Persian Pirates | Clash of Clans

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
عضو گیری ـه کلن بستس دوستان؟
امروز من و دو نفر از دوستام که لول 72 و 90 بودن جوین دادیم هر سه تامون مورد لطف سینا نت عزیز ریجکت شدیم :D

بله , ما امروز با آمریکایی ها وار داریم و بخاطر همین رجکت شدین . اگه از قبل هماهنگ میشد قبول میکردیم .

کلن رو هم باز کردیم امروز بخاطر این دوستمون داریوش که درخواست دادن بالاتر .

اون دوستتون که فحش داد هم بگید کلن رو با خونه شون اشتباه گرفته :)

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
دوستان شرمنده واقعا بابت کار اون دوستمون به ما چیزی نگفت قرار بود دلیلشو اینجا بپرسم من
البته مائم نوشته بودیم که از بازیسنتر هستیم و احتمال جاسوسی صفر بود

lt7rs5jzkohbz0jti0x9.jpg

ما نمیخوایم زیاد کلنو شلوغ کنیم ، فوقش 1-2 نفر دیگرو بگیریم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان شرمنده واقعا بابت کار اون دوستمون به ما چیزی نگفت قرار بود دلیلشو اینجا بپرسم من
البته مائم نوشته بودیم که از بازیسنتر هستیم و احتمال جاسوسی صفر بود
هیچکدومتون ننوشتید که از بازیسنتر هستید
عکس هم از درخواست های دوستانتون داریم
...................
به اون دوست با نمکتون هم بگید اینجور صحبت کردن رو همه بلدن...خیلی علاقه داره یه آینه بزاره جلوش...تا صبح برای خودش حرفای قشنگ قشنگ بزنه و فک کنه چقدر بزرگه با این لحن صحبتش !

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
وار آخرمون که هنوز یه ساعت ازش مونده رو فعلا جلو هستیم و احتمال خیلی زیاد میبریم چون جلو هستیم ازشون .

این وار به حدی قویتر بودن از ما که دیگه واقعا باید دنبال دلیل باشیم ببینیم چرا اینجوری میشه :|

این عکس پروفایل نفر اولشون بود :

:|

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
آقا لولم 75 هست 16 سالمه میشه بیام؟
فک کنم چن وقت پشا هم میخواستم بیام فک کردید جاسوسم قبول نکردید بیام :D
یه پیشنهادم برا کلنتون دارم :D--- teamspeak بزارید

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بالاخره روزی که همه ـمون متنفر بودیم ازش رسید. به یه کلن اندونزیایی خوردیم با 100 برد؛ یک جنگ تماما نا برابر! یه TH10 بیشتر و 2 تا th9 بیشتر و از پاییین هم 3 تا TH 7 کمتر داشتن! ( بجاش th8 ) .... حالا بچه ها اگه حوصله داشته باشن عکسش رو میذارن.

خلاصه اینکه متاسفانه با اینکه میتونستیم مساوی رو بگیریم 69-70 باختیم!

70 تا برد پیاپی کار هر کسی نیست!! میتونم به جرات بگم از این 70 برد 99 درصدش کلن حریف قوی تر بود. جدا هیچی از ارزش هامون کم نمیسه ولی کاش الان نمیباختیم

پ.ن: بعد از این چند جنگ اخیر من واقعا خسته شدم. از درس و زندگیم هم یه جورایی افتادم و فکر کناره گیری داشتم. چون واقعا جز محسن و تا حدودی هم امین کسی کنار دستم نیست که کمک کنه. اما این باخت آخری یکم باعث شد همه مون شوکه بشیم. امیدوارم بچه ها هم از این به بعد بیشتر همکاری کنن!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خیلی باخت بدی بود.می شد مساوی کنیم و حتی شانس اینو هم داشتیم که ببریم اما بدشانسی :((:cry:
100 برد نزدیکه.................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر