Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
رفیق با لیستت موافقم ، این i saw the devil واقعا به جز بازیگر نقش قاتل هیچی نداشت روند فیلم خیلی کند و ضعیف بود پر از سکانس های بیهوده
بقیه دوستان هم اگر دوست دارن نظرشون رو راجع به این فیلم بگن ، برای من اذیت کننده بود تماشاش
I saw the devil جز بهترین فیلم های خشن و انتقامی بود که از کره جنوبی دیدم و باعث شد از فن های سینمای خشن و جنایی کره بشوم و بقیه فیلم های کره ای درو کنم .

کره جنوبی در تولید فیلم های جنایی و خشن و تکان دهنده حرف اول را می زند

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
I saw the devil جز بهترین فیلم های خشن و انتقامی بود که از کره جنوبی دیدم و باعث شد از فن های سینمای خشن و جنایی کره بشوم و بقیه فیلم های کره ای درو کنم .

کره جنوبی در تولید فیلم های جنایی و خشن و تکان دهنده حرف اول را می زند
در مورد سینمای کره باهاتون موافقم مخصوصا parasite و oldboy رو خیلی دوست داشتم ولی متاسفانه با این فیلم ارتباط نگرفتم
البته memories of murder هم فیلم خوبی بود 👌🏻

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
رفیق با لیستت موافقم ، این i saw the devil واقعا به جز بازیگر نقش قاتل هیچی نداشت روند فیلم خیلی کند و ضعیف بود پر از سکانس های بیهوده
بقیه دوستان هم اگر دوست دارن نظرشون رو راجع به این فیلم بگن ، برای من اذیت کننده بود تماشاش
بنظر خودم یکی از بهترین فیلم های تاریخ کره یا شایدم بهترین باشه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این the covenant بد بودنش به کنار، موندم چرا واکنش ملت بهش انقدر مثبت بوده. حالا منتقد ها رو میشه یکم درک کرد (فیلم جنگی هست از غرب :-" )
من فقط یه نیم نگاهی به یه سری کامنت ها و امتیاز ها انداختم (reddit و ...) و اکثرا یه چیز تو مایه های "شیر مادر حلالت گای ریچی :-"" میگفتن و کلی به به چه چه.
خودم فیلمو دیدم و حیف وقت واقعا :|
+
من guy ritchie's the covenant رو ندیدم اما من و شما دیدی که از افغانستان داریم زمین تا آسمون با آمریکایی و اروپایی فرق می کنه.
احتمالا اینی که ما فیلم رو زباله می بینیم اما اونا خوب همینه.
نه کلا حتی به عنوان یه فیلم ساده جنگی هم واقعا ضعیف بود.
مخصوصا داستان کلیشه ای و خیلی قابل پیش بینی.

+
جا داشت روی فارسی/دری صحبت کردن شخصیت ها هم یه مقدار بیشتر کار کنن :-"
+
حالا یه چند هفته دیگه ایشون منتشر میشه، گویا اینجا هم داستان فرار یه مامور به همراه یه مترجم هست و ... :-"
ببینیم این چطور از اب در میاد.
1683887388818.png

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
راستش منم the covenant رو دیدم و ساکن مشهدم و با بچه های افغانستان هم زیاد در ارتباط بودم.
به نظر من افغانستان رو خیلی بد نشون نداد ولی واسه قشر تندرو افغان (طالبان) منم با فیلم هم نظر بودم.
از فیلم خوشم اومد و به نظرم جریان مرام و معرفت رو فارق از نژاد خیلی خوب نشون داد .

بر خلاف دوستان من این فیلم رو دوست داشتم اما evil dead rise به نظرم خیلی داغون بود.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
گای ریچی بدجور زده تو جاده‌خاکی.
تو هالیوود هم بازیگرا مرامی تو فیلماش بازی میکنند فکر کنم! روش زمین نیفته!
این آدم یه زمانی Snatch و Lock, Stock and Two Smoking Barrels رو ساخته بود! دو تا از بهترین گنگستری‌های دهه نود و اوایل دوهزار. جنایی، گنگستری و دارک کمدی در اوج.
بعد 2019 گرفت اون فیلم The Gentlemen رو ساخت! از شدن یخ بودن آدم میمونه! گنگسترا همه خوش قیافه! شیک! برندپوش! همه شون کد اخلاقی دارن! طرف میاد میگه من گـ*ل میفروشم که خطر نداره! اما تو هرو*ئین میفروشی که آدم میکشه، پس من گنگستر خوبی هستم! یعنی چی آقا؟! این مسخره‌بازیا چیه؟!
*(تو پرانتز بگم، این ایده مسخره گنگستر پاستوریزه، از اون سریال بد پیکی بلایندرز شروع شد! گنگستر خوش‌پوش چشم‌آبی که فقط با آدم بدا و فاشیستا درگیر میشه!)
آخرین فیلم خوب ریچی، The Man from U.N.C.L.E بود که مال 2015 هست.
تو این 7-8 سال اخیر، هرچی ساخته از دم چرت بوده. زباله‌ترینش هم اون شاه آرتور.
ایده‌ها تکراری، قصه و ورایت تکراری، همه‌چیز تصنعی؛ و از طرفی هم همگی در راستای استاندارهای اخلاقی امروزی (که هرروز هم به‌روزرسانی میشن)!

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
جنگ جهانی سوم

اخه هومن سیدی اخه دوزاری احمق درست جایی که باید ببینده بشینه یک قتل عام هیتلر طور ببینه و موی تنش سیخ بشه میای فیلم رو تموم میکنی با یه سری صدا که اره سم اثر کرد و خداحافظ؟ واقعا صحنه نابی میشد...

• Cool
Reactions: Taha75

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
گای ریچی بدجور زده تو جاده‌خاکی.
تو هالیوود هم بازیگرا مرامی تو فیلماش بازی میکنند فکر کنم! روش زمین نیفته!
این آدم یه زمانی Snatch و Lock, Stock and Two Smoking Barrels رو ساخته بود! دو تا از بهترین گنگستری‌های دهه نود و اوایل دوهزار. جنایی، گنگستری و دارک کمدی در اوج.
بعد 2019 گرفت اون فیلم The Gentlemen رو ساخت! از شدن یخ بودن آدم میمونه! گنگسترا همه خوش قیافه! شیک! برندپوش! همه شون کد اخلاقی دارن! طرف میاد میگه من گـ*ل میفروشم که خطر نداره! اما تو هرو*ئین میفروشی که آدم میکشه، پس من گنگستر خوبی هستم! یعنی چی آقا؟! این مسخره‌بازیا چیه؟!
*(تو پرانتز بگم، این ایده مسخره گنگستر پاستوریزه، از اون سریال بد پیکی بلایندرز شروع شد! گنگستر خوش‌پوش چشم‌آبی که فقط با آدم بدا و فاشیستا درگیر میشه!)
آخرین فیلم خوب ریچی، The Man from U.N.C.L.E بود که مال 2015 هست.
تو این 7-8 سال اخیر، هرچی ساخته از دم چرت بوده. زباله‌ترینش هم اون شاه آرتور.
ایده‌ها تکراری، قصه و ورایت تکراری، همه‌چیز تصنعی؛ و از طرفی هم همگی در راستای استاندارهای اخلاقی امروزی (که هرروز هم به‌روزرسانی میشن)!
Wrath of Manش بنظرم فیلم خوبی بود.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
دوستان در زمانی که ما مشغول بحث کردن درباره لزوم وفاداری آثار اقتباسی به منبع بودیم و از تغییر جنسیت و نژاد و گرایش کارکترها ناراحت بودیم. نتفلیکس حماسه ی دیگری آفرید که آیندگان قطعا از این حماسه بسیار یسیار یاد خواهند کرد .حماسه ای به نام جعل تاریخ (queen cleopatr )
در این
مستند تاریخی تاکید می کنم تاریخی ملکه کلئوپاترا را به یک سیاه پوست تبدیل کرده . در این بین صدای مصر ها درامده و واکنش های شدیدی به نتفیلیکس شده و یک وکیل مصری هم علیه نتفیلیکس شکایت کرده.
حتما با خودتان می گویید نتفیلیکس این کار را بدون مدرک و منبع انجام داده اما سخت در اشتباهید.
مدرک تاریخی نتفیلیکس: یکی از عوامل رنگین‌پوست سریال تأکید می‌کند:‌ «به یاد می‌آورم که مادربزرگم به من می‌گفت: «برای من مهم نیست در مدرسه به شما چه می‌گویند، کلئوپاترا سیاه بوده :| :| :| . همانطور که میبینید نتفلیکس نه تنها عذر خواهی نکرده بلکه بدهکار هم شده

خانم ادل جیمز (بازیگر نقش کلئوپاترا) نیز به منتقدان گفته است: «اگر بازیگران سریال را دوست ندارید، تماشا نکنید.»

جدا پینکت اسمیت، تهیه‌کننده اجرایی سریال، در محتوای تبلیغاتی ارائه شده در نتفلیس می‌گوید :«ما اغلب نمی‌توانیم داستان‌هایی درباره ملکه‌های سیاهپوست (آفریقایی‌تبار) ببینیم یا بشنویم، و این برای من، دخترم، و جامعه من مهم بود تا از این داستان‌ها آگاه شوند زیرا بسیاری از آنها وجود دارد.»

اما بدانید در این ننگ نام یک ایرانی نیز هست که از قضا نقش پور رنگی نیز داشته.

تینا غروی، سینماگر ایرانی‌تباری که چند قسمت از این مجموعه را کارگردانی کرده است، در یادداشتی که در سایت «ورایتی» منتشر شد، انتقادها را رد کرد.
او در بخشی از توضیحات مفصل خود درباره سوابق تاریخی و پیشینه کلئوپاترا، درباره انتخاب بازیگر این نقش می‌گوید :«پس از کش و قوس‌های زیاد و آزمون‌های بسیار ادل جیمز را یافتیم، بازیگری که می‌توانست نه تنها زیبایی کلئوپاترا، بلکه قدرت او را نیز منتقل کند. چیزی که مورخان می‌توانند تأیید کنند این است که احتمال اینکه کلئوپاترا شبیه ادل باشد بسیار بیشتر از البزابت تیلور است.»

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
کمیستری «جیک جینلهال» با «دار سلیم» خوب درآمده است...​
این کمیستری آنقدر خوب در آمده بود که در میانه فیلم گمان میکردم هرآن امکان دارد جامه های یکدیگر را بدرند و لو...چیز ببخشید رُمنس سنگینی را شاهد باشم که خدا را شکر ختم به خیر شد!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
حاجیمون وین دیزل بصورت کاملا اتفاقی و از پیش برنامه ریزنی شده، از دهنش در رفت و گفته موتی امسال، فیلم FAST X قراره تو ۳ پارت اکران بشه! :D

Vin Diesel has seemingly confirmed that ‘FAST X’ will now be Part 1 of a three-part finale. The previous plans were for 2 parts.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
این Evil Dead چقدر مزخرف بود!
حیف دلم رو صابون زده بودم که بعد مدتها یک فیلم خوب داریم.
مخصوصا بعد از ریمیک 2013.
نمرتاش هم خوب بود تا یکی دو هفته پیش.

دیشب گذاشتم دانلود الان با اشتیاق اومدم خونه ، شرایط فیلم ترسناک رو آماده کردم ولی واقعا نا امیدم کرد.
الان واقعا رو چه حسابی نمرش بالای 6 مونده؟

اگه به عنوان فیلم ترسناک میخواید ببینید بنظرم بیخیال شین.
به هیچ عنوان ترسناک نیست و بیشتر به سمت Evil Dead 2 و 3 اورجینال یا حتی اون سریالش رفته که بیشتر خون و خونریزیه.

خیلی ضعیف بود[-(

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
حاجیمون وین دیزل بصورت کاملا اتفاقی و از پیش برنامه ریزنی شده، از دهنش در رفت و گفته موتی امسال، فیلم FAST X قراره تو ۳ پارت اکران بشه! :D

Vin Diesel has seemingly confirmed that ‘FAST X’ will now be Part 1 of a three-part finale. The previous plans were for 2 parts.
این بابا تا شیره این مجموعه رو نکشه خشک نکنه ول کن نیست...!!! یه جا خوندم حضرت دواین جانسون هم حضور داره تو post credit فیلم و ظاهرا مشکلاتشون حل شده...!!! نمیدونم موثقه یا نه . بعیده ولی. اون المشنگه و حواشی که سر بلک دام داشت این دوست عزیزمون ، عمرا با اینا کنار بیاد. دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند....:)):)):))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر