hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
اوکی پس اشتباه از من بوده. من همین فیلمو که لینک دادی دیدم ولی داداش آخه چی بود این؟ خیلی فیلم ضعیف و بی محتوایی بود. البته جسارت نشه نظر شخصیمه.
لینک دانلود:
دانلود فیلم Narcosis 2022 بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده
تنها چیزی که داشت محتوا بود؛ فیلم دربارۀ تنهایی و غم ازدست‌دادن عزیز و مواجهۀ متفاوت هر شخص با این فقدان بود.
مگراین‌که تعریف‌تون از محتوا «بزن‌بزن»، «هیجان» یا چیز دیگه‌ای باشه :D

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
458
تنها چیزی که داشت محتوا بود؛ فیلم دربارۀ تنهایی و غم ازدست‌دادن عزیز و مواجهۀ متفاوت هر شخص با این فقدان بود.
مگراین‌که تعریف‌تون از محتوا «بزن‌بزن»، «هیجان» یا چیز دیگه‌ای باشه :D
نه خب ببینید موضوع خیلی کلیشه ای بود و تکراری. همسر شخصی فوت میکنه و زن دنبال راه چاره برای ادامه زندگیه. زیادی هم کش میدادن داستان رو و بخشی از داستان هم دور از واقعیت بود این که زنه میرفت با مرده ها ارتباط میگرفت دور از واقعیته. یعنی مثلا در مقام مقایسه بدون در نظر گرفتن سال ساخت این فیلم رو میتونم با فیلم کودا مقایسه کنم که فیلم کودا به نظرم خیلی با محتواتر و غنی تر و زیباتر از این فیلم بود و چالش هایی که یک خانواده کر و لال رو داشتن بسیار زیبا به تصویر کشیده بودن. به هر حال از نظر من این فیلم نتونست از ابتدا به خوبی هم شخصیت پردازی کنه و عنصر پدر به صورت قوی شخصیت پردازی نشده بود. حالا دوستان میبینن نظر میدن.

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
712
یه داستانی از سیگال دیدم براتون بزارم کمی بخندید

1700207510611.png
استیون سیگال یک داستان معروف داره که زمانی که در ژاپن زندگی می‌کرده با یاکوزا دچار مشکل میشه و یک روز یک گروه از اعضای یاکوزا به سراغ او میرن و سیگال باهاشون مبارزه می‌کنه و در نهایت این آدم ها رو شکست میده و مجبور میشند که از دستش فرار کنند.
سیگال سال‌ها این داستان رو تعریف میکرده تا اینکه یک نفر با افرادی که در نزدیکی محل زندگی سیگال در ژاپن زندگی می‌کرده صحبت می‌کنه و حقیقت ماجرا رو متوجه میشه، این فرد گفته که

این آدم ها اصلا از یاکوزا نبودن، اون یه روز یه سری آدم مست رو تا میخوردن کتک زد و بعدش به همه گفت که اینا از یاکوزا امده بودن ولی خب ما حقیقت رو میدونستیم اونا فقط چندتا مست بدشانس بودن

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
یه داستانی از سیگال دیدم براتون بزارم کمی بخندید

View attachment 319012
استیون سیگال یک داستان معروف داره که زمانی که در ژاپن زندگی می‌کرده با یاکوزا دچار مشکل میشه و یک روز یک گروه از اعضای یاکوزا به سراغ او میرن و سیگال باهاشون مبارزه می‌کنه و در نهایت این آدم ها رو شکست میده و مجبور میشند که از دستش فرار کنند.
سیگال سال‌ها این داستان رو تعریف میکرده تا اینکه یک نفر با افرادی که در نزدیکی محل زندگی سیگال در ژاپن زندگی می‌کرده صحبت می‌کنه و حقیقت ماجرا رو متوجه میشه، این فرد گفته که

این آدم ها اصلا از یاکوزا نبودن، اون یه روز یه سری آدم مست رو تا میخوردن کتک زد و بعدش به همه گفت که اینا از یاکوزا امده بودن ولی خب ما حقیقت رو میدونستیم اونا فقط چندتا مست بدشانس بودن
یاد این ژاپنی تو آفیس افتادم
View attachment memegirl.v69-20231117-0001.mp4

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
من خیلی سعی داشتم اوپنهایمر رو با فیلم‌های هم سبکش مقایسه کنم دیدم فیلمی مثل Imitation Game هست که خیلی خوش ادیت‌تر، تر و تمیزتر ازین فیلم هست. نمیدونم شما هم همین احساس رو داشتید یا نه ولی فیلم یک احساس کثیفی میداد انگار دستمال نکشیدن روش. با اینحال کم پیش میاد ازین فیلم‌ها بیرون بیاد و من به شدت استقبال میکنم.
بزرگترین مشکل من فلش بک ‌های لحظه‌ای فیلم بود که خیلی دیگه زیاد شده بود.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,714
نام
Ebrahim
:D

photo_2023-11-17_19-14-37.jpg

مصاحبه یک هفته پیش دوا لیپا ««من عاشق مارگو رابی هستم، از روزی که دیدمش بدجور خاطر خواهش شدم و بهش دل بستم.»:D

که بالاخره دیروز تو حاشیه مراسم زنان قدرتمند مجله ورایتی با یکدیگر دیدار کردند.:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,686
آقایون من لینک این فیلم رو نمیتونم پیدا کنم هر جا میرم تهیه اشتراک میخواد.اگه کسی داشت میتونه پ خ کنه بی زحمت؟
آقایون من رفتم به لطف لینک های دوستان دیدم فیلمو ولی به قول یکی از بچه ها تیر خوردم شما برگردید ☹️

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,481
نام
علی
حالا این دو تا میگیم تخیلی هستن و عادیه پیچیده ساخته بشن فیلم بیوگرافی رو دیگه نباید این کار رو بکنن
خود اوپنهایمر بود نولانو دعوا میکرد برا چیزی که درموردش ساخته لول

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,975
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا چقدر خوب بود When Evil Lurks! یعنی هالیوود سال‌هاس داره خودشو جر میده همچین فیلمی بسازه ولی بچه‌های آرژانتین زودتر بهش رسیدن :D خیلی چسبید بهم. فضاسازی و القای عمق فاجعه به مخاطب رو خیلی خوب انجام دادن به نظرم. سکانسای شوکه کننده کم نداشت. خصوصا اتفاقاتی که برای بچه‌ها میفته یا استفاده از بچه‌ها به عنوان قاتل!
خلاصه خیلی خوش ساخت و لذتبخش بود به نظرم. امیدوارم کارای بیشتری ازشون ببینیم البته با همین کیفیت.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
:D

View attachment 319055

مصاحبه یک هفته پیش دوا لیپا ««من عاشق مارگو رابی هستم، از روزی که دیدمش بدجور خاطر خواهش شدم و بهش دل بستم.»:D

که بالاخره دیروز تو حاشیه مراسم زنان قدرتمند مجله ورایتی با یکدیگر دیدار کردند.:D
5f59z3.png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,975
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی فیلم بد و نامفهومی بود خیلی سریع رفت جلو و هیچ کارکتر سازی عمیقی شکل نگرفت
شاید باید تفسیر فیلم رو ببینم

سلیقس دیگه. به من خیلی چسبید با اینکه فیلم بی‌نقصی نیست با هیچ معیاری ولی نسبت به فیلمای آمریکایی که تو این چند سال اخیر دیدم خیلی بهتر بود به نظرم. اتفاقا یکی از دلایلی که دوسش داشتم همین بود که مدت زمان فیلم ۹۰ دقیقه بود. اصولا فیلمای ترسناکی که ۱۲۰ دقیقه و بیشتر میشن، خیلی راحت نیمه‌ی دومشون میره تو دیوار. ولی خب میگم سلیقه حرف اصلی رو میزنه. فکتی وجود نداره که ما باید حتما از چیزی خوشمون بیاد یا نیاد.

دیشب Dumb Money رو دیدم. خیلی فیلم جالبی بود. بدون پیش زمینه رفتم سراغش چون دیدم بچه‌ها تعریف کردن. عجب روزایی بوده! دستاورد خیلی بزرگی داشته ملت آمریکا :D جدای از موضوعش و اینکه داستانش واقعی هستس، فیلم خوب و خوش ساختی هم بود. به خوبی درگیر میکنه مخاطب رو حتی اگه اطلاعات خاصی هم ازون جریان نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر