Persian Pirates | Clash of Clans

ap.game

کاربر سایت
Mar 14, 2014
21
دوستان درسته گفتم تاون هفت. ولى حداقل دراگون رو كه بايد داشته باشين
سلام داداش كيارش من لولم 62 هست ميشه بيام؟ تاون هالم لول8 هست پكا هم دارم همه چيزا رو درست اپ كردم فقط ديوارام لول ٥ و شيشه گلد ماين و اكسير كالكتورا هم لول ٨ و٩ هست

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
من هرکاری میکنم نمیتونم تو کلش لاگین کنم . لود میکرد اما نمیومد تو بازی.
پاک کردم دوباره نصب کردم اما الان لاگین فیل میزنه ؟ چه مرگشه ؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
eriyx67qup6nzbvpxphl.jpg

با یه روز تاخیر!
-------------------
happy new year

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
داداش همین الان 40 نفریم :D کنترلش دیگه تقریبا از دستم داره در میره واقعا جا نداره کس دیگه اضافه شه :D شرمنده :(

fifa13cup

کاربر سایت
Jul 29, 2013
35
اقایون داداشام یه اکانت لول 79 دارم برا فروش کسی خواست پیام بد 09170671632 قیمتش خوبه با هم به توافق میرسیم مشخصات اکانت تو وات میدم بهتون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان اگر بخوایم اکانتمون رو بفروشیم باید حتما کل اکانت جی میل رو در اختیار خریدار بذاریم یا میشه فقط بازی رو داد در اختیارش؟

من الان یه اکانت لول 91 دارم می خوام بفروشمش ولی نمی خوام از این سایتا استفاده کنم ولی نمی دونم چطوری و کجا باید بفروشمش. اگر کسی راهی می دونه تو پ.خ بهم بگه ممنون میشم.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
توجه توجه

کلن عضو میگیره. کسایی که تاون هال 7 دارن یا تاون هال 8 درست حسابی هستند ( هوگ 4 ، درگ 3 ، گولم دار ) درخواست بدن...

پ.ن: آقایون! فک نکنم درک این مسئله انقدر سخت باشه که اینجا تاپیک کلنه و مربوط به مسائل کلن. سوالاتتون رو راجع به بازی ببرین تاپیک خود بازی!!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
واقعا بهتون تبریک میگم بخاطر کلنتون، حتما یه وار دوست ذارم تو کلنتون باشم، با همین نام تو این کلن CGPPYGQ# هستم، چون کلن خودمونه نمیتونم واسه همیشه رهاش کنم ولی اگه افتخار بدید دوست دارم یه وار بیام پیشتون، چه روز و ساعتی وار میزنید؟

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
واقعا بهتون تبریک میگم بخاطر کلنتون، حتما یه وار دوست ذارم تو کلنتون باشم، با همین نام تو این کلن CGPPYGQ# هستم، چون کلن خودمونه نمیتونم واسه همیشه رهاش کنم ولی اگه افتخار بدید دوست دارم یه وار بیام پیشتون، چه روز و ساعتی وار میزنید؟

دوست عزیر ما عضو موندگار قبول میکنیم. کسی هم که میاد 2 جنگ بیرونش میذاریم تا کاملا با شرایط وار و قوانین کلنمون آشنا شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر