Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
570
نام
Dani
این فیلم ترنسفورمز چی بود واقعا من دیدم از مگان فاکس و روزی هانتیگتون و اون یکی اسمش یادم نمیاد رسیدن واقعااا به این؟!؟!؟!چی بگم واقعا کلا سری ربیوت کردن که مثلا بازیگر اصلیش بشه مکزیکی و سیاه پوست و داستانشم معلوم نیست واقعا بچه مچه نوشته این چه اشغالی بود واقعا والا من با همون فرنچایز قدیمی مایکل بی اوکی ترم با این پس فردا یهو دلفین و مگ و لاکپشت میکنن ترنفسورمرز اسمشم میزارن قیام ربات هایوحشی دریایی
خیلی ناامید کننده بودچی بگم...

• Smile
Reactions: MMDMO

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
این فیلم ترنسفورمز چی بود واقعا من دیدم از مگان فاکس و روزی هانتیگتون و اون یکی اسمش یادم نمیاد رسیدن واقعااا به این؟!؟!؟!چی بگم واقعا کلا سری ربیوت کردن که مثلا بازیگر اصلیش بشه مکزیکی و سیاه پوست و داستانشم معلوم نیست واقعا بچه مچه نوشته این چه اشغالی بود واقعا والا من با همون فرنچایز قدیمی مایکل بی اوکی ترم با این پس فردا یهو دلفین و مگ و لاکپشت میکنن ترنفسورمرز اسمشم میزارن قیام ربات هایوحشی دریایی
خیلی ناامید کننده بودچی بگم...
سری ریبوت نشده، داستان دو فیلم آخر منتشر شده میشه از نظر زمانی قبل از فیلم های مایکل بی.
ماکسیمال ها هم جزی از دنیایی ترنسفورمر ها هستن و چیز جدیدی به لور از این نظر اضافه نشده که.
فیلم در حال حاضر هم در مجموع فروش بالای 400 میلیون دلاری داشته بعد از یک ماه از انتشارش و میشه گفت تو فروش موفق بوده.
در هر صورت برای یک فیلم پاپ کورنی اکیه به نظرم، شاید از خیلی فیلم ها سوپر هیرویی سال 2023 بهتر باشه تا الان.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
570
نام
Dani
زیر ۳ تا اسکر فیلم ارزش دیدن نداره ٬ دیدم که میگم.
اتفاقا من خودم‌ کژوال بینم مثل شما متخصص سینما نیستم که همه رو بشناسم! فیلم پاپ کورنیم کلا شده توجیه برای یسریا کلا دیگه فیلم به اب بسته شده باشه اخرشم پاپ کورنیه دیگه اضافه میکنن تموم. فرنچایزی که قسمتای اولش بقول شما پاپ کورنی بود نه اینا من که اصلا حال نکردم اخرش انگار داشتی ایرون من میدیدی یجوری بود.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,858
نام
مهراد
اعتصاب اتحادیه بازیگران: عوامل پروژه‌های «گلادیاتور ۲» (Gladiator 2) و «مورتال کامبت ۲» (Mortal Kombat 2) آماده توقف فیلمبرداری شده‌اند!

پ.ن: گل بود به سبزه نیز آراسته شد... برای نسخه بعدی یک فیلم یا فصل بعدی یک سریال باید یک عمر صبر کنی!

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
آخر هفته دیگه توی Box Office خون و خون ریزی Barbie و Openheimer که بهشون می گن Barbieheimer اه :D
----
در وصف این اعتصاب اتحادیه ها, یک خبری دیروز اومده بود که کمپانی های بزرگ تصمیم گرفتن هیچ کاری نکنن چرا که اعتقادشون بر اینه که بالاخره اینا زیر اجاره خونه و زندگی روزمرشون می مونن مجبورن برگردن سر کارشون.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,161
نام
پویان
آخر هفته دیگه توی Box Office خون و خون ریزی Barbie و Openheimer که بهشون می گن Barbieheimer اه :D
----
در وصف این اعتصاب اتحادیه ها, یک خبری دیروز اومده بود که کمپانی های بزرگ تصمیم گرفتن هیچ کاری نکنن چرا که اعتقادشون بر اینه که بالاخره اینا زیر اجاره خونه و زندگی روزمرشون می مونن مجبورن برگردن سر کارشون.
حقیقتا...
472b3c - Copy.jpg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
اگه شرق آسیا بخواد یه ریبوت از سری فیلمای سریع و خشن بسازه احتمالا یه چنین چیزی دربیاد :

Untitled.png Untitled.jpg
Untitled.jpg Untitled.jpg
Untitled.jpg Untitled.jpg

ژانر : درام
مدت زمان : 2:35:00 (بدون تیتراژ)
تو 7 دقیقه اول دو تا ماشین بهم میخورن که ادای دینی باشه به ژانر اکشن نسخه آمریکایی
2 ساعت 28 دقیقه بعدی صرف پرداختن به مشکلات و گرفتاری های هریکی از شخصیت های دخیل تو این تصادف میشه.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
----
فقط من موندم این سایتای خبری و اکتیویسم ها که وقتی یکی به اقشار خاص (تازه ترند شده) می گه بالا چشمت ابرو عه غرش عدالت خواهیشون به آسمان می ره و در شبکه های اجتماعی فرمان جهاد می دن ولی الان همشون خفه خون گرفتن. چرا مبارزان عدالت ساکتن !!! حالا به قول خودشون وایتای کثیف به درک :D خیلی از نویسنده ها و بازیگرا آفریقایی و رنگین و آسیایی و .... هستند. چرا مثل همیشه زر نمی زنید و فرمان جهاد نمی دید اونم وقتی که به زر زدناتون بیش تر از همیشه نیاز هست.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,718
نام
Ebrahim
Iger criticized SAG-AFTRA and the WGA for their “unrealistic” demands in their labor fights with the AMPTP, with the resulting strikes doing damage to the economy

بعد همین آقا حقوق ۲۵ میلیون دلاری از دیزنی گرفته و قراردادش هم تا ۲۰۲۶ تمدید کرده و از طرفی دیگه هم، درآمدش تو قرارداد جدید ۵ برابر میشه، اما میاد میگه خواسته های بازیگران نویسندگان واقع گرایانه نیست!

دیزنی، نتفلیکس و وارنر بدجور رفتن رو دنده لج و لجبازی!

View attachment ksadyqwpwofvheduqsnzojktqrlmwzqatkdpptpplrqsqdjeewzcnxbkfnzqtcxo.mp4

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,555
نام
سپهر
حقوق نویسنده‌ها در آمریکا پایین هست؛ بیشتر معترضان هم به نویسندگان بخش تلویزیون مربوط می‌شود؛ چون نگارش یک فیلم‌نامه اپیزودیک هزینه‌ای اجاره خونه طرف را برآورده نمی‌کند؛ به خصوص اگر نویسنده یک فیلم‌نامه spec Script تحویل تهیه‌کننده‌ای مثل HBO دهد و قراردادی هم در کار نباشد؛ دقت کنید؛ من دارم درباره نویسندگان صحبت می‌کنم و نه شورانرها؛ چون شورانرها خودشان دو سه کار را برعهده می‌گیرند و یکی‌شان تهیه‌کنندگی‌است و تهیه بخشی از مایحتاج نویسندگان؛ چون در تلویزیون یک تیم متشکل از نویسندگان روی کار هستند تا خزعبلاتی مثل Succession، Better Call Saul، Bear را به ما که تنها پاپ کورن جلویمان قرار می‌دهیم و تنها با یک کلیک به صورت Pirate به تمامی محتویات دسترسی پیدا می‌کنیم و سپس پس از تماشا چند تا blah blah blah می‌گوییم و می‌نویسیم، تحویل دهند!

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
حقوق نویسنده‌ها در آمریکا پایین هست؛ بیشتر معترضان هم به نویسندگان بخش تلویزیون مربوط می‌شود؛ چون نگارش یک فیلم‌نامه اپیزودیک هزینه‌ای اجاره خونه طرف را برآورده نمی‌کند؛ به خصوص اگر نویسنده یک فیلم‌نامه spec Script تحویل تهیه‌کننده‌ای مثل HBO دهد و قراردادی هم در کار نباشد؛ دقت کنید؛ من دارم درباره نویسندگان صحبت می‌کنم و نه شورانرها؛ چون شورانرها خودشان دو سه کار را برعهده می‌گیرند و یکی‌شان تهیه‌کنندگی‌است و تهیه بخشی از مایحتاج نویسندگان؛ چون در تلویزیون یک تیم متشکل از نویسندگان روی کار هستند تا خزعبلاتی مثل Succession، Better Call Saul، Bear را به ما که تنها پاپ کورن جلویمان قرار می‌دهیم و تنها با یک کلیک به صورت Pirate به تمامی محتویات دسترسی پیدا می‌کنیم و سپس پس از تماشا چند تا blah blah blah می‌گوییم و می‌نویسیم، تحویل دهند!
Succession، Better Call Saul، Bear داری شاخص ترین عناوین اخیر تلویزیون رو نام می بری. بد نیست عناوین فاخر نتفلیکس و دیزنی پلاس رو هم بگی. و به علاوه پول فقط عامل اعتصاب نیست نویسنده تضمین عدم جایگزینی با هوش مصنوعی در سینما و تلویزیون هم می خوان.
بحث شیرین دیزنی شد من هم یک فیلم نامه برای فیلم آینده دیزنی به کمک هوش مصنوعی نوشتم.(فیلم سفید برفی :)) :)) :)) )
بهش این متن رو دادم
Replace the story of Snow White with a black character and show Snow White as a strong and powerful woman without the need for a prince, and describe Snow White as an ideal character with a feminist slogan.

جواب ترجمه شدش رو به فارسی به کمک گوگل ترنسلیت
در اینجا یک داستان اصلاح شده از سفید برفی با یک شخصیت سیاه پوست و یک سفید برفی قوی و قدرتمند است:

روزی روزگاری، در پادشاهی دور، ملکه ای نشسته بود در حال خیاطی پشت پنجره ای باز. همانطور که سوزنش برق زد، آهی کشید و آرزو کرد که دختری به تیره آبنوس با موهایی به سیاهی زغال سنگ داشته باشد. اندکی بعد، او دختری به دنیا آورد که پوستی به قهوه ای تیره ماهاگونی و موهایی به سیاهی بال زاغ داشت. نام او را آبنوس گذاشت.

آبنوس بزرگ شد تا قوی، مستقل و رک باشد. زیبایی و مهربانی او در سراسر پادشاهی افسانه ای بود. اراده او به اندازه زیبایی اش قوی بود و اجازه نمی داد کسی سرنوشتش را کنترل کند.

ملکه بیهوده و شرور نمی توانست زنی دیگر را تحمل کند تا از زیبایی خودش پیشی بگیرد. آینه جادویی خود را فرا گرفت و پرسید: آینه، آینه روی دیوار، کیست در این سرزمین زیباتر از همه؟ آینه پاسخ داد: تو، ملکه من، عادل هستی، اما آبنوس از همه زیباتر است.

ملکه به شدت عصبانی شد و دستور کشتن آبنوس را داد. اما آبنوس قاتل را فریب داد و به جنگل فرار کرد. او به یک کلبه عجیب و غریب آمد و آن را تمیز کرد و آن را به خانه جدید خود تبدیل کرد.

وقتی کوتوله‌هایی که در آنجا زندگی می‌کردند برگشتند و کلبه را تمیز یافتند، فکر کردند چه کسی می‌توانست این کار را انجام دهد. آنها از یافتن آبنوس در آنجا شگفت زده شدند. "آیا نمی دانی که من زنی هستم که متعلق به هیچ کس نیست؟" او با سرکشی به آنها گفت. کوتوله ها به او التماس کردند که بماند، و او تا زمانی که آنها با او مانند یکسان رفتار می کردند موافقت کرد.

ملکه به زودی متوجه شد که آبنوس هنوز زنده است. ملکه که خود را به عنوان یک پیرزن دستفروش درآورده بود، به کلبه کوتوله ها رفت و به آبنوس یک سیب مسموم پیشنهاد کرد. اما آبنوس اعلام کرد: "من زنی هستم که برای نجاتش به شاهزاده ای نیاز ندارم!" سیب را به کناری انداخت.

نقشه شیطانی ملکه نقش بر آب شد. او با خشم پرواز کرد و از بین رفت. آبنوس ملکه شد و با خرد، مهربانی و قدرت بر پادشاهی حکومت کرد. و او با خوشبختی زندگی کرد و هرگز به یک شاهزاده نیاز نداشت و ثابت کرد که زنان می توانند سرنوشت خود را رقم بزنند.

اخلاقیات داستان: زنان برای نجات یا تکمیل آنها به مردی نیاز ندارند. آنها بر زندگی و سرنوشت خود قدرت دارند.
نتیجه فوق العاده است:)):)):)):)):)):))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر