Mortal Kombat | Xbox 360

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
عجب چیزی بود مخصوصا اونجایی که کونگ لاو(کلاهیه خودمون) کلاهشو زد زمین طرفو از وسط دو شقه کرد:love::love::love:

این عمل وقیح رو نشون نداد ولی میشه تا تهشو خوند که چه بلایی سرش اومد :biggrin1:

تمام این صحنه هارو با خون تصور کنید !!!:biggrin1: چه شود !!!:biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوشحال کننده ترین نکته ـش به نظرم بازگشتش به 2 بعدی بودن هست.

آخه یکی نبوده به اینا بگه آقات خوب ننت خوب اون DC U چی بود آخه؟!:D

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خدا کنه خرابش نکنن :neutral:
دو بعدی یا سه بعدی، گیم پلی و سرعت و نحوه زدن کمبو ها و این چیزا باید خیلی روش کار بشه. باید پلیر حس کنه که داره Mortal Kombat بازی میکنه مثل دوران جنسیس.

متن زیر ترجمه (سرسری :D) قسمتی از خبر سایت IGN هست در این مورد:
شرکت برادران وارنر اعلام کرده یک Mortal Kombat جدید در حال ساخت برای XBOX360 و PS3 هست.
با قرار انتشار در 2011، عنوان جدید، انجین گرافیکی کاملاً جدید، بازگشت brutal fatalitiy ها و اختراع! دوباره مکانیک مبارزه دو بعدی کلاسیکش رو داراست. سازنده قدیمی سری، Ed Boon بار دیگر برگشته تا تیمشو در استودیو تازه تغییر نام داده شده NetherRealm Studios در شیکاگو به عهده بگیره.

Boon گفته "ما نمیتونیم صبر کنیم تا گیمر ها دستشون به بازی برسه".
"این بازی واقعا پاسخی برای پلیر هاست که خواستار Mature Presentation(شما بخونید سبک بزرگسالانه!)، ساختن دوباره مکانیک دوبعدی قدیمی و از همه بهتر مخوف ترین fatalitiy ها بودن"

بازی خصوصیت های جدیدی هم مثل Tag-team چهار نفره هست که پلیر ها بصورت تیم های دو نفره بصورت آنلاین در مقابل هم قرار میگیرن. همینطور طرفدار ها میتونن از "عمیق‌ترین حالت داستانی کل بازی های مباررزه ای" و لاین آپ گسترده کرکتر های نمادین لذت ببرن.

• Like
Reactions: Genesis

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
وای این بهترین خبری بود که شنیدم.یعنی میشه دوباره با ساب زیرو اینو اونو یخ بزنیم؟!
حالا قراره چند تا شخصیت داشته باشه؟خدا کنه همشون رو بذارن توی بازی.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تريلر رو ديديم بسي حالي به حولي شديم ! :biggrin1:

من كه كلا با بدترين كمبت كه شما بگيد هم حال كردم - ولي دوستان گفتن 2بعدي شدنش ميتونه نويده روزهاي

اوجش باشه ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یاد mortal kombat 4 افتادم که اسکورپیون یه با عقرب شد منو خورد :biggrin1:
به نظر من اون سری هم برا خودش خشن بود چون تو بازی خون هم بود :biggrin1:
امیدوارم خطایر:biggrin1: ( ج خاطره) رو زنده کنه برامون :love:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
وای این بهترین خبری بود که شنیدم.یعنی میشه دوباره با ساب زیرو اینو اونو یخ بزنیم؟!
حالا قراره چند تا شخصیت داشته باشه؟خدا کنه همشون رو بذارن توی بازی.

اگه زیاد شخصیت داشته باشه میشه مثل آرماگدون که فکر نکنم جالب در بیاد. 4 تا کرکتر بذارن روش کار کنن خیلی بهتره که هرچی پشت صحنه کامبت هم بوده بیارن فله بریزن تو بازی.

این بازی دیگه زیر نظر میدوی نیست؟!
midway که خیلی وقته عمرشو داده به وارنر براز. ورشکست شد و شرکت برادران وارنر خریدش.

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
ياد 2هزارسال پيش به خير كه ژتون مي خرديم مي ريختيم تو تلويزيون تا از اينا بازي كنيم.
ولي من 3بعدي دوست دارم!
اگه 2بعديش خوب باشه بازي مي كنم ولي اگر بد باشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر