Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام آقا یه سوال این پلی چارج کیت ها رنگ سیاهش هم هست واسه 360 الیت؟؟ چند قیمته؟؟
بعد برای هر 2 تا کنترولر باید گرفت یا با یکی 2 نا هم میشه شارژ کرد؟؟
اینابهترن یا این باتری شارژیا که7-8 تومن هستن؟؟

بله مشکیش هم هست.اما خوب فکر کنم ایران کم گیر بیاد.البته من ندیدم.
شما اگر می خواید 2 تا بخرید بهتر هست یه Quick Charge هم بخرید که هر 2 رو سریع Charge کنه.قیمتش هم 20-25 هزار تومان هست.برای اطمینان می تونید توی سایت XBox.Com بخش انگلستان توی بخش لوازم جانبی این رنگ رو ببینید.

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
بله مشکیش هم هست.اما خوب فکر کنم ایران کم گیر بیاد.البته من ندیدم.
شما اگر می خواید 2 تا بخرید بهتر هست یه Quick Charge هم بخرید که هر 2 رو سریع Charge کنه.قیمتش هم 20-25 هزار تومان هست.برای اطمینان می تونید توی سایت XBox.Com بخش انگلستان توی بخش لوازم جانبی این رنگ رو ببینید.

سلام آقا پدرام اين Quick Charge از play & charge kit بهتره خودشم باطري داره يا يشه از

همين باطريهايي كه رو دسته هست براي شارژ استفاده كرد در كل كدوم بهتره.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام آقا پدرام اين Quick Charge از play & charge kit بهتره خودشم باطري داره يا يشه از

همين باطريهايي كه رو دسته هست براي شارژ استفاده كرد در كل كدوم بهتره.

Quick Charge Kit یه قطعه هست که کارش شارژ کردن 1 یا 2 باطری هست(از همون باطری های Play & Charge Kit).باطری رو اگر 1 دونه بذاری 2 ساعته شارژ می کنه و اگر 2 تا بذاری 4 ساعته شارژ می کنه.کارش خیلی خوبه.اگر گیرت اومد بخرش.

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
آقا پدرام اين كويك شارژرها رو خودشون چند تا باطري هست يا بايد براش باطري بخريم راستي

چند تا باطري رو ميتونه همزمان شارژ كنهاگه اينو بخريم ديگه لازم نيست play and Charge kit بخريم.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
آقا پدرام اين كويك شارژرها رو خودشون چند تا باطري هست يا بايد براش باطري بخريم راستي

چند تا باطري رو ميتونه همزمان شارژ كنهاگه اينو بخريم ديگه لازم نيست play and Charge kit بخريم.
با خود کوییک شارژ یک باتری هست . کلا هم جای دو تا باتری برا شارژ داره
این که کدومش بهتره به کاربرد خودت بستگی داره. جفتشو قیمت کن قیمت باتری تک جدا رم قیمت کن بعد 2*2=4 کن ببین کودومش به دردت می خوره

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلا مببخشید این سوال رو اینجا میپرسم ولی با وایرلس میشه دستته ایکس باکس رو مثل یک گیم پد به کامپیوتر شناسوند یا خیر .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلا مببخشید این سوال رو اینجا میپرسم ولی با وایرلس میشه دستته ایکس باکس رو مثل یک گیم پد به کامپیوتر شناسوند یا خیر .

شما باید این قطعه رو خریداری کنید :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/

Wireless Gaming Reciver For Windows.برای استفاده از دسته بی سیم XBox 360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر