Ninja Gaiden Sigma Plus

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا من یه مقدار گیج شدم ، لطفا راهنمایی می کنین ؟ :d
این نسخه با اونی که رو PS3 هست فرق داره یا دقیقا همونه ؟ چیزی که من رو PS3 بازی کردم فکر کنم سیگما 2 بود ، این الان یعنی با اون فرق داره یا همونه ؟ :-s
برای راهنمایی :
Ninja Gaiden & Ninja Gaiden black (XBOX ) - NinJa Gaiden Sigma (PS3) - Ninja gaiden Sigma plus (PS VITA) = Ninja Gaiden 1 هستن !!!!!
Ninja Gaiden 2 (XBOX 360) - Ninja Gaiden Sigma 2(PS3) = Ninja gaiden 2
حالا چرا سازنده ها انواع اقسام نام گزاشتن رو خودشون میدونن!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
برای راهنمایی :
Ninja Gaiden & Ninja Gaiden black (XBOX ) - NinJa Gaiden Sigma (PS3) - Ninja gaiden Sigma plus (PS VITA) = Ninja Gaiden 1 هستن !!!!!
Ninja Gaiden 2 (XBOX 360) - Ninja Gaiden Sigma 2(PS3) = Ninja gaiden 2
حالا چرا سازنده ها انواع اقسام نام گزاشتن رو خودشون میدونن!

اوه ! مرسی عالی بود :d
آخیییش خیالمم واسه خریدنش راحت شد :d

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
از اونجایی که از بازی‌های سخت خیلی خوشم میاد ، از سختی این بازی بسیار لذت بردم. البته من امتحان کردم و hero mode آسون‌ترین هست و hard سخت‌ترین. و من روی hard بازی می‌کنم. البته سختی بعضی بازی‌ها به خاطر وجود یک سری ایرادات هست که به نظر من اون مدل سختی‌ها جذاب که نیستن هیچ بسیار هم از لذت بازی کم می‌کنن. اما در این بازی این طور نیست
بازی بسیار متنوع هست. دشمنان کاملا متنوع هستند. باس فایت‌ها هم همینطور
گرافیک عالی نیست اما به هیچ وجه توی ذوق نمیزنه و راضی کننده هست
اکشن بازی به نظرم بسیار خوب هست و فنون ، سلاح‌ها و تجهیزات هم همین‌طور
نمره من به این بازی 9 از 10 هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از اونجایی که از بازی‌های سخت خیلی خوشم میاد ، از سختی این بازی بسیار لذت بردم. البته من امتحان کردم و hero mode آسون‌ترین هست و hard سخت‌ترین. و من روی hard بازی می‌کنم. البته سختی بعضی بازی‌ها به خاطر وجود یک سری ایرادات هست که به نظر من اون مدل سختی‌ها جذاب که نیستن هیچ بسیار هم از لذت بازی کم می‌کنن. اما در این بازی این طور نیست
بازی بسیار متنوع هست. دشمنان کاملا متنوع هستند. باس فایت‌ها هم همینطور
گرافیک عالی نیست اما به هیچ وجه توی ذوق نمیزنه و راضی کننده هست
اکشن بازی به نظرم بسیار خوب هست و فنون ، سلاح‌ها و تجهیزات هم همین‌طور
نمره من به این بازی 9 از 10 هست
واقعا !!! منم بعد از عرضه Ninja Gaiden 3 نمره این بازی رو 9 میدم والا !!!
همین رو دارم میره خیلی بیشتر کیفش از Ninja Gaiden 3 !!!
واقعا Gameplay عالی هم داره
احتمالش هست Sigma 2 هم بکنن Sigma 2 plus در صورت فروش خوب بودن این بازی ... البته Ninja Gaiden 2 هم به پای این نمیرسید به جز بعضی از قسمتهاش و خشونتش ...
اما به هر حال به نظره من Ninja gaiden sigma plus عنوان با ارزشی هست هنوز !

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
کسی چپتر دوازده بازی را تموم کرده.من توی اون اطاقی که کف آن یک علامت شمشیر هست و یک در روبه روش هست گیر کردم.تا اینجا پیش می رم که توی اطاق کنار از دیوار ها می پرم و طبقه بالا تر با تیر و کمان چشم را می زنم که تخته سنگی میاد پایین.بعد باید چی کار کرد؟

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
کسی چپتر دوازده بازی را تموم کرده.من توی اون اطاقی که کف آن یک علامت شمشیر هست و یک در روبه روش هست گیر کردم.تا اینجا پیش می رم که توی اطاق کنار از دیوار ها می پرم و طبقه بالا تر با تیر و کمان چشم را می زنم که تخته سنگی میاد پایین.بعد باید چی کار کرد؟

به صورت مورب به سمت تخته سنگ بپرید چند ثانیه روی تخته سنگ راه میره و میپره اون سمت
بعد هم که رفتید بالا به سمت مخالف راه پله‌ها برید و با استفاده از یک شاخه خشک که اون جا قرار داره به سمت دیگه بپرید

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
چپتر 4 اون 2 تا موتور سوار رو چه جوری نابود کنم!!!؟؟؟:d

برو انتهای خیابون نگاه کن که به سمتت امد بپری رو دیور اومدنی پایین میخوره دیوار رو کله اش بپر دکمه بزن رو سرش خراب شی :d چند بار کن . یا زیر پا بزن به موتورش از دستش در بره.نانچیکو به نظرم بهترین صلاح مقابله اش هست.دو مرحله بعد 3 تا موتور سوار هر کدوم دوترک میاد.:d

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:48 PM ارسال شده بود ----------

بازی توپی هست 19 مرحله داره .پوستت مونده تا بخواد کندهه بشه اولشی.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
برو انتهای خیابون نگاه کن که به سمتت امد بپری رو دیور اومدنی پایین میخوره دیوار رو کله اش بپر دکمه بزن رو سرش خراب شی :d چند بار کن . یا زیر پا بزن به موتورش از دستش در بره.نانچیکو به نظرم بهترین صلاح مقابله اش هست.دو مرحله بعد 3 تا موتور سوار هر کدوم دوترک میاد.:d

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:48 PM ارسال شده بود ----------

بازی توپی هست 19 مرحله داره .پوستت مونده تا بخواد کندهه بشه اولشی.
ممنون..ردش کردم:d
آره بازیش قشنگه...فعلا به نظرم جز بازی های خوبه ویتاست...از اون unit13 خیلی بهتره!!!
حالا بازم راهنمایی خواستم میگم...

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
ممنون..ردش کردم:d
آره بازیش قشنگه...فعلا به نظرم جز بازی های خوبه ویتاست...از اون unit13 خیلی بهتره!!!
حالا بازم راهنمایی خواستم میگم...

بازی قشنگیه نینجا گیدن.یونیت رو حقیقت یه کم بازی کردم دلم نیومد تمام کنم نگه داشتم وقت مناسب بازی کنم من خوشم اومد شدید ازش .باشه من در خدمتتم.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بازی قشنگیه نینجا گیدن.یونیت رو حقیقت یه کم بازی کردم دلم نیومد تمام کنم نگه داشتم وقت مناسب بازی کنم من خوشم اومد شدید ازش .باشه من در خدمتتم.
من تا حالا نینجا نرفتم تازه کارم تو این بازی:d
ببین تو چپتر 7 توی کتابخانه هستم فک کنم باید از یه دیواری رد بشم که وسطش حالت آتیشی داره...اونجا گیر کردم!!!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من تا حالا نینجا نرفتم تازه کارم تو این بازی:d
ببین تو چپتر 7 توی کتابخانه هستم فک کنم باید از یه دیواری رد بشم که وسطش حالت آتیشی داره...اونجا گیر کردم!!!

دقیقا نمیدونم کجا رو میگی .اما از دیواری که وسط چاک داره اگه می خوای رد بشی باید یه صلاح جدید که پرتاب میکنی میچسبه دیوار میترکه اون دیوار رو هم خراب میکنه .باید داشته باشیش برو تو صلاح هات نگاه کن .بود انتخابش کن . سلکت رو بزنی رو نقشه دقیقا راهنماییت میکنه اول کجا باید بری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر