Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
اسم یه فیلم را میخوام که فکر کنم دست کم 15 سال پیش دیدمش.
اگر اشتباه نکنم داستانشم واقعی بود.
یه قاتل سریالی جنایتکار بود که بخوام دیگه اخر فیلم را خلاصه بگم پلیس ها روز قتلش با دلهره و ترس رفته بودن سراغش از بس ازش میترسیدن بس که خطرناک بود.با هزار لباس مبدل بهش نزدیک شدن.یه پلیسم رفته بود توی سطل اشغالی با بیسیم آمار جاشو میداد.اخر سرم یه کامیون اوردن جلوی ماشینش پارچه عقب رو داد بالا و با مسلسل به سمتش تیراندازی کردن و بعد اینکه هزارتا گلوله زدنش اخر سرم برای اینکه مطمن شن واقعا مرده در ماشینش را باز کردن با کلت تیر خلاصم زدن سرش.
بازم اگر اشتباه نکنم فیلم فرانسوی بود.
خیلی فیلمش قشنگ بود.دوس داشتم مجدد ببینمش.اگر کسی اسمش را میدونه ممنون میشم بهم بگش:Rose:
Mesrine: Public Enemy #1
Mesrine: Killer Instinct
این فیلم رو میگی فک کنم که انگار دو قسمتی هم هست

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
اسم یه فیلم را میخوام که فکر کنم دست کم 15 سال پیش دیدمش.
اگر اشتباه نکنم داستانشم واقعی بود.
یه قاتل سریالی جنایتکار بود که بخوام دیگه اخر فیلم را خلاصه بگم پلیس ها روز قتلش با دلهره و ترس رفته بودن سراغش از بس ازش میترسیدن بس که خطرناک بود.با هزار لباس مبدل بهش نزدیک شدن.یه پلیسم رفته بود توی سطل اشغالی با بیسیم آمار جاشو میداد.اخر سرم یه کامیون اوردن جلوی ماشینش پارچه عقب رو داد بالا و با مسلسل به سمتش تیراندازی کردن و بعد اینکه هزارتا گلوله زدنش اخر سرم برای اینکه مطمن شن واقعا مرده در ماشینش را باز کردن با کلت تیر خلاصم زدن سرش.
بازم اگر اشتباه نکنم فیلم فرانسوی بود.
خیلی فیلمش قشنگ بود.دوس داشتم مجدد ببینمش.اگر کسی اسمش را میدونه ممنون میشم بهم بگش:Rose:
داش اگه خودش بود بگو مام دانلود کنیم. بنظر چیز خوبی میاد

• Like
Reactions: masoud101 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,313
نام
مهدی
داداش دمت گرم.واقعا ازت ممنونم خیلی دنبالش بودم 💖
…………
یه فیلم دیگه هم هست که برای خیلی پیشه و ذهنمو مشغول خودش کرده اگر اونم میدونی لطفا بهم بگو :
توی یه کشتی چندتا سرباز مجبور میشن برای این که فقط 1 نفرشون در آخر زنده بمونه هم دیگه رو بکشن.
برای این کار بصورت قرعه کشی پلاک های گردنشونو میزارن توی قوطی هم میزنن ببینن کی با کی باید مبارزه کنه.بسیار اکشن زیبایی داره فیلم و فکر اینم این فیلم هم ۲ قسمتی هست
داش اگه خودش بود بگو مام دانلود کنیم. بنظر چیز خوبی میاد
اره خودشه ببین لذت ببر

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
…………
یه فیلم دیگه هم هست که برای خیلی پیشه و ذهنمو مشغول خودش کرده اگر اونم میدونی لطفا بهم بگو :
توی یه کشتی چندتا سرباز مجبور میشن برای این که فقط 1 نفرشون در آخر زنده بمونه هم دیگه رو بکشن.
برای این کار بصورت قرعه کشی پلاک های گردنشونو میزارن توی قوطی هم میزنن ببینن کی با کی باید مبارزه کنه.بسیار اکشن زیبایی داره فیلم و فکر اینم این فیلم هم ۲ قسمتی هست

اره خودشه ببین لذت ببر
شرمنده این یکی رو نمیدونم

• Like
Reactions: ps34

Call me Ellie

کاربر سایت
Nov 21, 2023
73
…………

اره خودشه ببین لذت ببر
این فیلمی که میگی فک کنم اسمش Battle Royale باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
میدونید مشکل When Evil Lurks چیه! :D

سکانس‌های بشدت اضافی، دیالوگ‌های احمقانه باعث میشه داستان «خوب» فیلم رو نابود کنه، اما و با تمامی اوصاف، فیلم ارزش یکبار دیدن رو داره!:D

View attachment Gifybot.mp4

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,540
@Anakin

تازگی امتیاز دادن در لترباکس رو یاد گرفتی؟ چون تو طول 2 سال اخیر ندیده بودم امتیاز بدی! :D
نه!:D بیکارم میشینم امتیاز میدم:D تنها فیلم‌هایی که امتیاز دادم سه گانه ارباب بود ولی تابو رو شکستم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر