Ninja Gaiden Sigma Plus

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ninja-gaiden-sigma-plus.jpg

درود

سری Ninja Gaiden یکی از محبوب ترین عناوینی است که در این سبک و سیاق عرضه شده و انتشار آن بر روی ویتا دور از انتظار نبود و سازندگان توانستند بازی را به عنوان یکی از لانچ تایتل های ویتا آماده کنند. توضیحات تکمیلی در مورد بازی در صورت نیاز اضافه خواهد شد!

pa.209483.2.jpg

امتیازات بازی

IGN 8.0/10
GamesRadar 6.0/10
Game Informer 7.0/10

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من این بازی رو نکردم ولی احتمالا بازی خوب باشه حتما روی ویتا بازی میکنم البته با گرفتن PS VITA
امتیازات خوبی گرفته ! هم IGN و هم Gamespot بهش 8 دادن ! این بازی همون Ninja Gaiden black - Ninja Gaiden sigma هست که برای PS3- XBOX امده بود !!!
من فردا بازی رو میخرم ! چندتا عکس میزارم ازش ;)

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
من دموی گیم پلی بازی رو دانلود کردم.
محیط بسیار زیبا طراحی شده.ریزش برگ های پاییزی توی اون باغی که ریو در حال مبارزه هست بسیار هنری از کار در اومده.به جزییات خیلی توجه شده اما اصلی ترین ضعف بازی که توی اون چند دقیقه به چشم میومد اولا کاسته شدن خشونت و کمبوهای خونین معروف سری نینجا گایدن بود و دیگه اینکه مدل خود ریو یکمی ضمخت از آب در اومده! تعداد پالیگان های تشکیل دهنده مدلش بنظرم خیلی کمتر از اون چیزیه که باید باشه مخصوصا وقتی داشت از اون کوه به اون زیبایی و با اون تکسچر با ریز ترین جزییات بالا می رفت.فک کنم سازندگان بازی بخاطر ثبات فریم دست به همچین کاری زدن.
بهرحال ا ز بازی خیلی خوشم اومد.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
این که همه میگن این بازی خیلی سخته چه قدر درسته؟
من Ninja Gaiden 2 را روی 360 بازی کردم.آیا این ورژن سخت تر از Ninja Gaiden 2 است؟می خوام برای ویتا بخرم ولی دو دل شدم که اگر خیلی سخت باشه در حدی که اعصاب خرد کن بشه ارزش نداره 40 یورو بابتش بدم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این که همه میگن این بازی خیلی سخته چه قدر درسته؟
من Ninja Gaiden 2 را روی 360 بازی کردم.آیا این ورژن سخت تر از Ninja Gaiden 2 است؟می خوام برای ویتا بخرم ولی دو دل شدم که اگر خیلی سخت باشه در حدی که اعصاب خرد کن بشه ارزش نداره 40 یورو بابتش بدم.
آگر Ninja Gaiden 2 رو اعصابت بود که اینم همون وضعه ! مخصوصا موقع Boss fight ها که ممکنه اگر تو Hero mode باشه علاقه نصف کردن ویتا رو داشته باشی ... اما سختی بازی روی Normal همون شبیه Ninja gaiden 2 ! کلا این سری خانوادگی رو اعصابه سختیش !!!!!!!!

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
بالاخره گرفتمش.خیلی عالی بود.دقیقا همنی که انتظارش را داشتم.امیدوارم آخرای بازی خیلی سخت نشه.تا الان که سختی بازی خوب بوده.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
به نظر من که خوبه.یعنی اگر انتظاری در حد 360 یا پی اس 3 نداشته باشید واقعا عالیه.فریم بازی ثابته و کیفیت تکسچر ها هم برای ویتا قابل قبوله.در ضمن فیزیک بازی هم خوب کار شده.

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
به نظر من که خوبه.یعنی اگر انتظاری در حد 360 یا پی اس 3 نداشته باشید واقعا عالیه.فریم بازی ثابته و کیفیت تکسچر ها هم برای ویتا قابل قبوله.در ضمن فیزیک بازی هم خوب کار شده.

ممنون از راهنماییت:d

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
دوستان یه جایی از بازی گیر کردم.
اونجا که با خواهر طرف توی یه میدون بزرگ مبارزه میکنی بعدش که طرفو میکشی و چپتر تموم میشه اول چپتر جدید دیگه چیزی واسه انجام دادن توی مپ نیست! هر چی از این پرتال میرم به پرتال های قبلیش هیچ کاری نمیشه کرد!
یادمه سری قبلی که بازی میکردم اینجاش اصلا به مشکل برنخوردم نمی دونم جریان چیه.
کسی میتونه یاری کنه منو؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی کدوم درجه اش از همه راحت تر میشه؟من با نرمال میرم هیرو سختشه یا گزینه اخری؟بازی میکرو رو فقط دوست داشتم نینجا گیدن هاشو .بعد اون رو ایکس باکس مسخره بود به نظرم اما رو ویتا واقعا قشنگه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی کدوم درجه اش از همه راحت تر میشه؟من با نرمال میرم هیرو سختشه یا گزینه اخری؟بازی میکرو رو فقط دوست داشتم نینجا گیدن هاشو .بعد اون رو ایکس باکس مسخره بود به نظرم اما رو ویتا واقعا قشنگه.
Normal اسونترینش هست ... من خودم رو Hero دارم میرم ! پوستم کنده شد !
ذر ضمن نسخه Xbox هم فرقی با ویتا نداره ! همون هستش ! کلا Ninja Gaiden و Ninja Gaiden black که برای XBOX اومدن و Ninja Gaiden Sigma برای PS3 و Ninja Gaiden Sigma Plus برای ویتا همکی یک بازی هستن !!!!
Ninja gaiden 2 برای Xbox360 و Ninja Gaiden Sigma 2 هم یکی هستن !!! احتمالش هم هست شاهد Ninja gaiden Sigma 2 روی Vita باشیم

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
Normal اسونترینش هست ... من خودم رو Hero دارم میرم ! پوستم کنده شد !
ذر ضمن نسخه Xbox هم فرقی با ویتا نداره ! همون هستش ! کلا Ninja Gaiden و Ninja Gaiden black که برای XBOX اومدن و Ninja Gaiden Sigma برای PS3 و Ninja Gaiden Sigma Plus برای ویتا همکی یک بازی هستن !!!!
Ninja gaiden 2 برای Xbox360 و Ninja Gaiden Sigma 2 هم یکی هستن !!! احتمالش هم هست شاهد Ninja gaiden Sigma 2 روی Vita باشیم

نسخه 360 رو بازی کردم فرق داشت خوشم نیومد .اما نسخه ایکس باکس رو ندیده بودم.اگه همونه قشنگه.اون موتور سوارها ی مرحله 4 چطور راحت میمیرن؟

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اقا من یه مقدار گیج شدم ، لطفا راهنمایی می کنین ؟ :d
این نسخه با اونی که رو PS3 هست فرق داره یا دقیقا همونه ؟ چیزی که من رو PS3 بازی کردم فکر کنم سیگما 2 بود ، این الان یعنی با اون فرق داره یا همونه ؟ :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر