Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

nima1991

کاربر سایت
Oct 30, 2012
12
نام
Nima Khalili
من بازی کردم و نظرم اینه که انگار بازی Test Drive و NFS:RUN و Paradise City رو انداختن تو مخلوط کن و نتیجه به صورت خیلی ناشیانه، شده این بازی!!! اون باگ های عذاب آور هم که دیگه نیاز به توضیح نداره!!! واقعا خسته نباشن.=))

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان با توجه به حجم این بازی میشه با همین دیسکها هم به لایو وصل شد درسته ؟؟

یا باید برنر مکس داشته باشیم ( البته میدونم این قسمت حرفم خنده داره :D ) ولی وقتی میره تو منو بازی مثل دیسکهایی که برنر نیست شروع میکنه به خوندن دیسک ( انگار داره گازش میزنه )

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
دوستان با توجه به حجم این بازی میشه با همین دیسکها هم به لایو وصل شد درسته ؟؟

یا باید برنر مکس داشته باشیم ( البته میدونم این قسمت حرفم خنده داره :D ) ولی وقتی میره تو منو بازی مثل دیسکهایی که برنر نیست شروع میکنه به خوندن دیسک ( انگار داره گازش میزنه )
همه چیزش عالیه(این criterion کارش درسته ،EA هم باید ساخت سری MOH رو به این استودیو بسپاره حداقل یکی درمیان تا از این فلاکت خارج بشه.
نه بازیش ایراد داره من هم روی دیسک، هارد هم روی فلش سرعت بالا تست کردم.
افت فریم داره متأسفانه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
سلام به همگي

اين ماشين 2011 Mercedes-Benz SLS AMG (
عكس) كجاي نقشه است؟

خواهشا كمك كنيد

سلام.دقیق نمیدونم کجای نقشه هست.اگه دقیق میخوای باید برم تو بازی جاشو پیدا کنم بهت بگم ولی
توی اتوبان بقل یکی از این تعمیرگاهاست که ماشین و رنگ ماشینو عوض میکنه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
سلام به دوستان
اقا جایه بوگاتی کجاست؟پیشاپیش بابت پاسختون ممنونم

salam
انقدر امتیاز جمع کن تا نفر سوم بشی و most wanted 3 برات باز بشه.وقتی most wanted 3 رو ببری (باید با بوگاتی مسابقه بدی و بعدش کتلتش کنی)بوگاتی برات باز میشه

---------- نوشته در 05:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همگي

اين ماشين 2011 Mercedes-Benz SLS AMG (
عكس) كجاي نقشه است؟

خواهشا كمك كنيد

سلام.دقیق نمیدونم کجای نقشه هست.اگه دقیق میخوای باید برم تو بازی جاشو پیدا کنم بهت بگم ولی
توی اتوبان بقل یکی از این تعمیرگاهاست که ماشین و رنگ ماشینو عوض میکنه

پیداش کردم
تو نقشه اون بالای بالا ،یه مسیری هست که عین دایره باید هی بچرخی،این مسیرو پیش بری میرسی به ماشینه

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
EA دیگه زده تو دیوار فقط به درد 1 هفته بازی کردن میخورد ...
چنتا عنوان خوب داد همه لذت بردن ولی فقط به خاطر پول باید حتما هر سال یه nfs جدید بده بیرون . اینا باید برن Forza Horizon رو بازی کنن تا بفهمن داستان چیه...
وقتی Forza بازی میکنی لذت میبری از بازی ...

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
من این بازی موست وانتدو نگرفتم دوستان چطور بازی ارزش خرید داره .

ارزش که............
بازی هم خوبه هم بد
خوب:طراحی قشنگ ماشینها -محیط-صداگذاری و.............
بد: تکراری شدن مسابقه ها بعد از چند دست بازی کردن-کنترل بد ماشین که باید بهش عادت کنی وگرنه رو مخته-...................
کلا ارزش هی بگی نگی داره ولی خب ممکنه بعد از تموم کردن بازی اصلا سمتش هم نری
من فقط با قسمت most wanted cars حال کردم.یه سری مسابقس که باید اول بشی و بعد از اول شدن باید ماشینی که باهاش مسابقه میدادیو کتلت کنی تا ماشینه بشه برای تو.همین

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ارزش که............
بازی هم خوبه هم بد
خوب:طراحی قشنگ ماشینها -محیط-صداگذاری و.............
بد: تکراری شدن مسابقه ها بعد از چند دست بازی کردن-کنترل بد ماشین که باید بهش عادت کنی وگرنه رو مخته-...................
کلا ارزش هی بگی نگی داره ولی خب ممکنه بعد از تموم کردن بازی اصلا سمتش هم نری
من فقط با قسمت most wanted cars حال کردم.یه سری مسابقس که باید اول بشی و بعد از اول شدن باید ماشینی که باهاش مسابقه میدادیو کتلت کنی تا ماشینه بشه برای تو.همین

اگه میخواهی به هوای mw قبلی بخری نخر که حالت گرفته میشه

ممنون از دو برگوار منم به هوای قبلیا چون خوشم میومد میخام بخرمش تا باز گاز بدیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر