Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
بازي خيلي سخت تر از horizon

اتفاقا از فورزا اسونتره فقط این پلیس هاش خیلی سمج هستن تو فورزا با سرعت بالا سعی کن بپیچی و ترمز بگیری خیلی ریله سخته کنترلش اما تو این شما با 170 یک دریفت میکشی سر پیچ . دور میزنی این یک نمونه اش بو.د که مثال زدم

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
منم امروز بازی رو خریدم بورن مکس هم هست ولی آن ساپورت میزنه مشکل چیه؟قبلشم cod black ops 2 زدم که آپدیتی هم نداشت چرا کار نمیکنه مشکل چیه ممنون میشم سریع جواب بدین...

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من دیروز صبح به داشبورد جدید آپدیت کردم و شبش رفتم NFS Most Wanted 2 رو گرفتم ولی‌ وقتی‌ دیسک رو گذشتم به من پیغام Unsupported disk رو داد.الان مشکل از دیسک بازی هست یا از آپدیت جدید لایو؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
من دیروز صبح به داشبورد جدید آپدیت کردم و شبش رفتم NFS Most Wanted 2 رو گرفتم ولی‌ وقتی‌ دیسک رو گذشتم به من پیغام Unsupported disk رو داد.الان مشکل از دیسک بازی هست یا از آپدیت جدید لایو؟

گزینه اول.از دیسک

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
سورپرايز : عكس همه ي ماشين هاي MW 2012 توي نقشه :

85153511880196656318.jpg

==========================

سوال من اينه :

كدوماشون لامبورگيني اونتادور و بوگاتي ويرون هستن ؟

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:50 PM ارسال شده بود ----------

سوال من اينه :

خواهشا جواب بديد

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,891
نام
SubZero
كجاي نقشه هستش؟

تو نقشه نیست
توی انتخاب مسابقه و آپگرید کردن ماشین ها تو اون قسمتها اگه یه ذره بیای پایین نوشته most wanted که باید هر کدومو مسابقه بدی امتیاز جمع کنی تا برسی به level 3 .بوگاتی اونجاست

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
لحظاتی پیش بازی رو تموم کردم.
کلا به جز گرافیک (که خوب باید بهتر میبود) نسبت به نسخه ی سال 2005 هیچ برتری نداشت.
موزیک که اصلا نمیشه در موردش حرف زد.
هیجان و جذابیت واسه ی ادامه ی بازی هم خیلی کم بود. (به شخصه بیشتر به خاطر اچیومنت هاش تا آخرش رفتم.)
از همه بدتر هم پلیساش که واقعا آدم دیوونه میشد از دستشون. سمج تر از پشه های تابستون.
این تصادفاتش هم که واقعا رو مخ بود. هرچی تو Burnout تصادفا جذاب بود اینجا اعصاب آدمو خورد میکرد. )x دیگه خیلی زیادی بود. تا به یه جا میخوردی نفله میشدی و باید یه تیکه رو هزار بار میدیدی. واسه همچین بازی ای نباید این افکت رو میذاشتن. آدم وسط مسابقه سرد میشد.
در کل دوست داشتم اسم most wanted همچنان با ابهت بمونه که متاسفانه نشد. :|
سوال من اينه :
هر 2 ماشین های لیست most wanted هستن.
باید پوینت بگیری و به level ـشون برسی و مسابقه بدی و بعدش هم بزنی نفله شون کنی تا برات باز بشه.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
امروز با کلی ذوق و شوق بازی رو 6 تومن خریدم
تو راه چه خاطراتی از 6 سال پیش که Most Wanted 1 رو میرفتم توی ذهنم مرور مکردم (وای خدای من)
با خودم میگفتم حالا دوباره زندگی رسینگ من شروع شد بعد از چند سال >:d<

ولی چی دیدم ؟

تنها چیزی که ندیدم ذره ای کوچک از اون عشق بازی هایی که من با Most Wanted 1 داشتم

کو اون گاراژ زیبا و تاریک و مخوف :(
کجاس اون همه آیتم برای تغییرات اتومبیل
کو اون گیم پلی فن خفه کن :d
و ...........

در آخر من این بازی رو هرگز نسخه 2 اون نمیدونم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر