Ninja Blade

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
دوستان مرحله 5 بازی وقتی اول بازی با شمشیر دیوار رو میشکونم و اون درخت رو آتیش می زنم دیگه نمی دونم کجا باید برم ! ! ! ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دوستان مرحله 5 بازی وقتی اول بازی با شمشیر دیوار رو میشکونم و اون درخت رو آتیش می زنم دیگه نمی دونم کجا باید برم ! ! ! ؟
اگه همونجایی رو میگی که یه سری جعبه هست اون ورش که باید جعبه ها رو بزنی کنار اونجا یه راه هست....

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
خوب من این بازی رو هفته پیش تموم کردم و به نظرم بی نظیر بود .... البته یه کم دیر تموم کردم .......... :blushing:

خیلی سبکش جدید نبود ولی نهایت لذت رو به بازیکن :biggrin1: میداد !!! واقعا حال داد !!!
مخصوصا غول اخرش که برج و ساختمون به طرفت پرت میکرد !!!

خلاصه این که بسیار بازی باحالی بود !!! فقط تخیلاتش یکمی زیاد بود !! :pepsi:

:eek:

glileh

کاربر سایت
Aug 1, 2008
26
سلام منم یه جایی تو این بازی موندم : غول آخر مرحله آخر نمی دونم باید چه جوری بکشم یعنی مشکل من او نور قرمز هست که دورم می پیچه بعد چند ثانیه یهو نمی دونم چی می شه نوره می خوره بهت ازت دمیج کم می شه اگه میشه کمکم کنید وطرز کشتنش هم بگید ... شرمنده اگه کسی پرسیده بود من نمی تونستم همه صفحات رو بگردم

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
با سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه.ولی می پرسم خودتون دیگه ببخشید.
خوب من این بازی را تازه گرفتم ویه جاش گیر کردم.فکر کنم آخراش باشه.ماموریت 9
همون جایی که مجسمه بزرگه هست که شبیه پدر کنه.
دفعه ی اول راحت از شرش خلاص میشم.ولی دفعه ی دوم وقی به تهش میرسم(اونجایی که باید تیر خلاص را زد)بادکمه A بالا سرش.نمیدونم باید چیکار کرد.باید از شمشیرش رفت بالا؟رفتم نشد.باید از دستش رفت؟رفتم نشد.همون وسط وایسی؟که اونم نشد.دقیقا کجا باید دکمه A را بزنیم.باید چیکار کنیم؟هرچی تلاش میکنم نمیتونم و یارو دوباره از جاش بلند میشه و روز از نو.
شاید هم ایراد از بازی من باشه،آخه تو همون موقعیت وقتی منو را باز میکنم هیچ کدوم از نوشته ها ظاهر نیستند و فقط آیکون ها هستند.مثلا فقط first aid هست و هیچ نوشته ای نداره که من چند تا ازش دارم.

در کل بازی جالبیه ولی این سیو نکردنش دهن منو سرویس کرده.بیشتر وقت ها من وقت ندارم مدت زیادی پای بازی بشینم.برای همین مجبورم وسط بازی ولش کنم که اونم نامردی نمیکنه و از اول چپتر میاد.

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
سلام منم یه جایی تو این بازی موندم : غول آخر مرحله آخر نمی دونم باید چه جوری بکشم یعنی مشکل من او نور قرمز هست که دورم می پیچه بعد چند ثانیه یهو نمی دونم چی می شه نوره می خوره بهت ازت دمیج کم می شه اگه میشه کمکم کنید وطرز کشتنش هم بگید ... شرمنده اگه کسی پرسیده بود من نمی تونستم همه صفحات رو بگردم

شما از ninja blade یاهمون شمشیر اصلی استفاده کنید و پایه های اون قفس را بزنید تا ناپدید بشه.
وقتی شما تو قفسید این یارو آتیش بارونتون می کنه.به زیر پاتون نگاه کنید اول روشن میشه بعد انفجار.
بدو تا نترکی:biggrin1:

راستی حواسم نبود بگم که این بازی تو خالی بندی جفت دستهای DMC را از پشت بسته.کلی باهاش حال کردم:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
با سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه.ولی می پرسم خودتون دیگه ببخشید.
خوب من این بازی را تازه گرفتم ویه جاش گیر کردم.فکر کنم آخراش باشه.ماموریت 9
همون جایی که مجسمه بزرگه هست که شبیه پدر کنه.
دفعه ی اول راحت از شرش خلاص میشم.ولی دفعه ی دوم وقی به تهش میرسم(اونجایی که باید تیر خلاص را زد)بادکمه A بالا سرش.نمیدونم باید چیکار کرد.باید از شمشیرش رفت بالا؟رفتم نشد.باید از دستش رفت؟رفتم نشد.همون وسط وایسی؟که اونم نشد.دقیقا کجا باید دکمه A را بزنیم.باید چیکار کنیم؟هرچی تلاش میکنم نمیتونم و یارو دوباره از جاش بلند میشه و روز از نو.
شاید هم ایراد از بازی من باشه،آخه تو همون موقعیت وقتی منو را باز میکنم هیچ کدوم از نوشته ها ظاهر نیستند و فقط آیکون ها هستند.مثلا فقط first aid هست و هیچ نوشته ای نداره که من چند تا ازش دارم.

در کل بازی جالبیه ولی این سیو نکردنش دهن منو سرویس کرده.بیشتر وقت ها من وقت ندارم مدت زیادی پای بازی بشینم.برای همین مجبورم وسط بازی ولش کنم که اونم نامردی نمیکنه و از اول چپتر میاد.

از همون شمیر باید بالا بری:) از طرفی که رو به سر پدرشه بالا برو (طرف راستش بود فکر کنم) بعد که بالا رفتی بپر به طرفش و A رو بزن...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام
تو ماموریت 3 اون عنکبوته رو چجوری میشه کشت؟ خیلی سخته!از اون گلوله های نور که پرت میکنه چجوری میشه در رفت؟
(ببخشید سوالم اینقدر سطح پایینه!)

یا حق

آخرین ویرایش:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان سلام
تو ماموریت 3 اون عنکبوته رو چجوری میشه کشت؟ خیلی سخته!از اون گلوله های نور که پرت میکنه چجوری میشه در رفت؟
(ببخشید سوالم اینقدر سطح پایینه!)

یا حق

فكر كنم پاهاش رو بايد اول بزني بعد خوشو و بعد ديگه ميني گيم ميشه...اون نور ها رو هم با جاخالي! البته درست يادم نيست چند ماه پيش تمومش كردم....
در كل بازيه چرتيه چون فقط بايد بكشي و بكشي.....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
امروز نشستم پاش... واقعا مذخرفه بازيش !

مرحله 2 رو تموم کردم...

NG يه چيز ديگه بود :love:
تورج جون از اولشم برای مقابله با NG نیومده :D
بازیه که یکم روش کار میکردن به IP فوق العاده میشد ولی خب بی توجهی شده بهش انشالله شماره ی 2 ش رو بهتر میسازن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر