mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
ایشون کیه؟ کسی میدونه لطفا بگه
چرا نوشته افسوس حالا. 93 سالشه خب. کارنامه ش هم یکی از خفن ترین هاست. گذر زندگی و پیر شدن افسوس نداره به نظرم وقتی طرف تا این سن رسیده و موفق هم بوده

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
کم نیستن شخصیت های تاریخی مهمی که تا به حال یه فیلم درست و درمون با بودجه بالا در موردشون ساخته نشده.
شخصا سالها بود منتظر یه همچین فیلمی بودم.امیدوارم ریدلی اسکات بترکونه.

View attachment Napoleon.mp4

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
کم نیستن شخصیت های تاریخی مهمی که تا به حال یه فیلم درست و درمون با بودجه بالا در موردشون ساخته نشده.
شخصا سالها بود منتظر یه همچین فیلمی بودم.امیدوارم ریدلی اسکات بترکونه.

View attachment 300431
من فقط دلم میخواد یک فیلم از زندگی نادرشاه ببینم قبل مرگم

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
شخصیت قحطه یکی از بدترین پادشاهان تاریخ ایران و جهان به گواه تاریخ....
جان؟ آخرین فاتح شرق و ازبین برنده اشغال ایران توسط افغانی ها و قطع کننده دست عثمانی و روس بد بوده لابد احمد قاجار رو باید بسازن

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
جان؟ آخرین فاتح شرق و ازبین برنده اشغال ایران توسط افغانی ها و قطع کننده دست عثمانی و روس بد بوده لابد احمد قاجار رو باید بسازن
متاسفم از اینکه تاریخ اینقدر سطحی میخونی مورخای حکومتی همیشه از خوبیاشون میگن از بدیاشون نمیگن... خوش باش...ضمنا از هالیوود چپگرا انتظار نداشته باش هنوز برا پدران بنیان گذار خودشون یکار درست نساختن چه برسه به ما گند فیلم 300 درشخصیت پردازی کوروش لشکر ایران هنوز پابرجاس :-j

آخرین ویرایش:

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
متاسفم از اینکه تاریخ اینقدر سطحی میخونی مورخای حکومتی همیشه از خوبیاشون میگن از بدیاشون نمیگن... خوش باش...ضمنا از هالیوود چپگرا انتظار نداشته باش هنوز برا پدران بنیان گذار خودشون یکار درست نساختن چه برسه به ما گند فیلم 300 درشخصیت پردازی کوروش لشکر ایران هنوز پابرجاس :-j
اقا جان چرا ذهنت اینقدر کوچیکه سریع حکومتی و غیر حکومتی میکنی. این چیزاییه که تو اینترنت و اینا خوندیم اگه منبع داری بگو ما هم بریم بخونیم . در برابر فهمیدن که مقاومت نداریم.
مگه همین نادر نگفته باید هر اخوند رو دوبار دار زد؟ و اتفاقا اخوندا هم از نادر بدشون میاد و میگن طاغوته فکر کنم شما باهاشون همنظر باشید

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
چرا نوشته افسوس حالا. 93 سالشه خب. کارنامه ش هم یکی از خفن ترین هاست. گذر زندگی و پیر شدن افسوس نداره به نظرم وقتی طرف تا این سن رسیده و موفق هم بوده
Clint Eastwood یک اسطوره ست :love:
درد و بلاش بخوره تو سر داریوش ترکمند :)) :))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نقد یکی از منتقدان فرانسوی که Oppenheimer رو دیده زودتر از موعد منتشر شده و راجبش گفته که از نظر فنی و تصویربرداری و تدوین بی عیب و نقص و از موسیقی متن و تیم بازیگری هم حسابی تعریف داده و درکل گفته فیلم کاملی هستش ولی شاهکار نیست و ایرادات جزیی هم داشته

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
من فقط دلم میخواد یک فیلم از زندگی نادرشاه ببینم قبل مرگم
تو این دوره دل نبند به این چیزا چون anti ایران هستن(فکت) . ما حتی یه کار فرهنگی کوچک از تاریخ این کشور برای مدح این کشور نداریم بعد شما میگی بیان از " نادرشاه " فیلم بسازن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر