Mortal Kombat | Xbox 360

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
بچه من داخل استور مد اونجا که کیتانا رو گرفتن با لیو کنگ با ریئسشون می جنگه گیر کردم کد تقلبی راهنمایی چیزی نیست
ممنون

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
اگر میخوای خودت رو به دردسر نندازی باید وقتی شاکان(همون رئیسشون:d) حمله میکنه سریع بپری پشت سرش و بهش uppercut( پایین +مثلث(y)) بزنی وقتی فیگور میگیره :dبهش کمبو بزن !

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
mortal kode

بخش Extra- Krypt این اهنگ و عکس و این چیزا که باز میشه؟؟ یه سری هم mortal kode هست!‌مثل 051 150 - 770 770!‌این کدها به چه درد میخوره؟ بایذ چی کارش کرد؟؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بخش Extra- Krypt این اهنگ و عکس و این چیزا که باز میشه؟؟ یه سری هم mortal kode هست!‌مثل 051 150 - 770 770!‌این کدها به چه درد میخوره؟ بایذ چی کارش کرد؟؟
اون كدها برا دونفره هست ..
توي لودينگ شروع باز ي ميتوني كد هارو وارد كني و امكاناتش رو استفاده كني

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
خوب بلاخره شاوكان رو كشتم و بازي رو تموم كردم...منو زياد اذيت نكرد شاوكان و تا بخواد مسخره بازي در بياره و منو تحقير كنه آپركات رو زدم زير چونش:d

در كل بازي فوق العاده بود ولي حيف كه با اين دسته xbox360 نتونستيم حسابي حال بكنيم...اون 3 تا كامبتي كه رو ps2 زديم كجا و اين كجا!

دوستان يك سوال...براي باز كردن كليه قبرها تو قبرستان چند تا سكه لازمه؟ كسي مي دونه مقدار دقيقش چقدره؟ من الان 150000 تا دارم مي تونم نصفشون رو باز كنم يا نه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز Freddy Krueger رو دان کردم بر خلاف تریلرهایی که دیدم و اصلا ازش خوشم نیمد اما به نظر من فوق العاده بود . بسیار سریع و وحشی است ایشون . Specialهاش شدیدا کارآمد است و خیلی خوب و راحت میشه کمبو زد با این کاراکتر . X-Ray خوبی داره کلا با اینکه مخالف حضورش در این بازی بودم اما واقعا عالی درستش کردن و شدیدا به من حال داد دیگه بقیه رو نمیدونم :d این صدای چنگال هاش هم شدیدا رو اعصاب هستش :d

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
بچه من داخل استور مد اونجا که کیتانا رو گرفتن با لیو کنگ با ریئسشون می جنگه گیر کردم کد تقلبی راهنمایی چیزی نیست
ممنون
منم دقیقآ امروز تا اینجا رسیدم ولی چون زیاد بازی کرده بودم و اعصابم داغون بود بعد از 3 شکست پی در پی(هتریک کرد نامرد):dدیگه از بازی خارج شدم و الان دارم میرم پدرشو دربیارم!!!:d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
منم دقیقآ امروز تا اینجا رسیدم ولی چون زیاد بازی کرده بودم و اعصابم داغون بود بعد از 3 شکست پی در پی(هتریک کرد نامرد):dدیگه از بازی خارج شدم و الان دارم میرم پدرشو دربیارم!!!:d

بگم چطوری ردش کنی یا نه؟ :d
<خطر لو رفتن طرز کشتن شاهرخ خان>
یه تذکر دیگه میدم که باز نکنی :d
فقط دور ازش وایسا و سریع Fireball (گلوله آتشی) به سمتش پرتاب کن. هرچی ازش دورتر وایسی راحت تر ضربه میخوره.
اگر هم نزدیک شد، از فن bicycle kick ـت استفاده کن.

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
:-s
بگم چطوری ردش کنی یا نه؟ :d
<خطر لو رفتن طرز کشتن شاهرخ خان>
یه تذکر دیگه میدم که باز نکنی :d
فقط دور ازش وایسا و سریع Fireball (گلوله آتشی) به سمتش پرتاب کن. هرچی ازش دورتر وایسی راحت تر ضربه میخوره.
اگر هم نزدیک شد، از فن bicycle kick ـت استفاده کن.
ممنون ولی خودم یه روش پیدا کردم و همونطور که گفته بودم پدرشو دراوردم...:D
ب بقیه هم میگم تا استفاده کنن:فقط ازش دور بشید و وقتی دیدید داره حرف میزنه یا میخنده بپرین و یه لگد بهش بزنین و باز دور بشین....
اونقدر این کارو بکنین که در وقت معمول:dبمیره و اگرم در وقت معمول نمرد داور سوتو میزنه وبازی به نفع شما تموم میشه!:d(90 ثانیه تموم میشه و هرکی بیشتر زده راندو میبره!:>)
راستی اگه از این روش استفاده کنین فقط نیزه(اگه بشینین زمین خودش رد میشه میره:d) به طرفتون پرتاب میکنه و خبری از چکشش:-s نیست!!!!:d(حداقل برا من که اینطور بود)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,361
نام
فرهاد
سلام بروبچ online pass m.k رو از کجا میشه تهیه کرد؟
بعد فتالیتی ها رو چه جوری در بازی میشه اجرا کرد؟
یه چند تا فتالیتی خریدم
بعد این اسموک هم خیلی باحاله

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
همون دیشب(امروز صبح بود دیگه:d)رسیدم اخرین مرحلش که باز باید با این شائو کان بی پدر باید بازی کنم....
بدبختیش اینجاست که هم شائو کان قوی مبارزه میکنه و هم این ریدن خیلی خنگه و با دسته xbox هم زیر چونه زدن با ریدن خیلی سخته چون اکثرا عوض اینکه زود زیر چونه بزنه(پایین+Y) یا دستم میخوره به (پایین,راست+Y) یا (پایین, چپ+Y) که هر دوشون یه فن مزخرفه و باید به طرف خیلی نزدیک باشی تا بشه این فنها رو اجرا کرد...(پایین بالا رو میزنم از اون طرف شائو کان در میاد)
در ضمن باید اونقدر سریع اینا رو بزنی تا شائو کان برنگرده و دفاع بکنه!!!(که چون اکثرا با دسته ایکس باکس به جای ضربه زیر چانه اون دو فن رو میزنه و اتفاقی نمی افته زود شائو کان برمیگرده و حسابی از خجالتم در میاد!!!)
دوستان راه دیگه ای برای کشتن این مردک هست؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر