Mortal Kombat | Xbox 360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حرفه ای شدن اصلا به Ladder و اینا ربط نداره، چون براحتی و با گلیچ میشه تمامی مراحل چلنج تاور و لدر رو تموم کنی!
گلیچ ؟! بابا من یه چی دیگه دارم میگما ! مثلا با گلیچ تموم کنی ، داری سر کی رو شیره میمالی ؟:D !!!
مسلما سر خودت ... هر چیزی یه راهی داره و اونایی که میبینی حرفه ای هستن مطمئن باش با بازی زیاد مهارتهاشون رو بدست آوردن .
تو اول میای میگی عمرا بازی رو کسی بخره که فقط سینگل بزنه بعد که من میگم بهت قبلا که خبری از مولتی نبود ، پس چرا باز هم بازی های فایتینگ خفن میفروختن چرا سفسطه میکنی ؟:D
شاخ شدن راه های زیادی داره ،بله ، یکی از راه هاش همین مولتی بازی کردن هست ... اما وقتی دو تا نوب از امروز تا قیام قیامت باهم بازی کنن ، بعد یه نفر هی لدر بره، چلنج تاور بره و کلا Single practice کنه ، نظر من اینه این نفر خیلی موفق تره ... البته این نظر منه .

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
397
نام
کامبیز
بنظر من گفتۀ دوستمون Shang Tsung درسته و اینجا کمی زیاد دربارۀ بخش تک نفره سوال پرسیده می شه. بویژه که نزدیک به نیمی از پرسشها تکراری هستن. امیدوارم دوستان سعی کنن پیش از مطرح کردن پرسشهاشون ، کمی وقت بذارن و نگاهی هم به صفحات گذشته بندازن و اگر پاسخشون روپیدا نکردن اونوقت برای سوالشون پست بذارن.

در مورد اینکه "بدلیل مشکلات اینترنتی نمی شه وارد بحث آنلاین شد" ، باز هم همونطور که Shang Tsung اشاره کرد ، برای بحث دربارۀ استراتژی ها و تاکتیک ها حتماً نیازی نیست که شما توانایی آنلاین بازی کردن رو داشته باشین ، چون قطعاً این تاکتیک ها رو می شه در بازی دو نفره هم پیاده کرد.

ضمناً پیشنهاد Shang Tsung برای ایجاد یک کلن برای مورتال کامبت بازان ایرانی جالب بود و بویژه بد نیست که از سوی کسایی که می تونن آنلاین بازی کنن مورد توجه قرار بگیره.

مرسی از Shang Tsung :)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
گلیچ ؟! بابا من یه چی دیگه دارم میگما ! مثلا با گلیچ تموم کنی ، داری سر کی رو شیره میمالی ؟:D !!!
مسلما سر خودت ... هر چیزی یه راهی داره و اونایی که میبینی حرفه ای هستن مطمئن باش با بازی زیاد مهارتهاشون رو بدست آوردن .
تو اول میای میگی عمرا بازی رو کسی بخره که فقط سینگل بزنه بعد که من میگم بهت قبلا که خبری از مولتی نبود ، پس چرا باز هم بازی های فایتینگ خفن میفروختن چرا سفسطه میکنی ؟:D
شاخ شدن راه های زیادی داره ،بله ، یکی از راه هاش همین مولتی بازی کردن هست ... اما وقتی دو تا نوب از امروز تا قیام قیامت باهم بازی کنن ، بعد یه نفر هی لدر بره، چلنج تاور بره و کلا Single practice کنه ، نظر من اینه این نفر خیلی موفق تره ... البته این نظر منه .
عزیز من بازی با CPU که همیشه به یه شکل تکراری جلوت بازی میکنه هیچ کمکی به پیشرفت آدم توی یه بازی فایتینگ نمیکنه، تو که خیلی کم آنلاین بازی میکنی این چیزا رو نمیدونی مثلا توی SF شما اگه CPU رو روی آخرین درجه سختی شکست بدید و بعدش بیاید توی بازی انلاین میبینید که یه نوب به تمام معنا تشریف دارید توی MK یا هر فایتینگ دیگه ای هم این قضیه صدق میکنه. در مورد قسمت دوم حرفات خوبه میگم اون زمان که مولتی نبوده با یه دید دیگه ای به فایتینگ توجه میشده صد البته فروش بالاشون قسمت اعظمش بخاطر افرادی بوده که میخواستن اون بازی رو دونفره روی کنسولشون انجام بدن! اما الان و در شرایط کنونی که بازار مالتی پلیر داغ هست دیگه قضیه فرق میکنه!
در مورد قسمت آخر هم که چیز طبیعی هست، باید آموزش خوند و اونا رو توی بازی پیاده کرد اینجوری مدام پیشرفت میکنی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با حرف اخرت موافقم خود من 6 سال پیش بازی میگرفتم بخاطر دو نفره بازی کردن بود ما اصلا بدون نگاه کردن به اون کتابچه دو نفره انقدر تمرین میکردیم تا خودمون فنون یاد بگیریم اصلا تکی برام جذابیتی نداشت الان هم فقط بازی گرفتم کسی اومد دو نفره بریم وگرنه زیاد بازی نمیکنم دیگه

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
عزیز من بازی با CPU که همیشه به یه شکل تکراری جلوت بازی میکنه هیچ کمکی به پیشرفت آدم توی یه بازی فایتینگ نمیکنه، تو که خیلی کم آنلاین بازی میکنی این چیزا رو نمیدونی مثلا توی SF شما اگه CPU رو روی آخرین درجه سختی شکست بدید و بعدش بیاید توی بازی انلاین میبینید که یه نوب به تمام معنا تشریف دارید توی MK یا هر فایتینگ دیگه ای هم این قضیه صدق میکنه. در مورد قسمت دوم حرفات خوبه میگم اون زمان که مولتی نبوده با یه دید دیگه ای به فایتینگ توجه میشده صد البته فروش بالاشون قسمت اعظمش بخاطر افرادی بوده که میخواستن اون بازی رو دونفره روی کنسولشون انجام بدن! اما الان و در شرایط کنونی که بازار مالتی پلیر داغ هست دیگه قضیه فرق میکنه!
در مورد قسمت آخر هم که چیز طبیعی هست، باید آموزش خوند و اونا رو توی بازی پیاده کرد اینجوری مدام پیشرفت میکنی.
من کاملا با حرفاتون موافقم. رفتن این استوری و چلنج تاور ربطی به آنلاین بازی کردن نداره ولی میتونه خیلی کمک کنه به یادگیری بازی از ابتدا برای افراد مبتدی. شما الان به خودتون و چند نفر دیگه که اینجا هستند و نشستن حرفه ای بازی میکنن نگاه نکنین. بیشتر کسانی که اینجا سوال میپرسند حرفه ای نیستند. اگه طرف که هیچی نمیدونه از اول بره تو online گیر اون حرفه ای ها بیفته کلا همش میبازه از خودش نا امید میشه یا اعصابش بهم میریزه. پس لازمش اینه که یک پیش زمینه ای داشته باشه برای بازی online که تو چلنج و expert بازی کردن بدست میاد(از اول که نمیشه دمبل 20 کیلویی رو زد باید از 2 کیلویی شروع کرد). در مورد online باید بگم خود من بعد از یک مدت بازی online حوصلم سر رفت چون اولا کسی اونجا آشنا نبود (دلیل قویتر برای ترک online) همش با این خارجی ها باید بازی میکردی و دوما برام تکراری شده بود و جنبه سرگرمی نداشت:((شاید برای شما مثل من نباشه و سوم اینکه دیگه از سن ما گذشته میدون باشه برای شما جوونترا. همه جور آدمی هم هست اونجا از مبتدی تا حرفه ای همشون حرفه ای نیستند لزوما. من پیشنهادم اینه که شما(shang tsung) خودتون بیان پیشقدم بشین و بحث online رو راه بندازین. (کلا ثواب داره :d). ما که کلا ول کردیم این online رو ولی قطعا هستند همینجا یک تعداد از بچه ها که هنوز online میزنن.;)
موفق باشین
علی ایّحال ، بازی مداوم روی درجه Expert و تمرین کافی خیلی موثر تره تا آنلاین زدن با مشتی نوب !
همشون نوب نیستند ها;). بعضی هاشون کلا از expert هم گذروندن.

آخرین ویرایش:

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
تقریبا با تمامی شخصیت ها بازی کردم . به نظرم از همشون کامل تر همون کابال هست که سرعتش از همه بیشتره .

ولی بیشتر کار رو کاراکتر Scorpion کردن که به خاطر جذابیت کاراکتریش مانور تبلیغاتی هم روی اون و رقیب دیرینش sub zero هست .

فقط حیف تو story mode خبری از خون و فینیشنگ نیست .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تقریبا با تمامی شخصیت ها بازی کردم . به نظرم از همشون کامل تر همون کابال هست که سرعتش از همه بیشتره .

ولی بیشتر کار رو کاراکتر Scorpion کردن که به خاطر جذابیت کاراکتریش مانور تبلیغاتی هم روی اون و رقیب دیرینش sub zero هست .

فقط حیف تو story mode خبری از خون و فینیشنگ نیست .
noob
rain ????
از اينا تند و تيز تر ؟؟؟؟ :d
ولي به نظرم با اسكورپيون از همه بهتر ميشه مبارزه كرد ...
بد چيزيه لعنتي !

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان سلام...

چطوري بايد سكتور و سايركس رو حالت رباتشون رو انتخاب كنم؟ همش حالت آدم رو مياره...
دکمه Start دسته رو موقع انتخابشون بزن تا بتونی Costume های مختلف رو امتحان کنی
ولی رو PS3 که همش روبات بودن، فقط تو Story mode اونم اولاش به صورت پیش فرض انسان بود /:)

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
بچه ها کسی میدونه مابقی فاتالیتی ها رو بعد از اتمام 100% KRYPT چه طور میشه باز کرد؟ من همه نوع مرحله رو با درجه سختی آخر تا اخر رفتم الان کلی پوینت دارم( &Story & Cahllengtower ( Ladder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر