Mortal Kombat | PS Vita

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Resistane که جای خود دارد منظورم واسه Fighting بود. با اینکه گیمپلی ـش به همون خوبی نسخه کنسول خونگی ـه ولی متاسفانه من به گرافیک و مولتی پلیر خیلی اهمیت میدم که متاسفانه تو این بازی اصلا روشون کار نشده. Street Fighter x Tekken هم گرافیک بهتری داره هم اینکه مولتی Cross-Play داره که واقعا فوق العادست...

گرافیک برای من که مهم نیس :D مثل Fall Out : New Vegas رو بازی کرده باشی رو Ps3 حرف منو متوجه می شی :D !

گیم پلی بچسب !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب من کمی بیشتر بازی کردم تو این مدت:D میتونیم این بازی رو به عنوان ناپایدارترین گرافیک روی ویتا قلمداد کنیم:D بعضی جاها گرافیک خیلی توپ میشه و بعضی جاها واقعا حالتون بد میشه و از خودتون هم خجالت می کشید:D البته تو بازی های Fighting اولویت برای من گیم پلی هست که مثل همیشه کلی داره بهم حال میده 24% تروفی هاش رو هم گرفتم:D

در مجموع بنظر من بازی خوبی هست و بجز طراحی کارکترهاش مشکل دیگه ای نداره. آنلاینش هم من اینجا با ADSL یک مگ که رو مودمم انداختم تونستم چند دست بازی کنم و بنظرم خیلی بد نبود. من بیشتر منتظرم یکی از دور و بریام بازی رو بگیره بریم باهم ad hoc بزنیم:D

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
خوب من کمی بیشتر بازی کردم تو این مدت:D میتونیم این بازی رو به عنوان ناپایدارترین گرافیک روی ویتا قلمداد کنیم:D بعضی جاها گرافیک خیلی توپ میشه و بعضی جاها واقعا حالتون بد میشه و از خودتون هم خجالت می کشید:D البته تو بازی های Fighting اولویت برای من گیم پلی هست که مثل همیشه کلی داره بهم حال میده 24% تروفی هاش رو هم گرفتم:D

در مجموع بنظر من بازی خوبی هست و بجز طراحی کارکترهاش مشکل دیگه ای نداره. آنلاینش هم من اینجا با ADSL یک مگ که رو مودمم انداختم تونستم چند دست بازی کنم و بنظرم خیلی بد نبود. من بیشتر منتظرم یکی از دور و بریام بازی رو بگیره بریم باهم ad hoc بزنیم:D
کاملا مشخصه که کیفیت تکسچر ها فدای فریم ریت بسیار خوب بازی شده.روی 60 فریم لاک کردن بازی رو ولی بعضی جاها بازی 8 بیتی میشه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی رو سفارش دادم ... 1-2 هفته دیگه میرسه دستم ! انلاینشم نباید من مشکلی داشته باشم !

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
بابا تورو خدا یکی از آن لاین بگه! با دو مگ شاتل و 512 داتک و 512 مبین نت اصلا وارد لابی هم نمیشه! بیخود دلتونو برا کد و آن لاینو اینا صابون نزنین!

نه می خوام بدونم آخرین باری که مورتال کومبات و درست حسابی آنلاین زدی کی بود که الان انتظار داری رو ویتا آنلاین بزنی ؟؟؟ پاشو بریم این Blazblue رو با هم بگیریم تا بهت بگم فایتینگ اصولا" یعنی چی . یا اینکه پاشو بیا اینجا مثل قدیم رو ps3 بزنیم . face to face . کیتانا خور

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
نه می خوام بدونم آخرین باری که مورتال کومبات و درست حسابی آنلاین زدی کی بود که الان انتظار داری رو ویتا آنلاین بزنی ؟؟؟ پاشو بریم این Blazblue رو با هم بگیریم تا بهت بگم فایتینگ اصولا" یعنی چی . یا اینکه پاشو بیا اینجا مثل قدیم رو ps3 بزنیم . face to face . کیتانا خور

توهین:d نکن کیتانا نه ! پرنسس کیتانا

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
توهین:d نکن کیتانا نه ! پرنسس کیتانا

نمی دونم چرا هر چی فرهاده kitana fan از آب در میاد :d . نکته اییه ها !! . اما راس میگی پرنسس کیتانا بیتره

---------- نوشته در 09:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 PM ارسال شده بود ----------

روی XBL همه چی ردیف با کمترین تاخیر!

اره با اون پد قشنگش اصلا" خوراکه mk این xbx
همه مثل شما نمیرن fight pad وارد کنن که .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من:D

تازه 47% تروفی هاش رو هم گرفتم:D انصافا یکسریش خیلی سخته. من الان رسیدم به Challenge 146 تو Bonusها باید با 5 تا Shao Khan بجنگی:D تازه اونم با کی با Stryker!

شوخی نکن 5 تا با این یارو تفنگیه :| ! ... خیلی سخته خو !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
boss چیه؟؟
شاید منظورش همون غول بازی بود ! البته Shao khan دیگه .... همه لباسهای Classic هم ظاهرا هست و بیشتر از نسخه کنسولی ... کلا هرچی DLC براش اومده به علاوه کارکتار Kratos و چندین Challenge انحصاری Vita و ... توش هست .
من که فعلا نشستم BlazBlue میزنم تا این برسه دستم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر