Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
اگر ما توسط یک هوش مصنوعی کنترل می شویم بهتر است ما را به تنظیمات کارخانه بازگرداند یا اینکه دوشاخه را از پریز بکشد،الان شرایط طوری است که به نظر به انتهای همه چیز رسیده ایم.
چرا اینطور فکر می کنی ؟

• Like
Reactions: Sina pishdar

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,673
آقا جدا چرا VLC اینطوریه
یه فیلم میبینی زیرنویسشو عقب جلو میکنی
بعد میری میای ادامشو ببینی زیرنویس عقب جلو نمیشه
راه حلش چیه

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,673
برنامه دیگه ای بریز.
یه POWER DVD که زیرنویسو چینی نشون میداد ، عقب جلو کردن زیرنویس تو اونم بلد نیستم
کیفیت تصویر تو برنامه های دیگه فرق میکنه یه جوری با VLC عادت کردم
متاسفانه از ساله 87 اینطورا VLC استفاده میکنم تا الان
هنوز نفهمید چرا اینطوریه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,539
یه POWER DVD که زیرنویسو چینی نشون میداد ، عقب جلو کردن زیرنویس تو اونم بلد نیستم
کیفیت تصویر تو برنامه های دیگه فرق میکنه یه جوری با VLC عادت کردم
متاسفانه از ساله 87 اینطورا VLC استفاده میکنم تا الان
هنوز نفهمید چرا اینطوریه
Pot player عالیه. استفاده کن

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
496
نام
Sera
چرا اینطور فکر می کنی ؟
برای اینکه همه چیز تکراری به نظر می آید و پرهیز از تکرار به نظر اجتناب ناپذیر است،ایده ها یا ته کشیده اند،{که به نظر اینطور است} یا مجالی برای ابراز وجود نمی یابند.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا جدا چرا VLC اینطوریه
یه فیلم میبینی زیرنویسشو عقب جلو میکنی
بعد میری میای ادامشو ببینی زیرنویس عقب جلو نمیشه
راه حلش چیه
من چندین ساله از VLC استفاده می‌کنم، همچین مشکلی نداشتم. مطمئن بشید از سایت رسمی خودش دانلود کردید، Clean Install‍ش هم کنید (موقع نصب وقتی می‌پرسه preference‍های قبلی رو پاک کنم، yes رو باید بزنید.)

ولی جدای از این برای من سوال پیش اومد شما چرا اصلاً نیاز داری مکرر زیرنویس رو عقب و جلو کنی؟ سینک نبودن زیرنویس دوتا دلیل عمده داره: یا آماتوربودن کسی که زیرنویس رو ساخته، که به تبع اون به ترجمه‌ش هم نمیشه اطمینان کرد، یا که زیرنویس با انکود متفاوتی سینک شده که حین رلیز به دلایل متفاوت، یک فیلم از دو انکودر متفاوت در حد میلی ثانیه اختلاف دارند. شما از subscene بگرد زیرنویس برای همون انکود رو پیدا کن، هر زیرنویسی اونجا آپلود شده هم معمولاً با چندتا انکود سینکه.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
461
کیفیت تصویر از VLC پایین تره
اتفاقا پت پلیر از نظر من بهترین برنامه و با کیفیت ترین برنامه هست. فقط باید چند تا مورد رو در موردش بدونید و تنظیماتش رو در مواردی تغییر بدید و بعد بوووم... یه مقایسه کیفیت تصویر با پت پلیر و وی ال سی میفرستم تا تفاوت رو ببینید. پت پلیر خیلی انعطاف پذیره من با اینکه ساعت ها روی این برنامه کنجکاوی کردم ولی فقط یک درصد این برنامه رو شناختم. اتفاقا دکمه های شرت کات تنظیم زیر نویس این برنامه رو من توی هیچ برنامه ای ندیدم. به سرعت با شرت کات میتونید زیرنویس رو تنظیم کنید. بخش تنظیم زیرنویس این برنامه جزو حرفه ای ترین هاست و شما هر کاری که توی ذهنتون هست با این بخش میتونید بکنید. فقط در موردش یه مقدار جستجو کنید مثلا هاردور دکودر رو فعال کنید تا کیفیت فیلم توسط هاردور دکود بشه. نور فیلم رو از کنترل پنل که در زیر برنامه هست و ایکون چرخ دنده داره تنظیم کنید. هر مشکلی دارید با این برنامه رفع میشه فقط مشکل رو جستجو کنید.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
461
برای اینکه همه چیز تکراری به نظر می آید و پرهیز از تکرار به نظر اجتناب ناپذیر است،ایده ها یا ته کشیده اند،{که به نظر اینطور است} یا مجالی برای ابراز وجود نمی یابند.
خب در مقیاس های فضایی ایده های ما در حد جوک هم نیست. ما هزاران مساله فیزیکی و نجومی و فضایی داریم که هیچ ایده ای واسشون نداریم. ولی من قابل قبول ترین نظریه ای که نسبت به بیشمار نظریه ها در مورد جهان هستی هست رو جهان شبیه سازی شده میدونم. حالا اینجا موضوع تاپیک نیست و این قسمت فیلم ماتریکس رو هم میزارم که ربط به فیلم پیدا کنه.

• Like
Reactions: Arios 22

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,673
من چندین ساله از VLC استفاده می‌کنم، همچین مشکلی نداشتم. مطمئن بشید از سایت رسمی خودش دانلود کردید، Clean Install‍ش هم کنید (موقع نصب وقتی می‌پرسه preference‍های قبلی رو پاک کنم، yes رو باید بزنید.)

ولی جدای از این برای من سوال پیش اومد شما چرا اصلاً نیاز داری مکرر زیرنویس رو عقب و جلو کنی؟ سینک نبودن زیرنویس دوتا دلیل عمده داره: یا آماتوربودن کسی که زیرنویس رو ساخته، که به تبع اون به ترجمه‌ش هم نمیشه اطمینان کرد، یا که زیرنویس با انکود متفاوتی سینک شده که حین رلیز به دلایل متفاوت، یک فیلم از دو انکودر متفاوت در حد میلی ثانیه اختلاف دارند. شما از subscene بگرد زیرنویس برای همون انکود رو پیدا کن، هر زیرنویسی اونجا آپلود شده هم معمولاً با چندتا انکود سینکه.
مسئله اینه pc ریستارت میشه یهو میاد
دقیقا مشکل اینه که زیرنویس فیلم های که برای نسخه های دیگست این مشکل هست
حالا بدبختی اینجاست که میبینی فقط یه نسخه ترجمه شده

• Sad
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
بهترین پلیر برای پخش در کامپیوتر چیه ؟

Pot player ورژن قدیمی دارم بعضی فیلم های فول اچ دی که فرمت صدا AC3/EAC3 دارد را بدون صدا پخش می کند . ورژن جدیدش هم بعضی فیلم که X264 یا X265 هست فقط صداشون پخش می کند .!!!!

• Like
Reactions: jj191

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر