Mortal Kombat | PS Vita

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی بازی رو تهیه می کنه؟:D من پرسیدم مثل اینکه امروز فردا میارن تو ایران و من هم که 100% باید تهیه کنم!

راستی کسی میدونه Online Pass هم داره یا نه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کسی بازی رو تهیه می کنه؟:D من پرسیدم مثل اینکه امروز فردا میارن تو ایران و من هم که 100% باید تهیه کنم!

برهان مگه میشه تهیش نکنیم من با اینکه هنوز ویتا نخریدم ولی تصمیم دارم بگیرمش برای کل کل کردن فاز میده :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازي مولتي آدمي هم داره يا نه؟
منظور از آدمي يعني هم سرور درست درمون كه بشه تو اين خراب شده بآنلاينم هم اينكه مثه مدنيشن آنلاينش محلي نباشه فقط:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بازي مولتي آدمي هم داره يا نه؟
منظور از آدمي يعني هم سرور درست درمون كه بشه تو اين خراب شده بآنلاينم هم اينكه مثه مدنيشن آنلاينش محلي نباشه فقط:d

بعید میدونم درست حسابی باشه ولی خی نزدیک هم تو مترو یا جاهایی که جمع میشیم فاز میده
اگه سرور درست حسابی داشت همین نسخه هم میشد بازی کرد

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi

اره من ! :D گویا فردا بازیش موجوده تو ایران و منم سفارش دادم که اگه اومد سریعا بفرستن .
Online Pass رو اطلاع ندارم برهان اما اگه مثل نسخه های 360 و PS3 باشه که باید داشته باشه Online Pass رو .
بازیش اومد دستت یه ندا بده ببینیم چه خبره :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوشبحالتون !!!! بازیش که اینجا بن شده !!! باید 1-2 هفته دیگه از England سفارش بدم بیاد برام ! سره هم تا 1 ماه دیگه میرسه دستم ! بعد میام انلاین

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اره من ! :D گویا فردا بازیش موجوده تو ایران و منم سفارش دادم که اگه اومد سریعا بفرستن .
Online Pass رو اطلاع ندارم برهان اما اگه مثل نسخه های 360 و PS3 باشه که باید داشته باشه Online Pass رو .
بازیش اومد دستت یه ندا بده ببینیم چه خبره :D
آره من آمارش رو در آوردم گفتن فردا یا نهایت پس فردا میادش:D باید دید قیمتش چقدر هست!
امیدوارم مثل نسخه های کنسولی نباشه وگرنه من بیچاره میشم چون ریجن 2 بازی رو فعلا جایی نمیاره و همه ریجن 1 آوردن:D
اگه online pass نداشته باشه احتمال زیاد همون روز اول میخرم!

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
خوشبحالتون !!!! بازیش که اینجا بن شده !!! باید 1-2 هفته دیگه از England سفارش بدم بیاد برام ! سره هم تا 1 ماه دیگه میرسه دستم ! بعد میام انلاین

اه!شنیده بودم استرالیا گیر میده!یه ماه دیگه که resistance فکر کنم همه برن اونو بخرن،resistance رو که بن نمیکنن احیانا؟

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اه!شنیده بودم استرالیا گیر میده!یه ماه دیگه که resistance فکر کنم همه برن اونو بخرن،resistance رو که بن نمیکنن احیانا؟Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
نه .. Resistance که همش عرضه شده ... البته ملت گوششون به این حرفها بدهکار نیست ! Import میکنن میره .... البته موقع ورود به کشور هم چک میکنن اما اگر چندتا چیز با هم باشه گیر نمیدن ! منم 1-2 هفته دیگه 3-4 تا Bluray میخرم اونم میدم بندازن لاش بیاد !D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر