Ninja Blade

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,561
نام
امیر
هر مرحله چقدر وقت میگیره ؟:cheesygri

این دیگه از اون سوالات بود ...

من Cod4 را توی 10 ساعت تموم می کنم ولی شما توی 24 ساعت ...

اینجوری که نمی شه دقیق گفت ولی کلا هر مرحله در بدترین شرایط حدود 1 ساعت طول می کشه ...

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بابا این بازی ديوونه کرد منو .
از مرحله اول تا اونجايی که ميريم و اون عنکبوت مسخره رو ميکشيم تا حالا 3 بار رفتم!
بار اول به اونجا که رسيدم مجبور شدم به خاطر مسئله ای بازيرو قطع کنم ، هرکاری کردم سيو نشد! گفتم خوب دفعه بعد از رو چک پوينت لود ميکنه ديگه . اما موقعی که باز رفتم تو بازی از اول آمد لعنتی!!! چی کار کنم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا این بازی ديوونه کرد منو .
از مرحله اول تا اونجايی که ميريم و اون عنکبوت مسخره رو ميکشيم تا حالا 3 بار رفتم!
بار اول به اونجا که رسيدم مجبور شدم به خاطر مسئله ای بازيرو قطع کنم ، هرکاری کردم سيو نشد! گفتم خوب دفعه بعد از رو چک پوينت لود ميکنه ديگه . اما موقعی که باز رفتم تو بازی از اول آمد لعنتی!!! چی کار کنم؟

مازیار جان هیچ راهی نداره شما باید مرحله رو تا آخر بری. حالا مرحله آخر من ترکیدم تا آخرش رفتم برق رفتش:mad: می خواستم برم اداره برق رو بترکونم.:biggrin1: آخه مرحله آخرش خیلی طولانی و نسبتا سخت هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
به خدا دیگه این قدرهام سخت نیست که همش دارین میترکین:D درسته بعضی وقتها اعصاب خورد کنه ولی خب به نظرم اگه سیو داشت بازی خیلی اسون میشد! :confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به خدا دیگه این قدرهام سخت نیست که همش دارین میترکین:D درسته بعضی وقتها اعصاب خورد کنه ولی خب به نظرم اگه سیو داشت بازی خیلی اسون میشد! :confused:
ولی امین قبول کن که مرحله آخر واقعا طولانی بود و با روح و روان آدم کار می کردش:biggrin1: نامرد تموم نمیشدش هی می کشتی باز میومدن

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اقایونی که اینقدر با سیو و سختی بازی مشکل دارن پیشنهاد میکنم یک دور Ninja gaiden Black بازی کنن تا بفهمن سختی یعنی چی!:-"
البته اگه تا حالا بازی نکردید:biggrin1:

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
اقایونی که اینقدر با سیو و سختی بازی مشکل دارن پیشنهاد میکنم یک دور Ninja gaiden Black بازی کنن تا بفهمن سختی یعنی چی!:-"
البته اگه تا حالا بازی نکردید:biggrin1:

حق باتوئه اصلا تا حالا هیچ بازیی نتونسته تو سختی به نینجا گایدن برسه.(البته بجز 4 contra چنتا از اون بازیای سخت sega mega drive):cheesygri:laughing:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,561
نام
امیر
شما اگر Ninja Gaiden 2 برای 360 را بازی می کردید ، وقتی روی درجه آخر می رفتید ، اگر اعصاب نداشتید ، همون مرحله 1 دوام می آوردید ...

من اون زمان ، خیلی سعی کردم که تحمل کنم ولی یادمه مرحله 5 دیگه خسته شدم و بکلی دیسک را به فنا دادم :D

تحمل یکی از ویژگی های گیمر هست ...

در این ضمینه ، دوست قدیمی و بزرگ ، جعفر( Dark Finilgod ) بی نظیر بود. واقعا باید درود بر این گیمر بفرستیم. اون حتی این بازی را 1000 کرد که توی ایران تنها نفر بود ... !

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
اين بازي خيلي سخت بود ولي ديگه به اندازه نيجا گايدن 2 مشكل نبود!!...
مرحله آخرش كه ديگه نزديك بود بتركم از بس اعصابم خورد شده بود!!!
1ساعت تلاش ميكردم غول بزرگه رو بزنم بيفته زمين, تا ميخواستم از شمشير بالا برم بزنمش, به خاطر طراحي مزخرف بازي:sick: كج و كوله بالا ميرفت و ميافتاد زمين! بعد از 10~11 ثانيه هم دوباره پا ميشد روز از نو روزي از نو! فكر كنم مرحله آخرش رو تا ساعت 2شب نشستم بازي كردم تا تموم شه!:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر