Mortal Kombat | PS Vita

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
اگه کد آنلاین داشته باشه توی استور کد هم برای فروش گذاشته میشه.البته توی این حالت بهتره با ps3 چک کنید چون استور ویتا یه سری چیزها رو نشون نمیده.خدا کنه که کد فعال سازی نداشته باشه چون داستان داریم.البته با این پینگ ایران و افت انتقال در وای فای باید قید آنلاین رو بزنیم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگه کد آنلاین داشته باشه توی استور کد هم برای فروش گذاشته میشه.البته توی این حالت بهتره با ps3 چک کنید چون استور ویتا یه سری چیزها رو نشون نمیده.خدا کنه که کد فعال سازی نداشته باشه چون داستان داریم.البته با این پینگ ایران و افت انتقال در وای فای باید قید آنلاین رو بزنیم.
آره در جریان هستم و امروز PSN ویتا رو چک کردم چیزی نیومده بود البته ریلیز رسمی بازی چند ساعت دیگه تو آمریکا هست چون هنوز روز کاریشون شروع نشده و در خواب به سر می برند:D
آخر شب یا فردا چک کنم ببینم هست یا نه.

lo0ol

کاربر سایت
Aug 5, 2010
135
نام
رضا
نکته جالب در مورد این فایتینگ اینه که باتن مشینگ(button mashing زدن بی هدف و بسیار فراوان دکمه ها) اصلا نداره(بر خلاف tekken) و همه فنون دارای اصول هستش شما چطوری این همه دچار استهلاک سخت افزاری شدین؟:d
دوست عزیز تا حالا ندیدی این جور ادما
متاسفانه همه اطرافیان من همین جوزی بازی میکنن!
دقیقا رو اعصاب آدم راه میرن.
به زور شاید بشه یه چند ضرب زد.
همش پرش الکی و میشینن زرتو زرت X میزنن و دستشون رو R2 ول نمیکنن.
خوراکشون هم سونیاس.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اره میتونی
ولی اگه dlcو محتوای اضافه ای بیاد اکانت با بازی باید یکی باشه
حتی ابدیت واسه بازی هم بیاد باید رجین اکانت با خود جین بازی یکی باشه؟من کشورم رو تو اکانتم روسیه انتخواب کردم رجین اکانتم چنده؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
عجب گرافیکی هم داره :D البته میگن گرافیک بازی تو حرکت فوق العادست و همون حس کنسول خونگی رو میده فقط موقع Rage و Fatalie ها که دوربین زوم میشه رو کاراکتر ها به عمق فاجعه پی میبرید :D

img-ir_a77551522f1.jpg

boss ها رو داره؟
تمامی محتویات نسخه X360 بعلاوه یه سری محتویات جدید رو داره...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه كسي تست كرد انلاينشو لطفا بياد توضيح بده درموردش
من كه بخاطر افلاين حاضرنيستم بگيرم بازيو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر