Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
خب تازه بازی رو گرفتم
یعنی از اون چیزی که فکر میکردم به مراتب افتضاح تر بود
خدارو شکر که دیسک nfs:mw 2005 رو هنوز دارم
هنوز هم به این بازی ترجیح میدمش
همون اول بازی 5 دقیقه گشتم فکر کنم 10 تا از ماشینای اصلی رو پیدا کردم
یعنی یه ذره تلاشی چیزی....
قبلیه پدرمون با شورلت کبالت در اومد تا یه بهترش رو بگیریم
تا میخوری به در و دیوار هم که سریع صحنه سینمایی میشه که مذخرف ترین افکت بازیه (این رو از روی تریلرهاش قبل از عرضه هم میشد فهمید که خیلی چرته)
اوج بازی ...اوج هیجان...تا به یه جا میخوریم افکت سینمایی تصادف
سیستم گریز و تعقیب هم که چرت
نه یه راه فراری , نه یه میانبری و نه حتی از اون آبجکت هایی که رو سر پلیس خراب میشد ...هیچ کدوم وجود نداره (یا من ندیدم)
همون اوایل بازی به یه پلیسه زدم, تا 20 دقیقه دنبالم بودن...سر 5 دقیقه درجه تعقیب رفت روی 6
حداقل میخ میندازید رو زمین یه ذره موثر باشه بد نیست....10 بار ماشین پنچر شد فرار کردم
توی نسخه 2005 میدونستی اگه پنچر بشه بدون هیچ استثنایی میگیرنت
فقط و فقط یه مورد خوب داره که نقشه شهره
در کل به نظر من nfs:mw 2005 هنوز هم خیلی از این بازی جذاب تره
من خودم ترجبح میدم به جای این جدیده, نسخه 2005 رو بازی کنم

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
اصلا بازی هیچ هدفی نداره...نه پلیس بازیش هدف داره نه مسابقاتش یعنی در کل هیچ داستان خواصی نداره که بخوای براش بازی کنی....

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نمیدونم دیگه چی بگم و خسته شدم از بس گفتم بازی عالیه و به این دلایل و یه سری اومدن الکی بازی رو خراب کردن!

تا چند روز پیش متا Horizon 86 بود این بازی 85 و هی میگفتن فورزا توی نمرات هم بهتر بوده و الان که نمرات مساوی هم شد بازم همون حرفاست!

یه بار دیگه میگم:
کی گفته بازی ریسینگ باید داستان داشته باشه!!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نمیدونم دیگه چی بگم و خسته شدم از بس گفتم بازی عالیه و به این دلایل و یه سری اومدن الکی بازی رو خراب کردن!

تا چند روز پیش متا Horizon 86 بود این بازی 85 و هی میگفتن فورزا توی نمرات هم بهتر بوده و الان که نمرات مساوی هم شد بازم همون حرفاست!

یه بار دیگه میگم:
الان هیچ کسی به نبود داستان گیر نداده!
همه می‌گن پلیس ایراد داره و بازی هیچ انگیزه ای درست نمی‌کنه! نه خرید و فروشی نه تیونینگی و نه حتی Paiting!
در مورد متا هم فورزا 86 و این بازی 84 ـه!

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
بازی بیشتر به Burnout شبیه تا NFS البته با توجه به یکی بودن سازنده هر دو طبیعیه تصادفات, نحوه استارت مسابقات, شکستن گیت ها و بیلیبورد هاو.... حتی منوها و جزییات ریز مثل لایسنس ماشین ها شباهت عجیبی به Burnout داره تیونینگش هم خیلی محدوده در حد تعویض تایر شاسی و نصب نیترو و...تمام هیجانش به autolog و شکستن رکورد دوستانتونه آنلاینش هم خوشبختانه لگ نداره قابل بازیه ولی خب گیم پلی آنلاین داغونه مودهای آنلاینش بعضی هاش خیلی مسخرن مثل پرش از پل و ساختمون و... ملت هم که همش در حال کوبیدن و داغون کردن ماشین هم دیگه هستن فاصله بین آغاز هر دور مسابقه هم خیلی زیاده اما الحق گرافیک بازی فوق العادست در کل با این همه بازی که اومده فعلا میشه گذاشتش تو آب نمک

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی

یه بار دیگه میگم:
خستگیت بیشتر واسه اینه که به زور میخوای به خودت و بقیه بقبولونی این بازی عالی هست و چشمت رو به روی تمام مشکلات بستی این بازی به هیچ وجه نمیتونه حتی به نسخه قبل که کرایتریون هم ساخت برسه در برابر فورزا هم که حرفی برای گفتن نداره(به شخصه قبل از عرضه فک میکردم فورزا رو میخوره!:dولی وقتی هر دورو بازی کردم دیدم فورزا فوق العاده ست در حالی که فورزا هم داستان درست حسابی نداره)این مشکل نبود انگیزه که دوستان میگن رو باید قبول کرد چون بشدت احساس میشه شخصا هر وقت میشینم پاش بعد نیم ساعت واقعا کلافه میشم بازی به نظر من در حد همون نمره گیم اسپات هست

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد

یه بار دیگه میگم:
بازی رو واسه چی الکی خراب کنم؟
مگه چیزی بهم میرسه...
در ضمن اون قضیه متا هم شاید واسه شما مهم باشه ولی واسه من یکی اصلا مهم نیست
خود آدم بازی میکنه میبینه بازی خوبه یا نه....
بازی پر ایراد و مشکله
به قول دوستمون هیچ هدف خاصی نداره
یکیش اینه که تو یه بازی ریسینگ کل لذت بازی به اینه که تلاش میکنی تا ماشین بهتری به دست بیاری
حالا تو این ماشینها که از اول تقریبا در دسترس هستن
دیگه نه ارزش مسابقه دادن داره و نه ارزش بازی
بازی ریسینگ زیاد نیاز به داستان نداره ولی خداییش NFS:MW 2005 داستان داشت, بد بود...؟
حداقل اون بلک لیستش کلی جذابیت داشت
در کل اگه حتی به نسخه شماره 2005 نگاه نکنیم و این رو دنباله اون ندونیم باز هم بازی مشکلات بسیار زیادی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر