Mortal Kombat | Xbox 360

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
من الان فقط امیدوارم تریلر بدون سانسورش رو که خون مبارزه ها توش حذف نشده تو E3 نشون بدن و گرافیک برخی بخش های مثل Living Forset و مدل شخصیت ها رو هم ارتقا بدن. بجز این دو، فقط می مونه داستان قوی که اونم قولش رو دادن.

دیوونه ی یاشار جون باید بود که امتی رو شاد کرد :D !

ای بابا، زحمت تاپیک رو شما کشیدی تازه من خودم خبر رو اول ندیدم. محمد خبر رو در لحظه بهم داد که شیرنیش محفوظه :cheesygri

آفرین بعد از سونیک و مگا من اینم توبه کرد و به سمت کلاسیک برگشت!:cheesygri
بی صبرانه منتظریم:love:
دوست من، توبه چیه؟ سونیک واقعا افتضاح شده بود اما MK بحز vs DC به هیچ وجه به مرحله افتضاح نرسیده بود مخصوصا MK Deception که از IGN و GameSpot مدال Best Fighting Game of E3 گرفته بود و همین دو سایت بهش 8.8 و 8.5 داده بودن.

اگه زیاد شخصیت داشته باشه میشه مثل آرماگدون که فکر نکنم جالب در بیاد. 4 تا کرکتر بذارن روش کار کنن خیلی بهتره که هرچی پشت صحنه کامبت هم بوده بیارن فله بریزن تو بازی.
شدیدا تایید میشه مخصوصا که 90 درصد Special Move ها بین شخصیت های مختلف از نظر نوع افکت و تاثیر مشترک بودن و فتالیتی ها هم که کلا نابود شده بودن با اون سیستم مزخرف Kreate-A-Fatality. کلا فکر کنم همین MK9 اولین قسمت سری بعد سال ها باشه که Fatality درست و حسابی داره.

اگر اشتباه نکنم دو تصویر زیر مربوط میشن به fatality های Johnny Cage

با توجه به تاریک شدن صفحه، موافقم که می تونه یه نوع Finisher باشه ولی به نظرم Brutality یه ولی اگه فتالیتی باشه و روی همه فتالیتی ها تا این اندازه کار کرده باشن، واقعا چیز بی نظیری میشه.

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید
من الان فقط امیدوارم تریلر بدون سانسورش رو که خون مبارزه ها توش حذف نشده تو E3 نشون بدن و گرافیک برخی بخش های مثل Living Forset و مدل شخصیت ها رو هم ارتقا بدن. بجز این دو، فقط می مونه داستان قوی که اونم قولش رو دادن.
خونش اره تقریبا کم بود.....
ولی اگه متعادلش کنن خوبه نه مثل قبلی ها گالن گالن بریزه رو زمین.....و دیگه مزش بره....

موافقم living forest اون ابهت و جذبه ی قبلی را نداشت.....
----------------------------------------

ولی bridge و pit II واقعا قشنگ شده بودن.....پس زمینه ها هم قشنگ بودن.....

مبارزه ها هم واقعا سرعت خوبی داشت...

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ما که از اون دو بعدی‌‌ها به بعد، اصلاً از هیچ کدوم از بازیایی که ساختن خوشمون نیومد. توی 3 بعدی‌ها، فقط اولین 3 بعدی که همون مورتال 4 بود خوب بود. بقیه و مخصوصاً آخرین شماره‌هاش واقعاً افتضاح بود برا من...

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
عکس غرفه و یک اسکرین خشن:
schrnka1.jpg
خونش اره تقریبا کم بود.....
ولی اگه متعادلش کنن خوبه نه مثل قبلی ها گالن گالن بریزه رو زمین.....و دیگه مزش بره....

موافقم living forest اون ابهت و جذبه ی قبلی را نداشت.....
----------------------------------------

ولی bridge و pit II واقعا قشنگ شده بودن.....پس زمینه ها هم قشنگ بودن.....

مبارزه ها هم واقعا سرعت خوبی داشت...

شخصا مشکلی با خون بیشتر ندارم. Gorehound خالص :D
حس Living Forest ش درست نیست ولی Pit II ش محشره. Bridge ش رو دقت نکردم زاید. سرعتش به نظرم می تونه بیشتر و بهتر هم بشه به امید خدا.
خون اون اسکرین کوچیکه هم خیلی نوید بخشه :love:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من نميفهمم که وقتی ميگين برگشته به حالت اول يعنی چی؟
مثلاً mortal kombat vs dc universe با اينکه داره مياد چه فرق های داره؟
(من کمبت رو فقط تو سگا بازی کردم)

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید

یعنی نسخه های کلاسیک بیشتر نسخه های mk3, umk3,mk2...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
2 بعدیِ 3بعدی هست درواقع! :D
یعنی زاویه دو بعدی هست ولی آدم‌ها سه بعدی هستن. یا بهتر بگم تنها فرقش با قبلیا اینه که دوربین نمی‌چرخه و ثابته.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
MK رو همه با اين نما ميشناسن. MK يعني مبارزه هاي خشن، جذاب و نفس گير. MK يعني Fatality ها و Brutality ها. MK يعني کاراکترهاي معروف. MK یعنی خشونت و و و و...

DC Universe که واقعا نمیدونم چرا ساختنش!

اینکه شوهر عمه ی شما بوده رو من خبر ندارم . اما برادر بتمن شخصیت کامیک استریپ هست نه فیلم ! اینو چند بار رونویسی کن که دفعه ی بعدی تز میدی یه موقع سوتی ندی :-" .
چشم، ویرایش شد.:smile:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پس اون بتمن نکنه شوهر عمه ی من بوده اگه کاراکتر فیلم نبوده؟!:smile:
اینکه شوهر عمه ی شما بوده رو من خبر ندارم . اما برادر بتمن شخصیت کامیک استریپ هست نه فیلم ! اینو چند بار رونویسی کن که دفعه ی بعدی تز میدی یه موقع سوتی ندی :-" .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
به به!بوی Blood & Gore و صدای Get over here میاد!!:biggrin1:
خیلی وقت بود منتظر یه همچین MKِـی بودم.هنوز هم منتظرم تا شمایل Scorpion(:love:) رو ببینم.

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر