکه باطری قلمی شاؤزی با شارژش تا 8 تومن چیزی گیرر میاد . عمرشون جقده اینا

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
پلی اند کیت شارژ از کجا بفهم اصله و اینکه الان چنده تو ایران.

و دوم اینکه باطری قلمی شاؤزی با شارژش تا 8 تومن چیزی گیرر میاد . عمرشون جقده اینا

این Play & charge رو که میگن زیاد جالب نیست مگر اینکه اصل اونو گیر بیارید ! در مورد باطری قلمی شارژی هم که من هنوز به انتخاب قطعی نرسیدم ! امروز رفته بودم دنبالش ماشالا اینقدر جنس چینی ریختن تو این بازار که بیا و ببین ! باید شانسی خرید کنی :laughing: در کل باطریاش جفتی از 3000 تومن هست به بالا و شارژرش هم از 2500 هست تا 40-50 تومن !
حالا دوستان اگه میتونن راهنمایی کنند که چی بخریم ! (Sony - CFL - DuraCell - SunnyBatt):love:

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
کی گفت بدرد نمی خوره .دوستان همه تعریف دادن و گفتن تا 25 ساعت جواب میده 2100 آمپرشم گفتن ظاهرا تا 12 ساعت(تو همین تاپیک) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر